0

Mod özelliği sınırsız mana.  Transformers: Earth Wars Beta v1.32.0.14479 [Mod] APK ile oyun neredeyse yenilmez yapıyor sizi.

Dünya'nın kaderi sizin ellerinizde. Kimin tarafında vardır?
Optimus Prime, Megatron, Bumblebee, Grimlock, Soundwave, Starscream ve daha birçok dahil olmak üzere robots- efsanevi Transformers nihai ekip birleştirin. Eğer Autobots ile Decepticon'ların veya müttefiki ile güçbirliği mısın? Yan seçin! Aşılmaz bir üs kurmak. Diğer oyuncular yenerek ve energon stokları için üslerini baskın ile karşı hizip karşı savaştı. Cybertron takviye çağırmak için Uzay Köprüsü Construct. , Lazer toplar yok bir Optimus Prime ram saldırı ile savunma nüfuz veya Autobot Ratchet iyileştirici yeteneği ile takım onarmak için hava saldırıları için Starscream dağıtın.

Dünya'nın kaderi sizin ellerinizde.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Decepticons ya Autobots olarak ● Savaşı
● En sevdiğiniz Transformers karakterleri toplayın
● Build & temel savunma yükseltme
● Saldırı karşı düşman hizip
Ally ● & diğer oyuncularla sohbet
● Dünyada gerçek insanlar Fight
● bot ve araç arasında geçiş formu
Cybertron adlı ● Teleport yeni botlar
● Dünya gezegeninin kaderini karar!

Megatron ve Decepticons onun saldırı ekibi energon, Transformers yarış tercih yakıt sentezlemek için gezegenin doğal kaynaklarını ravaging, Dünya'yı saldırdı. Optimus Prime Decepticon tehdide karşı umuduyla, Dünya'ya Autobots bir taktik ekip gönderdi. Dünya için savaşı başladı. Kimin tarafında vardır?

Transformers: Dünya Savaşları.

Açarak yaymak!

Dünya Savaşları, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek parayla satın alınabilir, indirmek ve oynamak için ücretsiz geçerli: Transformers unutmayın. Bu özelliği kullanmak için istemiyorsanız, in-app satın alma devre dışı bırakın. Bu oyunu oynamak için bir ağ bağlantısı gerektirir.

______________________________

Transformers: Dünya Savaşları Backflip Studios, Uzay Ape Oyunları ve Hasbro tarafından getirilir, Inc. tüm oyunlarımızı görmek için "Backflip Studios" Play Mağazada Ara.

Transformers ve logosu Hasbro ticari markalarıdır ve izni ile kullanılır. © 2015 Hasbro. Bütün haklar saklıdır.

Oynadığınız için teşekkürler!

Earth's fate is in your hands. Whose side are you on?
Assemble the ultimate team of legendary Transformers robots- including Optimus Prime, Megatron, Bumblebee, Grimlock, Soundwave, Starscream & many more. Will you join forces with the Decepticons or ally with the Autobots? Choose your side! Build an impenetrable base. Wage war against the opposing faction by defeating other players and raiding their bases for energon stockpiles. Construct a Space Bridge to summon reinforcements from Cybertron. Deploy Starscream for air strikes to destroy laser cannons, penetrate defenses with an Optimus Prime ram attack, or repair your team with the healing ability of Autobot Ratchet.

Earth's fate is in your hands.

GAME FEATURES

● Battle as Decepticons or Autobots
● Collect your favorite Transformers characters
● Build & upgrade base defenses
● Attack opposing enemy faction
● Ally & chat with other players
● Fight real people around the world
● Switch between bot & vehicle form
● Teleport new bots from Cybertron
● Decide the fate of planet Earth!

Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top