0
Rapid Fire v1: SIGNED: apk


UNSIGNED: apk 1

Rapid Fire v2: SIGNED: apk


UNSIGNED: apk 1

Rapid Fire v3: SIGNED: apk


UNSIGNED: apk 1

Yeni First-Person Shooter atama hoşgeldiniz.
İLK KİŞİ GÖREVLERİ
Tehlikeli askeri FPS saldırıları ve sessiz suikastçı görevlerinde düşeni oynamaya hazır bir gizli özel ops asker bulunmaktadır.

Ateş gücü SEÇİN
Güçlü silahlara erişim ile işi bitirmek için nişancı becerileri üzerinde de durulacaktır. Doğruluk, hasar ve aralık geliştirmek için keskin nişancı tüfeği yükseltin.

SHOT ALIN
Keskin nişancı olarak sizin göreviniz bulmak ve gizli hedefleri ortadan kaldırmak için düşman topraklarına derin seyahat etmektir. Senin tüfek kapsamı bakıyorum bulmak ve hedef belirlemek için yakınlaştırmak. Bir nefes al ... ve Öldür Shot yapmak için tetiği çekin.

KILL TEYİT
Teyit gerek Biz asker öldürür. Orada iyi şanslar.

YÜKSEK HIZLI GAMEPLAY
- 800 first person shooter misyonları üzerinde tamamlamak için.
- Müthiş 3D grafikler.
- Unutulmaz mermi kam öldürmek atış anlar.
- Ödüllerle Global Ops olay sistemi kazanmış olmak
- 50 benzersiz haritalar ve çarpıcı yerleri.

ÖLÜMCÜL SİLAHLAR
- 100 + farklı silah seçmek için
- 4 silah sınıfları ile ateş özdeyiş:
+ Sniper Rifle,
+ Assault Rifle
+ Av Tüfeği
+ SAW Gun
- Her silah için güçlü yükseltmeleri kilidini.

KATİL GÜÇ-UPS
- Gözcü - hızlı bir şekilde tüm düşmanları bulabilirsiniz.
- Yavaş-Mo - mükemmel öldür Shot sıraya zamanı yavaşlatmak.
- Zırh delici Bullets - Bunu vurabilir eğer, bunu öldürürüm.

OYUN MERKEZİ DESTEK
- 4 Liderler arkadaşlarınıza meydan.
- 50 Başarılar tamamlamak ve oyun ödülleri kazanmak için.

Öldürmek Shot 17+ puan ve sık / yoğun gerçekçi şiddet içerir. Bu uygulamayı indirerek hüküm ve Kullanım (www.hotheadgames.com/termsofuse) ve asabi biri Şartları koşullarına bağlı ve hothead Gizlilik Politikası (www.hotheadgames.com/privacy-policy) tabi olmayı kabul etmiş oluyorsunuz.


© 2015 Hothead Games Inc., Hothead ve öldür Shot markaları veya Hothead Oyunları Inc.'in tescilli ticari markalarıdır, tüm hakları saklıdır.

FIRST-PERSON MISSIONS
You are a covert special ops soldier ready to play your part in dangerous military FPS attacks and silent assassin missions.

CHOOSE YOUR FIREPOWER
With access to powerful guns you will rely on your marksman skills to finish the job. Upgrade your sniper rifle to improve accuracy, damage and range.

TAKE THE SHOT
Your job as sniper is to travel deep into enemy territory to locate and eliminate hidden targets. Stare down your rifle scope, zoom in to find and identify the target. Take a breath...and pull the trigger to make the Kill Shot.

CONFIRM THE KILL
We need confirmed kills soldier. Good luck out there.

HIGH VELOCITY GAMEPLAY
- Over 800 first person shooter missions to complete.
- Awesome 3D graphics.
- Unforgettable bullet cam kill shot moments.
- Global Ops event system with prizes to be won
- 50 unique maps and stunning locations.

DEADLY WEAPONS
- 100+ different weapons to choose from
- Maximize your firepower with 4 weapon classes:
+ Sniper Rifle,
+ Assault Rifle
+ Shotgun
+ SAW Gun
- Unlock powerful upgrades for every weapon.

KILLER POWER-UPS
- Spotter - quickly find all enemies.
- Slow-Mo - slow down time to line up the perfect Kill Shot.
- Armor-Piercing Bullets - if you can hit it, you will kill it.

GAME CENTER SUPPORT
- 4 Leaderboards to challenge your friends.
- 50 Achievements to complete and earn in-game rewards.

Kill Shot is rated 17+ and contains frequent/intense realistic violence. By downloading this app you are agreeing to be bound by the terms and conditions of Hothead's Terms of Use ( www.hotheadgames.com/termsofuse ) and are subject to Hothead's Privacy Policy ( www.hotheadgames.com/privacy-policy ).

©2015 Hothead Games Inc., Hothead, and Kill Shot are trademarks or registered trademarks of Hothead Games Inc., all rights reserved.

WHAT'S NEW

Kill Shot 3.4 Update:
- Standard and Premium Crates
- Elite Ops missions added to Regions 19 and 20
- Exclusive Ops
- 4 Ultra Premium Sniper guns including the Verrill Savage
- 5 New Global Ops guns with 3X Kill Coin multipliers covering Alien Ops, Operation Sandstorm and Frosthold Fortress
- 3 New Global Ops Reward Guns

MODIFICATIONS:
255 Bullets for Each Gun
No Sway (Weapon stays Still)
No Recoil
High Stability
Rapid Fire
AI Can't Shoot Projectiles
AI Can't Shoot Your Team

This app has no advertisements
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top