0

Görev eski okul ızgara tabanlı hareketi ile bir güzel elle çizilmiş açık dünya rol yapma oyunudur ve tabanlı dövüş çevirin.
Monares sorun krallığında bira. Freymore valisi eksik ve ada kargaşa içindedir. büyücüler tüm krallığın güvenliği üzerinde başgösteren bir karanlık gölge peygamberlik. kralın bir ajan olarak, ne olup bittiğini öğrenmek ve herhangi bir tehlike önlemek için sizin işiniz.

Beş özelleştirilebilir yarışları ve beceriler, silah, zırh ve enchantments bir dizi seçin ve dört ilde büyük bir dünya ve dağlar, mağaralar, göller ve ormanların bir vahşi keşfetmek - gizem, büyü ve ilginç zorluklarla dolu. Senin karakterin doğru kendi gündemine ve tavrı ile her birçok sakinleri tanışın. Bazı yararlı bazı açgözlü ya da şehvet uyandırıcı ya da sadece düz demek olacaktır. Kendi seçtiğiniz dramatik biten yol boyunca, yasaya karşı koyabilir dahil olmak üzere bazı birçok seçenek sahip olacaktır.

Temel Özellikler:

- Uzun ve dramatik ana hikaye sürdürülmesi ve birçok isteğe bağlı yan görevler çözmek.
- Son derece özelleştirilebilir karakter yaratmak ve göz kamaştırıcı büyü, güçlü öğeleri enchant, güçlü iksir uydurmak ve hedeflerinize ilerletmek için insanları ikna.
- Ilginç yerlerinden, gündüz / gece döngüsü, hava durumu, büyüleyici insanlar, tehlikeli yaratıklar, okunabilir kitaplar pick-güçlü kilitleri, tamir öğeleri, ayrılabilir evler, zindan, tuzaklar ve çok daha fazlası açık dünyasını keşfedin.
- Konukevleri erişilebilir üç farklı deste ile bir emici kart oyunu oynayın.

In the kingdom of Monares trouble is brewing. The governor of Freymore is missing and the island is in tumult. The mages all prophesy a dark shadow looming over the safety of the kingdom. As an Agent of the king, it's your job to find out what is happening and avert any danger.

Choose from five customizable races and an array of skills, weapons, armor and enchantments, and explore a huge world of four cities and a wilderness of mountains, caves, lakes and forests – full of mystery, magic and intriguing challenges. Meet the many inhabitants, each with its own agenda and attitude towards your character. Some will be helpful, some greedy or lascivious or just plain mean. You will have many choices, including some that may place you against the law, along your way to the dramatic ending of your own choosing.

Key Features:

- Pursue a long and dramatic main story and solve many optional side quests.
- Create a highly customizable character and cast dazzling spells, enchant powerful items, concoct potent potions and persuade people to further your goals.
- Discover an open world with interesting locales, day/night cycle, weather, fascinating people, dangerous creatures, readable books, pick-able locks, repairable items, houses that can be broken into, dungeons, traps and much more.
- Play an absorbing card game with three different decks, accessible at the inns.

WHAT'S NEW

- Fixed not being able to heal Lord Solamar if having more than one Full Healing potion.
- Fixed 'Rob a wealthy family in Mithria' quest not failing after attacking the thieves.

This app has no advertisementsNasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top