0

Üç Krallığın Romance üzerine komik ve tuhaf almak hiç gibi önce yapılan! Derin oyun ve Krallık Story muhteşem büyü efektleri tadını çıkarın!
Tarihte Çin Üç Krallık döneminin grafiği boyunca ilerleme. Güçlü ve serin savaşçı ton toplayın. güçlü bir askeri şehir şirin küçük bir karakol sizin temel inşa etmek! Dünya Hakimiyeti modunda Çin üzerinde al! epik PvP karşılaşmalarında da vatandaşlarının meydan.

Çin tarihinin Fırsatları Dynasty Warriors sevilen? Fan cool karakterleri ton ile RPG mi? Krallık Story sizin için mobil RPG!

Ultimate Team CREATE
Çin tarihinin en büyük ve en ünlü savaşçılar burada bir görünüm olun! Guan Yu Zhao Yun, Gan Ning, Zhuge Liang ve toplamak için çok daha fazla. Stratejik karıştırın ve karakterlerin ilişkileri gelen ekip-up ikramiye yararlanmak için sanatçısını maç!

AŞIRI ESKİ ÇİN ALIN
Dünya Hakimiyeti modu benzersiz bir deneyim sunuyor! Antik Çin bir harita üzerinde karakol başlayın toprakları ele geçirmek ve vali gibi generalleri tayin! rakip gruplar gelen isyan ve işgaller dikkat edin!

Three Kingdoms TIMELESS ÖYKÜSÜ YAŞAYIN
Krallık Hikayesi Üç Krallık, Çin edebiyatının en ünlü parçasının Romance bir komedi ve tasasız almaktır. Wei hükümdarı Cao Cao kahraman Guan Yu ve Çin stratejist Zhuge Liang dehasının cesurluk ve saptırma konusunda tanıyın!

YAPI VE BAZ ÖZELLEŞTİR
sadece küçük bir askeri karakol ile başlayarak, kalbinizin arzusu çiftlikleri, duvarlar, mayınlar ve hatta hotsprings inşa ve eski Çin en büyük askeri şehre sizin temel büyümek! baz görünüm ve düzen karar sizindir!

KARŞI DİĞER OYUNCULAR COMPETE
Krallık Story'nin PVP stratejik ve tatmin edici. Her farklı beceri ve yetenekleri ile, Stratejistlerin, Melee Warriors, Orta sınıf Warriors, Okçular ve Royals arasında senin oluşumunu karar verin. Mix ve maç ve rekabeti steamrolls en iyi takım oluşturmak.

Krallık Haberi bugün indirin!

En son haberler ve güncellemeler için Facebook ve Twitter Instagram ve @KingdomStoryRPG üzerinde @playkingdomstory takip edin!
Facebook: https://www.facebook.com/PlayKingdomStory


Progress through the plot of the Chinese Three Kingdoms period in history. Collect tons of powerful and cool warriors. Build your base from a quaint little outpost to a formidable military city! Take over China in World Domination mode! Challenge your countrymen in epic PvP matches.

Interested in Chinese history? Loved Dynasty Warriors? Fan of RPGs with tons of cool characters? Kingdom Story is the mobile RPG for you!

CREATE THE ULTIMATE TEAM
The greatest and most famous warriors from Chinese history all make an appearance here! Guan Yu, Zhao Yun, Gan Ning, Zhuge Liang and many more to collect. Strategically mix and match your lineup to take advantage of team-up bonuses that come from characters' relationships!

TAKE OVER ANCIENT CHINA
World Domination mode provides a unique experience! Start out in your outpost on a map of ancient China, take over territories and appoint your generals as governors! Beware of rebellions and invasions from rival factions!

EXPERIENCE THE TIMELESS STORY OF THREE KINGDOMS
Kingdom Story is a comedic and lighthearted take on the Romance of Three Kingdoms, the most famous piece of Chinese literature. Get to know about the deviousness of the Wei ruler Cao Cao, the courageousness of the hero Guan Yu and the genius of the Chinese strategist Zhuge Liang!

BUILD AND CUSTOMIZE YOUR BASE
Beginning with just a small military outpost, construct farms, walls, mines, and even hotsprings to your heart's desire and grow your base into the greatest military city of ancient China! The look and layout of the base is yours to decide!

COMPETE AGAINST OTHER PLAYERS
Kingdom Story's PVP is strategic and satisfying. Decide your formation amongst Strategists, Melee Warriors, Mid-Range Warriors, Archers and Royals, each with different skills and abilities. Mix and match and form the best team that steamrolls the competition.

Download Kingdom Story today!

Mod:
1.) god mode (turn OFF SFX)
2.) 2x dmg, 4x defense (turn OFF BGM)

This app has no advertisementsNasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top