0

Goku Devil’in Saiyan Savaşı, dünya çağında 2 milyondan fazla oyuncu tarafından sevilen karakter ve saiyan formlarına dayanır.
50’den fazla saiyan formuyla dbz fanları için gelmiş geçmiş en iyi oyun.

Harika becerilerle en iyi güç için 1’den 20’ye kadar ve SSJG, SSGSS Süper Saiyan Seviyeleri ile size nihai saiyan savaşını getirecektir.

Dragon ball z (dbz) seviyorsanız sizin için harika saiyan değişim efektleri ve savaşma şeklini seveceğiniz birçok boss.

Ki Blast, Kamehameha, Dragon Recall, Big Bang Attack ve Monkey King Recall gibi birçok beceri... ve çok daha fazlası da yakında.

Bu oyunda, boss ile birebir ya da bire karşı birden çok kişiyle savaşma şansınız olacak.

Siz savaştıkça gelişecek birçok beceri ve coin ödülü ile sizin için 40’dan fazla savaş seviyesi hazırladık.

ÖZELLİKLER

- Oynaması Kolay ve Basit
- Harika grafik tasarımıyla 50’den fazla süper saiyan formları
- Harika değişim efekti
- Harika beceri tasarımı ve efektler
- Hareket ve oynama kolaylığı
- Birçok boss ve savaşçı
- Birçok mücadele ve aşama
- 40’dan fazla ön tasarım savaşı ve güç seviyesi
- Çoklu Karakter desteği

Oyunu daha iyi hale getirmek için önerilerini almaktan daima mutluluk duyarız. Oyun hakkındaki düşüncelerini lütfen aşağıdaki adresler aracılığıyla bize bildirin:

- Facebook sayfası: https://www.facebook.com/lovedbzclub
- Facebook grubu: https://www.facebook.com/groups/675203235889558/
- Twitter: https://twitter.com/cradiffstudio
- Websitesi: http://cradiff.com/saiyan-battle-goku-god-devil/
- Email: cradiff@gmail.com

The best game ever for dbz fan with more than 40 saiyan forms.
With Super Saiyan Level from 1 to 20 and SSJG, SSGSS for strongest power with cool skills will bring you to an ultimate saiyan battle.

The cool saiyan transform effect and many bosses what you will love the way to fight if you love dragon ball z (dbz).
Many skills like Ki Blast, Kamehameha, Dragon Recall, Big Bang Attack and Monkey King Recall ... and many more coming.

In this game you will have chance to fight one-one with boss or one-many.
We managed to prepare for you more than 30 battle level with a lot of reward coin and skill improve time by time you fight.

FEATURES

Easy and Simple to play
More than 40 super saiyan forms with cool graphic design
Cool transform effect
Cool skill design and effect
Flexible moving and game play
A lot of bosses and fighters
A lot of challenges and stages
More than 30 pre-design battle and power level
Multi-Character support

1.4.2
- Optimize Disk Space

This app has Google Mobile Ads advertisementsNasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top