0
Next Launcher 3D Shell v3.7.1.1 Apk


Hiç Sonraki Launcher 3D Shell- En İyi 3D Launcher. + Yepyeni UI3.0 Sadece Çıkış!
Sonraki Launcher 3D Shell 3D dinamik etkileri ve son derece özelleştirilebilir Android ana ekran değiştirme uygulaması Android cihazınızı yeniden tanımlamak nasıl gösterir. düz geleneksel başlatıcısı kurtulmak ve REAL 3D Launcher kucaklamak almak için zamanı! Bunu hak ettin!

Sağ ŞİMDİ Bir Sonraki Launcher 3D Shell İddia!
Nihai ve görkemli çalışma deneyimi ve görsel keyfi için milyonlarca kullanıcıya katılın!

■ Tavsiyeler
"Biz şimdiye kadar Redmond Pie burada gördüğüm en ağır özelleştirilebilir, sıvının biri ve çarpıcı atarlar." - Redmond Pie

"Muhteşem uygulaması dinamik etkileri ve 3D elemanları ile dolu. sevindirici 3D görsel unsurlar, geçiş efektleri ve jestleri size farklı ve parlak bir görsel zevk ve operasyon deneyimi alacak. "- Topapps

"Başlatıcısı fütüristik Tron merkezli bir gezi içine sahibi herhangi bir cihaz dönüm çılgın 3D efektler sunuyor. Ek temalar ve özel aletler ile onların cihaz renklendirmek isteyen birisi için kapsamlı ve son derece kapsamlı seçenek, Google Play'den indirilebilir. "- Droid-hayat

■ Temel Özellikler
- Tereyağı pürüzsüz tecrübesi ile son derece süslü 3D efekti
- Real 3D Ana Ekran Geçiş Efektleri (Kristal, Kumaş, Katlama ve daha fazlası yakında)
- Ekran anahtarlama göz kamaştırıcı animasyon ile çarpıcı 3D ekran önizleme
- Boyutu, açı, stil ve etiket değiştirerek özgün simge stil oluşturun (Icon Editor)
- Eğer gerçekten seviyorum tek bir tema içine farklı temalar tüm iyi parçalar birleştirin (Tema Mix Modu)
- Jestleri ile verimli ve güçlü bir toplu uygulamalar yönetimi
- Ana ekran ve app çekmecenin mevcut 8 farklı jestler kadar
- Telefonunuz hava boşluğuna tüm simgeler ve widget'lar üfleme ile olabilir nasıl serin bak (Floating Modu)
- Ana ekran geçişi için geliştirilmiş parlayan sınır etkileri
- Dock 7 satır kadar tüm sık kısayol
- 3D GO Launcher Dev Team tarafından tasarlanan Sonraki widget, 3D temalar ve canlı duvar kağıtları special serbest tutun

■ Yardım
1. Neden bazı cihazlar yeniden başlatıldıktan sonra varsayılan giriş ekranı yerine, her zaman Sonraki Launcher ayarlamak zorunda?
Android sistem 4.1.x bir hata soruna neden olur. Bu sorunla karşılaşırsanız edersek, Sonraki Launcher Patch indirmek için lütfen Google Play ve bunu düzeltmek için öğreticiler izleyin.
2. Nasıl problemi yükleme ana ekran öğeleri önlemek için?
Sdcard içine Sonraki Launcher 3D yüklemek etmeyiniz. Telefonunuzu yeniden başlattığınızda veya sdcard kaldırırsanız nedeniyle sdcard yükleme gecikmesi sorunu yükleniyor ana ekran öğeleri kaçınarak yardımcı olacaktır.
3. Nasıl GO Launcher temaları simgeleri kullanmak için?
Bir Go Launcher tema yüklemek -> "Next Key" tıklayın -> "Tema Mix" tıklayın -> parlayan masaüstü öğeleri tıklayın -> GO Launcher tema bulun ve uygulayın.
Bazı temalar geçerli değildir olsaydı, temalar adı ve nextlauncher@gmail.com için Sonraki Launcher versiyonunu gönderin. Biz en kısa sürede bizi takip edecektir.
Sizin için en iyi Android ana ekran değiştirme sağlayan bizden daha iyi olmak için çalışıyoruz! Desteğin için teşekkürler!
Next Launcher 3D Shell— Best 3D Launcher Ever. + Brand new UI3.0 Just Released!
Next Launcher 3D Shell shows you how 3D dynamic effects and highly customizable Android home screen replacement app could redefine your Android device. Time to get rid of the flat traditional launcher and embrace REAL 3D Launcher! You deserve it!

Claim Your Next Launcher 3D Shell Right NOW!
Join millions of users for ultimate and splendid operation experience and visual enjoyment!

■ Testimonials
“One of the most heavily customizable, fluid, and striking launchers we’ve ever seen here at Redmond Pie.” - Redmond Pie

“A gorgeous app packed with dynamic effects and 3D elements. The gratifying 3D visual elements, transition effects, and gestures will get you a different and brilliant visual enjoyment and operation experience.” - Topapps

“The launcher features crazy 3D effects, turning any device you own into a futuristic Tron-centric trip. With additional themes and custom widgets downloadable from Google Play, it’s an extensive and extremely comprehensive option for someone looking to spice up their device.” - Droid-life

■ Key Features
- Extremely fancy 3D effect with buttery smooth experience
- Real 3D Home Screen Transition Effects (Crystal, Cloth, Folding and more coming soon)
- Stunning 3D screen preview with dazzling animation of screen switching
- Build unique icon style by changing its size, angle, style and label (Icon Editor)
- Combine all good parts from different themes into a single theme you really love (Theme Mix Mode)
- Efficient and powerful batch apps management with gestures
- Up to 8 different gestures available in home screen and app drawer
- See how cool your phone could be by blowing all the icons and the widgets to air space (Floating Mode)
- Enhanced shining border effects for home screen transition
- Up to 7 rows on dock to shortcut all your favorites
- Keep releasing 3D Next widgets, 3D themes and live wallpapers special designed by GO Launcher Dev Team

■ FAQ
1. Why I have to set Next Launcher as default home screen replacement each time after some devices restarted?
A bug in Android system 4.1.x causes the problem. If you happen to encounter this issue, please download Next Launcher Patchin Google Play and follow the tutorials to fix it.
2. How to avoid home screen elements loading problem?
Please do not install Next Launcher 3D into your SDcard. It will help avoiding home screen elements loading problem due to SDcard loading delay if you restart your phone or remove SDCard.
3. How to use icons in GO Launcher themes?
Install a Go Launcher theme -> Click “Next Key”- > Click "Theme Mix" -> Click the shining desktop elements -> Find the GO Launcher theme and apply it.
If you couldn’t apply some themes, please send themes name and your Next Launcher version to nextlauncher@gmail.com. We will follow us ASAP.
We strive to become better than we are, providing the best Android home screen replacement for you! Thanks for your support! 
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top