0
Cinema FV-5 v1.47 ApkSinema FV-5 parmaklarınızın profesyonel manuel kontroller koyar mobil cihazlar için profesyonel bir video kamera uygulamasıdır. Eğer mükemmel bir post prodüksiyon amaçlı top-of-the-line kontrolleri ile en iyi görüntüleri yakalayabilir, bu video kamera uygulaması ile, profesyonel kameramanların ve sinemacıları meraklısı ve uyarlanmış. Tek sınır hayal gücünüz ve yaratıcılık!

Başlıca özellikleri:

● Yalnızca yanlısı Videokameralara düşündü tüm görüntü sensörü parametrelerini ayarlayın: pozlama telafisi, ISO, poz ölçümleme modu (matris / merkez / nokta), odak modu ve beyaz dengesini.
● Ayrıca kayıt sırasında (ISO, pozlama telafisi veya beyaz dengesi gibi) Değişim sensörü parametreleri.
● Kayıt sırasında Odak ayarlamaları: Kayıt sırasında kayıt ve değişiklik odak düzlemleri önce konuyla ilgili kilit odak.
● Profesyonel vizör: 10+ kompozisyon ızgaraları, 10+ mevcut bitki kılavuzları, güvenli alanlar ekran ve çok daha fazlası.
● Bir video kamerada en gelişmiş elektronik vizör: Canlı RGB ve parlaklık histogram kaydı sırasında da mevcuttur.
● Profesyonel ses ölçüm seçenekleri: kayıt sırasında ses zirveleri ve ses kırpma uyarıları görüntüler.
● Videonuz için herhangi bir ses giriş kaynağı kullanın: Dahili mikrofon, harici (kablolu) mikrofon veya kablosuz (Bluetooth) kulaklık.
●, video ve ses codec seçin bitrates, ses örnekleme oranları ve kanal sayısını ayarlayın.
4K UHD olarak ● Kayıt desteklenen cihazlarda (Ultra High Definition) video (şu anda sadece Samsung Galaxy S5, Edge ve Alpha Not Not 4, Not 3).
● Ses düzeyi tuşları atanabilir Tüm kamera fonksiyonları. Sen EV, ISO, renk sıcaklığını, zoom ve (kablo-kulaklıklar olanlar dahil) daha fazla kullanarak ses tuşları yanı sıra odaklanma ve kayıt ayarlayabilirsiniz. Donanım kamera deklanşör tuşları ile cihazlar da desteklenmektedir.
● Video coğrafi etiketleme desteği.
● Otofokus, makro, dokunmatik odaklama ve sonsuzluk odak modları, artı bir odak kilidi anahtarı (AF-L).
● Otomatik pozlama (AE-L) ve otomatik beyaz ayarı (AWB-L) Android kilitler 4.0+. Ayrıca otomatik klip kaydı sırasında pozlama ve beyaz dengesini kilitleyebilir.
● Yakınlaştırma sonra kayıt sırasında. 35mm eşdeğeri tabanlı odak uzaklığı ekrana özgü odak uzunlukları sayesinde ayarlayın.
● Güçlü video klipler organizasyon seçenekleri: farklı depolama yerleri ve tamamen özelleştirilebilir dosya adları (hatta değişkenlerle).


Sinema FV-5 orta ölçekli üretime herhangi bir kısa, en iyi görüntüleri üretmek için mükemmel bir uygulama. Bununla beraber yüksek-uç cihaza herhangi Gelir Orta mümkün olan en iyi malzemeyi kaydedebilirsiniz. Sinema FV-5 özel Android tabanlı kompakt kameraları destekler, bu yüzden bile yüksek kaliteli, optik zoom stabilize kullanabiliyorlar. Sinema FV-5 ile çekilen görüntüleri kolayca Pro, Apple Final Cut, Adobe Premiere, Sony Vegas veya DaVinci Resolve gibi herhangi bir NLE üzerinde düzenlenebilir.


Daha fazla bilgi için, resmi web sitesini ziyaret http://www.cinemafv5.com veya http://www.cinemafv5.com/tutorials/user_manual.php resmi Sinema FV-5 Kullanıcı Kılavuzu indir. Teknik destek için, SSS (http://www.cinemafv5.com/faq.php) okuyun lütfen ya support@cinemafv5.com için yazıyorum.


İzinler açıkladı:

- Yaklaşık konum ve hassas konum: sadece coğrafi etiketleme işlevi için kullanılan (varsayılan olarak devre dışı, ve manuel GPS aktivasyon gerektirir).
- Değiştir veya USB depolama içeriğini silmek ve fotoğraf ve video çekmek: her zamanki kamera çalışması için gerekli.
Cinema FV-5 is a professional video camera application for mobile devices, that puts professional manual controls in your fingertips. Tailored to enthusiast and professional videographers and filmmakers, with this video camera application you can capture the best footage with top-of-the-line controls for perfect postproduction purposes. The only limit is your imagination and creativity!

Major features:

● Adjust all the image sensor parameters that you only thought pro-videocameras had: exposure compensation, ISO, light metering mode (matrix/center/spot), focus mode and white balance.
● Change sensor parameters (like ISO, exposure compensation or white balance) also during recording.
● Focus adjustments during recording: lock focus on your subject before recording and change focus planes while recording.
● Professional viewfinder: 10+ compositing grids, 10+ crop guides available, safe areas display and much more.
● The most advanced electronic viewfinder on a video camera: live RGB and luminance histogram are available also during recording.
● Professional sound metering options: display audio peaks and sound clipping warnings during recording.
● Use any audio input source for your video: built-in microphone, external (wired) microphone or wireless (Bluetooth) headset.
● Choose video and audio codec, adjust the bitrates, audio sampling rates and number of channels.
● Record in 4K UHD (Ultra High Definition) video on supported devices (currently only the Samsung Galaxy S5, Note 3, Note 4, Note Edge and Alpha).
● All camera functions assignable to volume keys. You can adjust EV, ISO, color temperature, zoom and more using volume keys (including those in cable-headsets) as well as focusing and recording. Devices with hardware camera shutter keys are also supported.
● Video geotagging support.
● Autofocus, macro, touch focus and infinity focus modes, plus a focus lock switch (AF-L).
● Autoexposure (AE-L) and auto white balance (AWB-L) locks in Android 4.0+. You can also lock exposure and white balance during clip recording automatically.
● Zoom after and while recording. Set specific focal lengths thanks to the 35mm equivalent-based focal length display.
● Powerful video clips organization options: different storage locations and fully customizable file names (even with variables).


Cinema FV-5 is the perfect app for producing the best footage for any short- to medium-sized production. With it you can record the best material possible with any medium- to high-end device. Cinema FV-5 specially supports Android-based compact cameras, so you can even leverage a high-quality, optically stabilized zoom. The footage captured with Cinema FV-5 can be easily edited on any NLE like Apple Final Cut Pro, Adobe Premiere, Sony Vegas or DaVinci Resolve.


For more information, visit the official website http://www.cinemafv5.com or download the official Cinema FV-5 User Guide at http://www.cinemafv5.com/tutorials/user_manual.php. For technical support, please read the FAQ (http://www.cinemafv5.com/faq.php) or write to support@cinemafv5.com.


Permissions explained:

- Approximate location and precise location: only used for geotagging functionality (disabled by default, and requires manual GPS activation).
- Modify or delete the contents of your USB storage and take pictures and videos: required for the usual camera operation.Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top