0
Terra Chroma v1.0.4 Apkİnanılmaz bir macera yolunuzu Bulmaca!
Terra Chroma gibi başka bir oyun deneyimi için RPG öğeleri ile bir perçinleme bulmaca mekanik birleştiriyor! Oyuncular zengin bir hikaye dünyasına daha defterleri giderek zorlu bulmacalar yenmek için element sihirli becerileri öğrenirler.

, Ekibinizin bir Alchromist, işe karakterleri ol, yeni beceriler ve yetkilerini öğrenmek ve vahşi, senin şaşırtıcı becerileri mücadele edecek değişen engellerle dolu farklı kıta okuyun!

Temel Özellikler:

- Bir yaratıcı bir yaklaşım sihirli puzzle parçaları farklı döküm oyuncular sürekli engeller, düşmanları ile dolu arazilerde gelişen arasında gezinmek için nereye şaşırtıcı ekrana dokunun ve bilinmeyen.

- Kendi tarzı, kültürü, ve eksantrik karakterler ile her egzotik tam Sunyata masif, güzel hale dünyayı keşfedin. Sunyata bir arada tutan ve onu parçalıyorlar tehdit güçlü büyüsünü keşfedin!

- Farklı becerileri kadar tesviye dayanıklılık artan çeşitli öğeleri satın alma, ve karşılaştığınız değişen zorlukları karşılamak için ekip karakterleri ekleyerek karakterin yeteneklerini geliştirmek.

- Eğer Sunyata kavgacı vatandaşların dünyayı kurtarmak yardımcı olarak oyun, bir dallanma hikayesi, renkler ve bulmacalar arasında inanılmaz bir yolculuğun saat büyük bir macera yaşayın!
Puzzle your way through an Amazing Adventure!
Terra Chroma combines a riveting puzzle mechanic with RPG elements for a gameplay experience like no other! Players learn elemental magic skills to defeat increasingly challenging puzzles as they delve further into a rich story world.

Become an Alchromist, recruit characters to your team, learn new skills & powers, and travel a wild, diverse continent full of ever-changing obstacles that will challenge your puzzling skills!

Key Features:

- An inventive approach to touch screen puzzling where players cast different types of magic puzzle pieces to navigate across constantly evolving terrains filled with obstacles, enemies, and the unknown.

- Explore the massive, beautifully rendered world of Sunyata, full of exotic locales each with their own style, culture, and eccentric characters. Discover the powerful magic that holds Sunyata together and threatens to tear it apart!

- Develop your character's abilities by leveling up on different skills, increasing endurance, buying various items, and adding characters to your team to meet the changing challenges you encounter.

- Experience a grand adventures with hours of gameplay, a branching storyline, and an amazing journey across colors and puzzles as you help the combative citizens of Sunyata save their world!
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top