0

Oyun para modludur. Paranın keyfini çıkarın herhangi bir sıkıntı çekmeden oyuna devam edin. Tribez yalnızca bir oyundan daha fazlası! Tribez sırlar, gizemler ve bilinmeyen ancak güzel bir dünyanın içinde saatlerce süren bağımlılık yapan keşiflerle dolu uzak bir geçmişe seyahat ettiğiniz bir maceradır!
Bir kapının ardında kilometrelerce derinlerde hatırlanmayacak kadar eski zamanlardan saklanan barışsever insanların yaşadığı gizemli, ilkel bir dünyayı ziyaret etmeye davetlisiniz. Kendi taş devri köyünüzü inşa edin, dağlar ve denizlerin saklandığı arazileri keşfedin, sizin tanrılar tarafından gönderildiğinizi düşünen kabilenizi refaha çıkarmak için yönetin.

İlkel çamur barakalardan ileri atölyeler, okullar ve hatta bir tiyatroya kadar tonlarca bina ve yapı ile ilerleyin. Son detayına kadar özenle resmedilen bu büyüleyici dünyada ilginç görevler ve birçok yardımcı sizi bekliyor. Tribez bunları ve daha fazlasını sunuyor!
Komşu kabilelerin liderlerine yardımcı olun, ülkenizin ekonomisini geliştirin, yeni araziler keşfedin ve kabile üyeleriniz ve evcil dinozorlar ile buraları iskân edin! Tribez sanki gerçek, nefes alan bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek!

✔ Bu oyun internet olmadan çevrimdışı modunda da çalışır - uçakta, metroda ya da yolda oynayın. Tadını çıkarın!
✔ En küçük detaya kadar muhteşem grafikler
✔ Hareketli animasyonlar, tarih öncesi dünyanın iPad’inizde canlandırıyor
✔ Nefes kesici sesler
✔ Tonlarca nesne, karakter, bina ve dekorasyon
✔ Kendi taş devri imparatorluğunuzu geliştirmenize imkân tanıyan gerçekten tükenmez olanaklar
✔ Yüzlerce büyüleyici görev: hazine ve eserleri arayın, uzak adaları keşfedin ve gizemli mağaralar ve çok daha fazlasına keşifler düzenleyin!

You have been invited to visit a mysterious, primitive world inhabited by a
peace-loving people who have been concealed behind a miles-deep portal since
time immemorial. Build your own stone-age village and explore territories
hidden behind mountains and seas. Your tribe believes you were sent by
the gods. Lead them to great prosperity!

Help the leaders of neighbouring tribes, develop your country's economy,
discover new lands, and populate them with your tribesmen! Tribez is a world
that feels real and alive!

- Gorgeous graphics and lively animations make the prehistoric world come to
life on your tablet and smartphone.
- Truly endless possibilities to develop your own stone-age empire
across 6 large islands
- More than 100 functional and decorative buildings, 14 kinds of resources
- More than 700 captivating quests: search for treasure and artifacts,
discover distant islands, send expeditions to mysterious caves
- And, you can also train your own dino!"

WHAT'S NEW

• There's a huge update for Murlod Island! The new territories and quests you’ve been waiting for are finally here!
• The master of volcanoes is gone! Eruption is imminent! Help your tribezmen escape the disaster!
• The Professor restored the long-lost secret of lava glass production. It’s available to chiefs level 52+.
• Construct stunningly beautiful buildings like a Stained-Glass House, a Fun House, and a Lava Lamp Shop, and decorate your island with Wonder Birds and Lava Fountains!

Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top