0

Anılar Hayaletler 6 şaşırtıcı güzel dünyalar bulunan 21 benzersiz seviyeleri ile bir macera bulmaca oyunudur.
Anılar Ghosts size keşfedilmemiş yolları ve zor fayans dayalı gizemli bulmaca dolu eski uygarlıkların, toprakları dolaşacak.

Bir kristal hapsolmuş bir kadın boşaltmak için yalnız bir gezgin Yardım. bulmaca çözmek anlatılmamış güçleri bültenleri gizemli bir asa kullanın. Nefes kesen manzaralar çeşitli deneyim. Bu macera yolculuğu başında beklenenden daha fazla ortaya çıkaracaktır ...

KEYFİNİ ÇIKARIN:

- Güzel grafikler - bir 3-D ortamı birçok işlevleri ile 2-D sanat ayrıntılarını birleştiren 2,5-D izometrik bakış açısı.

- Benzersiz ses efektleri - fon müziği Anılar Ghosts için özel olarak oluşan ve bulmacalar bir dizi üstesinden gelerek hedefe ulaşmak için bir yol bulmak gibi bir atmosfer yaratır edildi. en iyi deneyimi elde etmek için kulaklık kullanın.

- Oynanış deneyimi - dikkatle tasarlanmış oyun ilgi çekici ve beklenmedik çözümlerle dolu deneyimler, talep sağlayacaktır.

======

"Oyun büyüleyici görünüyor ve görsel temsilin her yönü bir başyapıt. Memories Ghosts bir bu sezon olması gerekir kesinlikle." - Pocketmeta

"Eğer oyunların bu tür gibi, ve bulmaca benzersiz çözümler ile geliyor, o zaman bu sizin için bir tedavi olmalı" - Android Topluluğu

"Oyun temelde ilerlemek için macera-bulmaca yapısını kullanır, ama gerçek kanca hikayesidir." - Android Polis

======

Eğer oyun ile herhangi bir sorun yaşarsanız *, bizimle irtibata emin olun:
support@play-gom.com

In Ghosts of Memories you will explore the lands of ancient civilizations, full of undiscovered paths and mysterious puzzles based on tricky tiles. Think logically to solve all the quests and puzzles on your journey!

ENJOY:

- Beautiful graphics - 2.5-D isometric perspective that combines the details of 2-D artwork with many functionalities of a 3-D environment.

- Unique sound effects - the background music was composed specifically for Ghosts of Memories, and creates an atmosphere as you find your way to your destination by overcoming a series of puzzles. Use headphones to get the best experience.

- Gameplay experience - Carefully designed gameplay will provide you with engaging and demanding experiences, full of unexpected solutions.

*Ghosts of Memories requires a device with at least 768 MB of RAM

**Ghosts of Memories is designed for phones and tablets that run Android 4.1 (Jelly Bean) and above.

***Ghosts of memories does NOT support Android small screens

New
Multi-device game progress fix

This app has no advertisements



Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top