0

Sadece duvar kağıtları hiç gerekir. arka planında merhaba deyin.
keşfi
Arka planında ekibi tarafından evde hazırlanmış orijinal duvar kağıtları el yüzlerce aracılığıyla elemek. cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış özel duvarlar keyfini çıkarın. Başka uygulamasında bu arka bulamazsınız.

en Sosyal dönelim
eyleme katılmak ve duvar kağıtları kendinizi yükleyin. iş veya fotoğraf kendi parçalarını paylaşın. Sadece yüksek kaliteli orijinal gönderimler Topluluk sekmesi için onaylanmış olacaktır. Arka planında ekibi yüksek kaliteli kamu malı fotoğraf paylaşımı ile yan yana olacak.

Günün Duvar
yeni bir tedavi için her gün gel. Biz yeni oluşturulan arka planında vitrin, ya da bizim sık sadece bazı yerdir. Eğer spot kendi özgün çalışmalar istiyorsanız bize ulaşın.

Premium Koleksiyonları
daha özgün tasarımlar erişmek için prim koleksiyonları kilidini. Bu koleksiyonlar keşfi bölüm ile birlikte güncellenecektir. Daha arka planında bir mutlu eşittir.

Sık
Bazı kalpleri tıklayın ve kendi koleksiyonu oluşturmak. hızlı erişim için kullanışlı tüm sık var. Muzei ile birleştirin tercihi zaman dayanarak duvar kağıdı olarak dönen sık olması.

Senkronizasyon Kişisel Favs
Birden fazla cihaz üzerinden sık koleksiyonunuzu eşitlemek için Google ile oturum açın.

Çarpıcı UI
akılda Malzeme tasarlanmış bir uygulama aşık. bazı günlük göz alıcı bir sürekli arka planında açın.

Go Pro
Pro gidiş ekstra tamamen reklamsız bir deneyim de dahil olmak üzere özellikleri, ve 'Explore' duvar kağıtları kaydetmek için yeteneği kilidini açar. Bu aynı zamanda sürekli yeni tasarımlar ile güncelleme olacak özel kökenden bir koleksiyon Pro Paketi açar. Gelecekteki Pro özelliklerine erişim de kaplıdır.

Güncel Günlük
Sürekli sizin için yeni arka planında tasarımı olacak. Bu, her gün uygulama içinde yeni yüksek kaliteli içerik anlamına gelir.

Google Bizi takip edin: http://plus.backdrops.io

Arka planında uygulaması yüksek kaliteli duvar kağıtları oluşur unutmayın. Düzenli kullanım verilerinin bir sürü kullanabilirsiniz. İnternet Servis Sağlayıcısı veya mobil operatörünüzün normal tarifeler ve ücretler arka planında kullanımınız için geçerli olabilir unutmayın. Kullanımı. Bizim Şartlar belirtildiği gibi, bu tür harç ve ücretleri sadece siz sorumlusunuz

Bu uygulama bir IAP ile kaldırılabilir reklam içerir.

Kullanım Şartları: http://www.backdrops.io/legal/terms/

Gizlilik Politikası: http://www.backdrops.io/legal/privacy/

bizim beta katılın bize hataları düzeltmek ve ilk en yeni özellikleri denemek Yardım! Https://play.google.com/apps/testing/com.backdrops.wallpapers

Explore
Sift through hundreds of original wallpapers hand crafted in house by the the Backdrops team. Enjoy exclusive walls designed specifically for your devices.

Let's Get Social
Join in on the action and upload wallpapers yourself. Share your own original pieces of work or photography. The Backdrops team will be side by side with you sharing high quality public domain photos.

Wall of the Day
Come back every day for a new treat. This is where we showcase newly created backdrops, or just some of our favorites. Contact us if you want your own original work in the spotlight.

Premium Packs
Unlock bonus collections to gain access to even more original work. These Premium sets will be updated along with the Explore section. More backdrops equals a happier you.

Favorites
Click some hearts and build a collection of your own. Have all your favorites handy for quick access.

Stunning UI
Fall in love with an app designed with Material in mind. Open up Backdrops continually for some daily eye candy.

Go Pro
Unlock the Pro version for some bonus features. More exclusive features will be added over time.

Updated Daily
We'll be constantly designing new backdrops for you. This means new high quality content within the app every day.

WHAT'S NEW

<b>v3.0 Beta</b>
- New tab design!
- New Amoled Collection available for purchase.
- Moved Collections from drawer to a main tab.
- Redesigned Collection covers.
- New Top Tags in the nav drawer.
Enjoying Backdrops? Drop us a review! We appreciate all the support.

This app has no advertisements



Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top