0

askeri sınıf güvenliği ile silin ve kolaylıkla Android ™ cihazlarda istenmeyen dosyaları dezenfekte.
iShredder güvenli düzeltilemez bırakarak dosyaları siler en iyi ve en popüler veri silgi app. Bu araç tamamen verileri siler ve kötü niyetli ellere geçmesini korur.


™ 4 Enterprise Edition iShredder
--------------------------------------------
askeri sınıf güvenlik iz bırakmadan - Önce üzerindeki tüm dosyaları yok etmek isteyeceksiniz.
Eğer satmak ya da cihazınızı vermek önce, cihazınızdaki tüm kişisel dosyaları kurtarma ötesinde blitzed edilmiş olduğundan emin olmak gerekir. Bugünlerde mobil cihazlarda bellekten sözde silinen dosyaları geri yüklemek kolaydır. notlar, şifreler, adres defteri, fotoğraflar, videolar, takvimler, yer imleri ve fazlasını içeren dosyaları.


Üç kolay adımda iz bırakmadan Silme:
================================
Eğer mobil cihazınızda bu fotoğrafları ve videoları sildiğiniz düşünebilir, ama herkes kendisini güvenli silme algoritmaları kullanarak üzerine olmuştur boş alan kadar cihazınızda boş alan gelenler elle silinen dosyaları geri yükleyebilirsiniz.

Bu imkansız silinen dosyaları kurtarmak için yapım, patentli güvenlik standartlarını kullanarak o boş alan üzerine sadece üç basit adımlar atmaktadır.

İlk olarak, açık bir iShredder ™
İkinci olarak, güvenli bir silme algoritması seçin
Üçüncü olarak, silme işlemini başlatmak

iShredder ™ denenmiş ve güvenilir state-of-the-art silme algoritmaları geniş bir seçim ile güvenli dosya silme devlet ve askeri kuruluşlar tarafından kullanılan uluslararası standartları geçti. kurtuluş ötesinde veri imha - Her algoritma o gerçekten teneke ne diyor emin olmak için yetkililer ve bağımsız kuruluşlar tarafından analiz edilmiştir.

sürümüne bağlı olarak, iShredder ™ paketi, DoD 5220.22-ME, ABD Hava Kuvvetleri (AFSSI-5020), ABD Ordusu AR380-19, DoD 5.220,22-M ECE, BSI / VS-ITR TL-03423 Standardı olarak silme algoritmaları ile geliyor BSI-VS-2011, NATO standardı, Gutmann, HMG InfoSec No.5, DoD 5220.22 SSD ve diğerleri.


Özellikler:
=======
- Boş disk alanı silin güvence altına
- Fotoğraf ve kişileri güvenli silme
- Dosya ve klasörlerin güvenli silme
- Sms güvenli silme (kısa mesaj)
- Geçici dosyalar güvenli silme
- Silme yöntemleri vb DoD 5220.22-M E, ABD Ordusu AR380-19, HMG InfoSec No.5 gibi, dahil
- Yüksek güvenlik silme yöntemleri, DoD 5.220,22-M SSD için E Gutmann, ProtectStar SDA ve daha fazlası gibi, dahil.
- Flaş bellek için modern ve güvenli silme yöntemleri (SSD)
- E-Posta ile teknik destek


NOT:
- Eğer fotoğraflar, kişiler ya da dosyaları silmek durumunda, iShredder güvenle silecek ve daha sonra boş alan tam bir silme çalışır. sabırlı olun ve ilerleme bitene kadar lütfen bekleyin. Bu ilerleme güvenliğini artırmak!
- Silinen dosyaları geri EDİLEMEZ

iShredder is the best and most popular data eraser app which securely deletes files leaving them irrecoverable. This tool erases your data completely and protects falling into malicious hands.

iShredder™ 4 Enterprise Edition
--------------------------------------------
You'll want to destroy all the files on it first – without a trace with military grade security.
Before you sell or give away your device, you'll need to make sure that all your personal files on the device have been blitzed beyond recovery. It's easy to restore supposedly deleted files from the memory on mobile devices these days. files containing notes, passwords, address book, photos, videos, calendars, bookmarks and more.

Deletion without trace in three easy steps:
================================
You might think you've deleted those photos and videos on your mobile device, but anyone can restore those manually deleted files from the free space on your device until the free space itself has been overwritten using secure deletion algorithms.

It takes just three simple steps to overwrite that free space using patented security standards, making it impossible to rescue any deleted files.

First, open iShredder™
Second, select a secure deletion algorithm
Third, start the deletion process

iShredder™ surpasses international standards used by state and military organisations in secure file deletion with a wide selection of tried-and-trusted state-of-the-art deletion algorithms. Each algorithm has been analysed by authorities and independent organisations to make sure it really does what it says on the tin – data destruction beyond redemption.

Depending on the edition, the iShredder™ package comes with deletion algorithms such as DoD 5220.22-M E, US Air Force (AFSSI-5020), US Army AR380-19, DoD 5220.22-M ECE, BSI/VS-ITR TL-03423 Standard, BSI-VS-2011, NATO Standard, Gutmann, HMG InfoSec No.5, DoD 5220.22 SSD and others.

Features:
=======
- secure wipe of free disk space
- secure erase of photos and contacts
- secure erase of files and folders
- secure erase of sms (text messages)
- secure erase of temporary files
- erasing methods included, such as DoD 5220.22-M E, US Army AR380-19, HMG InfoSec No.5, etc.
- High security erasing methods included, such as DoD 5220.22-M E for SSD, Gutmann, ProtectStar SDA and more.
- modern and secure erasing methods for flash memory (SSD)
- technical support by e-Mail

NOTE:
- If you erase photos, contacts or files, iShredder will securely wipe them and afterwards it runs a complete erasing of the free space. Please be patient and wait until the progress is finished. This progress increase the security!
- Deleted files CANNOT be recovered

WHAT'S NEW

+ Security improvement concerning thumbnails

This app has no advertisementsNasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top