0

Oddwings Escape ypyni br uçş oyunu. Çılgın Oddwing'leri esaretten kurtarmaya uç ve güzel adaları keşfet. Fiziği temel alan neşeli ve zor uçuş bilmecelerini çöz. Karakterlerinin kilidini aç ve onları yükseltip arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla rekabet et!
ÖZLLİKLR:
• Oyun bedava
• Eşsiz fizik bazlı neşeli uçuş deneyimi
• Zorlu aksiyon bilmece seviyeleriyle güzel dünyalar keşfet
• Gizli yol keşfet ve çeşitli adalardaki tuzaklı engel ve tehlikelerden kaçın
• Yükseltilir güçlere sahip altı Oddwing: ekstra enerji, süper mıknatıs, ışınlanma, takviye ve kalkan!
• En eğlenceli anlarının videolarını doğrudan oyundan Facebook'ta,Twitter'da paylaş

Dr. Rooster'ın uçuş laboratuvarından kaçan "üzerinde biraz çalışılmış" bir karakter olan Frankieyle uçuyorsun. Görevin, en uzağa uçma, para toplama ve doktorun laboratuvarındaki Oddwing'lerin kilidini açmak için anahtar bulma.

Farklı güzel dünyalar bulurken, Dr. Rooster'ın tehlikeli tuzaklarına ve engellerine karşı dikkat et : hava bombaları, zehirleri gazlar ve egzotik tehlikeler.

Tüm Oddwing'leri kurtarma macerana devam için ilaveten çeşitli görevleri ve aksiyon bilmecelerini tamamlaman lazım.

Özgürlüğe kavuşturduğun her Oddwing'in özel gücü var ve temel becerilerini yükselt, daha hızlı, en uzağa ve daha akıllıca uçabil. Yeni kilidi açılan karakterlerinde hep keşfedilecek yeni bir şey var, tanıdık yerlerde bile.

Başka oyunculara karşı oyna: Daha iyi uçup daha ileri gitmek için karakterlerini yükselt, art ödüller elde için diğerlerinin skorlarını geç.

Şimdi kalkış yap ve başarmak için kanatların varmı öğren!

FEATURES:
• Unique physics based flying adventure
• Discover secret paths and avoid tricky hazards
• Multiplayer action! - Compete and fly with your friends even without constant internet connection
• Bust your friends best scores to get extra rewards
• Unlock all quirky Oddwings with different special powers, such as Speed Boost and Teleport
• All new one-touch control makes flying super fun!
• Free to play

Your mission is to fly as far as possible, collect coins and discover keys to release the Oddwings from the evil Dr. Rooster's lab.

While you explore beautiful worlds, manoeuvre your way through the mad doctor's dangerous traps and obstacles: air bombs, poison gases and other exotic perils.

Download now, and find out if you’ve got the wings to make it!

WHAT'S NEW

* Fixed startup problems affecting devices with low GPU memory
* Fixed some random crashes

Hacks:
1. Infinite golds
2. Infinite keys
3. Infinite wings
4. All birds/items/levels unlocked

This app has no advertisementsNasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top