0

★★★ PREMIUM OYUN - Hayır In-App bu oyunda Alımlar ★★★.
Zombi Şehri savunma 2 taktik kule savunma oyunu.

Yakın bir gelecekte, dünya zombi insanlığı dönüm bir virüs tarafından harap edilmiştir. Iron Kolordu, kaynakları bulmak insanlara yardım ve cevapları bulmak için dünyayı gezmek medeniyetin son savunma vardır.

Yeni bir alan infiltre önce ordu hazırlamak - dikkatlice piyade, araç ve özel yetenek sizin setini seçin.

Bir köprü ya da hatta tüm blok yok etmek için keskin nişancılar, hasat eski hastane yerleştirin veya bombalama baskını çağırmak için, sizin temel geliştirmek, alanında birimleri dağıtmak terk edilmiş bir binaya yatırım ve onları güçlendirmek!

Büyük ölçüde strateji etkileyecektir etrafında bölge hava durumuna, arazi rahatlama ve binaların bile tutar olarak, akıllıca hizip özelleştirmek gerekir. Ayrıca zombiler geceleri daha korkutucu hale gelecektir.

Eğer misyonları başarısını bağlı kazanılan taktik puanla misyonları arasında yeni birimler ve yeteneklerini araştırma.

Tüm binalar ve yapılar tahrip olabilir. dinamit, topçu ya da bombardıman uçaklarını kullanarak düşmanları yavaşlatmak için köprüleri yok, içeride düşman koza sahip fabrikalar etrafında her şeyi havaya uçurmak için yumurtlama, yakıt tankları onları durdurmak için - sen karar bu. bu kadar nüfusu ile bu binaları yok etmek kullanım bomba veya Piyadenin dinamit - Bazı zombiler tür daha yumurtlamaya amacıyla iç binalar gizlemek ister.

- 15 tamamen farklı piyade mangaları (mühendis, izci, asker, grenadier, alev ...)
- 17 Araç ve taret (zırhlı buldozerler alev tankları ve topçu)
- 9 Genel yetenekleri (hava saldırısı, iyon topu, Auteurs, nükleer silahları ..)
- 7 bina iyileştirmeler (barikatların ve medbays gelen terminalleri komuta)
- 12 ikramiyesiz hizip özelleştirmek için. Sen pyromaniacs olarak oynayabilirsiniz!
- (Büyük şehirlerden kanyonlar ve dağlara) kampanyasında 16 misyonlar
- 15 farklı zombiler zombi-mutantlar (ortak, zırhlı, istilacı, splitter, yumurtlayan ...)
- Üç farklı zorluk seviyesi + sonsuzluk modu
- Gündüz ve Gece döngüsü (zombi geceleri güçlüdür)
- Hava değişiklikleri (kar, yağmur, sis, ısı, kasırga) ve taktiklerini adapte etmelidir
- Kara alanlar (bataklık, orman, soğuk, biohazard, Radyasyon)
- Farklı binanın düzinelerce yatırım ve ihtiyaçlarına adapte.
Özellikle keskin nişancılar için büyük aralık prim vermek Living binalar: - (şehrin büyük Gökdelenler yararlanın iyi de barricading Sanayi binaları: temizlemek için malzeme ve daha birçok Köprüsü olabilir: Başka bir almak için düşman zorlamak için yok edilebilir... yol ...).

Zombie City Defense 2 is a tactical tower defense game.

In a near future, the world has been devastated by a virus turning humanity into zombies. You are Iron Corps, the last defense of civilization traveling the world to find resources, help people and find answers.

Prepare your army before infiltrating a new area - choose carefully your set of infantry units, vehicles and special abilities.

Deploy your units on the field, improve your base, invest abandoned building and fortify them to place your snipers, harvest old hospitals or call a bombing raid to destroy a bridge or even the whole block!

You should customize your faction wisely, as zone's weather, terrain relief and even amount of buildings around will greatly influence your strategy.
Research new units and abilities between missions with the tactical points you earned depending the success of your missions.

All buildings and structures can be destroyed. Destroy bridges to slow down enemies using dynamite, artillery or even bombers, factories with enemy's cocoons inside to stop them from spawning, fuel tanks to blow up everything around - it's for you to decide.

- 15 completely different infantry squads (engineer, scout, soldier, grenadier, flamethrower…)
- 17 Vehicles and Turrets (from armored bulldozers to flame tanks and artillery)
- 9 General abilities (airstrike, ion cannon, groundbreaker, nukes..)
- 7 buildings improvements (from barricades and medbays to command terminals)
- 12 perks to customize your faction. You can play as pyromaniacs!
- 16 missions in the campaign (from huge cities to canyons and mountains)
- 15 different zombies (common, armored, invader, splitter, spawner…)
- Three difficulty levels + infinity mode
- Day & Night cycle (zombies are stronger at night)
- Weather changes (snow, rain, fog, heat, hurricane) and you should adapt your tactics
- Land areas (Swamp, forest, cold, biohazard, Radiation)
- Dozens of different building to invest and adapt to your needs.
- Take advantage of the city (Huge Skyscrapers: give huge range bonus, especially to snipers. Living buildings: good for barricading in. Industrial buildings: may have material to scavenge and many more. Bridge: can be destroyed to force enemy to take another path...).

Facebook:
https://www.facebook.com/MozgLabs
Twitter:
https://twitter.com/MozgLabs
Web:
http://www.mozglabs.com/

Steam version:
http://store.steampowered.com/app/473970
*** Differences with Steam version ***
- Greatly optimized graphics and less detailed terrain
- No VR support
We've managed to leave the gameplay and all of the content intact, so have fun!

WHAT'S NEW

- Bugfixes

This app has no advertisements


Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top