0


Mod özelliği sınırsız para ve vip özelliğinin yanında bütün reklamların kaldırılmasıdır.

ceza çekim gergin anlar zevk size ilk satırda oturuyormuş gibi hissettirecek grafik ile en muhteşem gol yapmak ve kaydeder ve birlikte, en iyi takımlara karşı rekabet, Dünya Kupası finalinde oynayan sanki Maracan "Stadium. , Özel efektler ile ateş, özel çekim mükemmel rakibin aptal ve kaydeder tek parmağıyla topu kontrol, en etkileyici yapmak ve dünya şampiyonu olmak.
EN GERÇEKÇİ GRAFİK ◉
ilk dakikadan itibaren tek kelimeyle muhteşem hakkı. Tek bir ayrıntıyı kaybetmek değil çok yavaş hareket tekrarları ile tüm olası açılardan iyi hedefleri izlemek için.

◉ gerçekçi animasyonlar
Gerard Piqué gibi gerçek oyuncular ile hareket yakalama son teknolojiyi kullanarak süper gerçekçi animasyonlar.

◉ BASİT ve sezgisel kontroller
karmaşık sanal kontroller olmadan: parmağınızla topa vurmaya ve anıtsal kaydeder yapmak için kaleciyi sürükleyin. herhangi bir basit olamazdı oynarken, ama oyun mastering sadece futbol şampiyon ulaşılabilir.

◉ GERÇEK ZAMANLI FUTBOL MULTIPLAYER
Siz arkadaşlarınızla karşı oynamak veya oyun size kazanan iki dakika bir konuda bilinen yapılacağı kısa oyunlar, ne kadar iyi görmek için bir rakip bulmak sağlayabilirsiniz.

◉ 20 YEREL ÇEVRİMDIŞI TURNUVALAR
Eğer internet bağlantısı olmadan an en iyi futbol takımları 100 karşı oynamak için bunlar.

TAKIMINI özelleştirin ◉
Oyuncularının her detayını özelleştirerek Hayallerinizdeki ekip oluşturmak ve becerilerini geliştirmeye devam ve giderek muhteşem gol yapmak için onları eğitmek.

ÖDÜLLER İLE ◉ HAFTALIK TURNUVALAR
Eğer dünyaya karşı yeteneklerinizi ölçmek ve ilk 100 arasında ise ödüller kazanmak için yeni bir ücretsiz turnuva her hafta sonu vardır.

◉ ÜCRETSİZ
Tamamen ücretsiz oyun keyfini çıkarabilirsiniz. inApp seçenekleri tamamen isteğe bağlıdır. Ne için bekliyorsun? Dene. Yapmak için muhteşem amacı vardır.

Perfect your special shots, shoot with special effects, fool your opponent and make the most impressive saves, controlling the ball with one finger, and become the Brazil 2014 Champion.

THE MOST REALISTIC GRAPHICS
Simply amazing right from the first minute. With slow-motion replays to watch the best goals from all possible angles, so as not to lose a single detail.

SIMPLE AND INTUITIVE CONTROLS
Without complicated virtual controls: Shoot the ball with your finger and drag the goalkeeper in order to make monumental saves. Playing could not be any simpler, but mastering the game is only within reach of champions of football.

REAL-TIME MULTIPLAYER
You can play against your friends or let the game find you an opponent to see how good you are in short games, in which the winner will be made known in a matter of two minutes.

20 LOCAL OFFLINE TOURNAMENTS
These are for you to play against 100 of the best teams of the moment without internet connection.

CUSTOMISE YOUR TEAM
Create the team of your dreams by customising every detail of your players, and train them in order to continue improving their skills and make increasingly spectacular goals.

WEEKLY TOURNAMENTS WITH PRIZES
There is a new free tournament every weekend for you to measure your skills against the world, and win prizes if you are among the top 100.

FREE
You can enjoy the game completely free. The inApp options are completely optional. What are you waiting for? Try it. There are spectacular goals for you to make.

WHAT'S NEW

Play against real goalkeepers!
Do you have an HTC Vive? Do you know someone who does? Try the most original football multiplayer game thanks to the connection between Final Kick (iOS/Android) and Final Goalie (VR)
Try the multiplayer experience between the different platforms of mobile and virtual reality!
More information: www.facebook.com/finalkick.me

This app has no advertisements


Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top