0

Şimdiye kadar en çok bağımlılık ve eğlenceli fizik tabanlı bir sürüş oyunu için devamı! Ve bunların hepsi ücretsiz!
Newton Bill Geri Döndü! Hiçbir yolculuk daha önce olmuştur nerede yolculuk sonra Bill Tümsek Yarış çoklu oyuncu delilik tüm dünyayı meydan okumaya hazırdır.

Birçok farklı araba ile eşsiz ortamlarda yeni benzersiz zorluklarla karşı karşıya. rakiplerinizi yenmek ve ayarlamak için araba büyük ikramiye toplamak ve her zamankinden daha yüksek pozisyonları ulaşır. o en yüksek tepeler üzerinde tüm rakibini mağlup kadar fizik yasalarına küçük saygı ile, Newton Bill dinlenme olmaz!

Bill hala tepeler fethetmek için yarış biraz zaman alabilir seviyor. Orijinal mesafe bazlı oyun keyfini hala burada!

Özellikler:
- Benzersiz ayar seçenekleri ile birçok farklı araçlar
- Ayarlama güçlü parçalar motor, süspansiyon, lastikler ve 4WD dahil
- Başarılarla çok sayıda ortamlar
- Büyük ölçüde geliştirilmiş grafikler ve pürüzsüz fizik simülasyonu
- Düşük ve yüksek çözünürlüklü cihazlar üzerinde iyi bakmak için tasarlanmıştır


Tepe 2 Yarış tırmanmaya oynamak ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alma opsiyonlu size rekabet avantajı kazanmak için kullanılabilir vardır - Bunu yapmayı seçerseniz!

Eğer support@fingersoft.net~~V için oyun ile yaşıyorsanız sorunları bildirmek istiyorum eğer biz takdir ediyorum, cihazınız markasını ve modelini ekleyin.

Bizi takip et:
* Facebook: https://www.facebook.com/Fingersoft
* Twitter: @fingersoft
* Web: https://www.fingersoft.net

Kullanım Şartları: http://fingersoft.net/eula/
Gizlilik Politikası: http://fingersoft.net/privacy/

Tümsek Yarışları Tüm hakları saklıdır Fingersoft'un Ltd'nin tescilli ticari markasıdır.

CUSTOMIZE YOUR VEHICLES
Dozens of different customizations. Upgrade your vehicles' engines, tyres, suspension, rollcage, paintjob - the list is endless!

DEVELOP YOUR DRIVER
Gain ranks by competing in cups. Customize your driver's looks by changing hats, shirts, trousers.

CHALLENGE YOUR FRIENDS
Send challenges to your friends to compete in a race with the same vehicle. Now it's up to who has more skills, you or your friend!

NEW DYNAMIC STAGES
Driving up a mountain? The environment is really different on a mountaintop compared to a valley. All stages contain different surprises. Unlock new stages by racing in challenging cups.

BECOME THE WORLD #1
Can you beat the world's top race times? Rise in leagues and leaderboards by beating other players.

WHAT'S NEW

-Sports Car performance tuned
-Show personal best in adventure
-Fixed collisions with containers
-Fixed issues with in-app purchases
-Bug fixes

Mod:
- Unlimited Coins. "Increase"
- Unlimited Diamonds. "Increase"
- Unlock All Vehicles.
- Unlock Adventure World.
- All ADS Removed.

This app has no advertisements
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top