0

Mod özelliği sınırsız alışveriş. Alışveriş için para gerekmez. İstediğinizi alabilirsiniz. Bütün özellikler açık. Ayrıca yenilmezlik modu da mevcuttur.

Bugs Bunny, Road Runner, Tweety ve diğer favori Looney Tunes karakteriyle yeni seviyelere koşun, zıplayın, ezin ve kayın! Yeni Looney Tunes karakterleri ve ikonik Looney Tunes manzaralarının yer aldığı bölgelerin kilidini açmak için seviye hedeflerini tamamlayın. Her bir karakterin özel yeteneğini ve Koleksiyoncu Kartını keşfederken sayısız vahşi, çılgın ve Looney yolun keyfini çıkarın. Koşma zamanı canım!
• Bugs Bunny, Tweety, Road Runner ve diğer favori Looney Tunes karakterleri olarak koşun!
• Boyalı Çöl, Tweety’nin Mahallesi ve daha fazlası gibi ikonik bölümleri keşfedip buralarda koşun!
• Looney Tunes haritasında ilerlemek ve diğer bölgelerin kilidini açmak için seviye hedeflerini tamamlayın
• Ekstra koşma gücü için her karakterin özel yeteneğinin kilidini açıp uzmanlaşın!
• Bir süper kahraman gibi uçmak, engelleri patlatarak geçmek ve çok sayıda diğer sürpriz için güç takviyelerini alın!
• Looney Tunes Kutunuzu doldurmak ve eğlenceli bilgiler öğrenmek için Koleksiyoncu Kartlarını toplayın!
• Daha fazla para ve puan için diğer Looney Tunes karakterlerini oyuna getirin!

Ek Açıklamalar
• Bu uygulamanın kullanımı Zynga Hizmet Şartları'na tabidir. Bu Şartlar aşağıdaki Lisans Sözleşmesi alanında ve http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde mevcuttur.
• Zynga'nın kişisel bilgileri ve diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgiler için lütfen http://m.zynga.com/privacy/policy adresindeki gizlilik ilkemizi okuyun. Zynga’nın Gizlilik İlkesi, aşağıdaki Geliştirici kısmında yer alan Gizlilik İlkesi alanında da mevcuttur.
• Oyun ücretsizdir, ancak ek içerik ve premium kur karşılığında uygulama içi satın alımlar yapılabilir. Uygulama içi satın alımların fiyatları $0.99 ila $99.99 arasında değişir.
• Bu oyun, kullanıcının Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına olanak sağlar, böylece oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla iletişim kurabilirler.
• Bu oyunda bağlandığınız Sosyal Ağlarla ilgili Hizmet Şartları sizin için de geçerli olabilir. Size Zynga Inc ve diğer ortaklarının özel tekliflerine, etkinliklerine ve programlarına katılma fırsatı tanınacaktır.

Complete level objectives to unlock new Looney Tunes characters and zones based on iconic Looney Tunes landscapes. Enjoy loads of wild, whacky, and looney ways to run as you discover each character’s Special Ability and Collector’s Card. It’s time to run, Doc!
• Run as Bugs Bunny, Tweety Bird, Road Runner, and other favorite Looney Tunes characters!
• Explore and run in iconic Episodes like Painted Desert, Tweety’s Neighborhood, and more!
• Complete level goals to progress on the Looney Tunes map and unlock more zones!
• Unlock and master each character’s Special Ability for extra running power!
• Grab Power-Ups to fly like a superhero, blast through obstacles, plus loads of other surprises!
• Collect Looney Tunes Collector’s Cards to fill your Looney Tunes Bin and learn fun trivia!
• Prank other Looney Tunes characters for more coins and points!
ADDITIONAL DISCLOSURES
Use of this application is governed by the Zynga Terms of Service. These Terms are available at http://m.zynga.com/legal/terms-of-service .
For specific information about how Zynga collects and uses personal or other data, please read our privacy policy at http://m.zynga.com/privacy/policy . Zynga’s Privacy Policy is also available through the Privacy Policy field in the Developer section below.
The game is free to play, however in-app purchases are available for additional content and premium currency. In-app purchases range from $0.99 to $99.99.
This game does permit a user to connect to social networks, such as Facebook, and as such players may come into contact with other people when playing this game.
Terms of Service for Social Networks you connect to in this game may also apply to you.You will be given the opportunity to participate in special offers, events, and programs from Zynga Inc and its partners.
Looney Tunes Dash! TM and © 2014 WBEI

WHAT'S NEW
"Episode 42: “Chili Season” starring Speedy and Sylvester
Hola amigos! Speedy’s back for another high stakes chase through his quaint Mexican village.
Help him escape Sylvester’s clutches in this spicy new episode!
Also featuring a new hidden Looney Card Collection"

This app has no advertisements


Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top