0
SoundWire (full version) v2.1.1 ApkSoundWire Eğer herhangi bir müzik veya ses göndermenizi sağlar ("Şimdi ne duymak") Android mobil cihazlar için Windows ya da Linux PC'den. Bunu da kullanın:
 - Uzaktan hoparlör veya kablosuz kulaklık
 - Bir yol her yerde evinizin içinde veya dışında güverte üzerinde bilgisayarınızdan müzik ve film dinlemek için.
 - PC tabanlı müzik sisteminden canlı ses bir kablosuz uzantısı
SoundWire tam sürümü sınırsız Opus ses sıkıştırma, aynı anda 10 bağlantıları kadar işleyebilir sağlar ve herhangi bir reklam veya kesintileri vardır. Ayrıca milisaniye cinsinden tam set ve ekran tampon gecikme için özel Pro Modu vardır. SoundWire ses yansıtma yapar. Sen Spotify, YouTube veya iTunes gibi PC veya dizüstü herhangi bir müzik çalar kullanın ve Android cihazınıza doğrudan canlı ses yayını yapabilir. SoundWire telefonunuzda Spotify ücretsiz sürümü dinlemenizi sağlar.

SoundWire (** Eğer düşük gecikme için uygulama ayarlarında tampon boyutunu ayarlamak gerekir) bile siz izlerken bir film ya da YouTube video soundtrack dinlemek için kullanılabileceği anlamına gelmektedir düşük gecikme süresi (ses gecikme), sahiptir. Diğer kullanımları SoundWire gibi yerleşik bir mikrofon, bir netbook olarak bir bilgisayar ile bir bebek monitörü veya dinleme cihazı olarak çalışabilir ... de vardır. Bilgisayarınızın hat girişine pikap Kanca kadar ve WiFi üzerinden evin başka bir bölümünde ayarlanır canlı DJ akışı, veya başka bir yerde 3G / 4G üzerinden.

Özellikler
 - Birden fazla müşteri için ses yakalama ve aktarımı Canlı
 - Mükemmel ses kalitesi (44,1 / 48 kHz stereo 16-bit PCM veya Opus sıkıştırma)
 - Gerçek düşük gecikme süresi (AirPlay, Yelkenli aksine)
 - Kullanması kolay
 - Sıkıştırma seçeneği ölçüde ağ kullanımını azaltır
 - X86 sanallaştırılmış uygulama çalıştıran PC'den PC'ye müzik aktarın (Linux / Windows)
 - Bir dosyaya duyduğunuz her şeyi (MP3 ya da WAV) Kaydet

Android cihazınızda SoundWire kullanmadan önce yükleyin ve müzik, web ses akışı, ya da diğer sesleri kaynağıdır Windows / Linux PC veya dizüstü bilgisayarınızda SoundWire Server uygulamasını çalıştırmalısınız. Raspberry Pi da desteklenmektedir. Http://georgielabs.net de sunucu indirin

Daha fazla bilgi için http://georgielabs.net/SoundWireHelp.html de başlangıç ​​kılavuzuna bakın

Android TV: SoundWire en Android TV cihazlarda çalışacak, fakat henüz TV Play Store yani listeleme yükledikleri gerekiyor Google'ın kriterlerin tümünü karşılamıyor. Google Play'de yoluyla normal güncelleme Bundan sonra.

Eğer herhangi bir sorun varsa yukarıdaki linkten sorun giderme ipuçlarını bakınız. Örneğin dalgalı ses, daha sonra kablosuz yönlendirici yeniden başlatmayı deneyin kılavuzda diğer sorun giderme önerileri deneyin olsun. App lisanslı değil söyleyen bir ileti alıyorum ve bu mesajı yanlışsa sonra internet bağlantınızı kontrol edin ve tekrar deneyin.

Sen SoundWire ile birlikte uzaktan kumanda uygulaması kullanmak isteyebilirsiniz. Bazı iyi seçimler şunlardır: Timote (Spotify uzaktan), iTunes için uzaktan, Android VNC Uzaktan Unified.

Bize SoundWire hakkındaki düşüncelerinizi bildirin Çal oranı uygulaması ve Google yorum yapın. Eğer bir sorun veya hata raporu varsa soundwire@georgielabs.net~~V e-posta gönderebilirsiniz. Bir sorun rapor varsa / modelini telefonunuzun Android sürümü vermek ve olun.

İzinler
 - Ağ iletişimi: PC'nizde sunucu programı ile iletişim kurar.
 - Telefon görüşmeleri: Eğer almak veya arama yapmak kapatır ses. Bu izin, müzik olmadan çağrı ile müdahale, oynamaya devam edecekti.
 - Uyku Telefonun önleyin: app bağlı (iskambil müzik) ise çalışan veya bağlanmaya çalışılırken tutar. Ayarlarında devre dışı bırakılmış olabilir.
 - Ses kaydı / Mikrofon: Bu yerli ses düzgün ekolayzır çalışması için gereklidir.
SoundWire lets you send any music or audio ("what you hear now") from your Windows or Linux PC to your Android mobile devices. Use it as:
- A remote speaker or wireless headphones
- A way to listen to music and movies from your computer anywhere in your house or out on your deck.
- A wireless extension of live audio from your PC-based music system
The full version of SoundWire enables unlimited Opus audio compression, can handle up to 10 connections at the same time, and has no ads or interruptions. It also has a special Pro Mode to set and display buffer latency precisely in milliseconds. SoundWire does audio mirroring. You can use any music player on your PC or laptop like Spotify, YouTube, or iTunes and stream the live sound directly to your Android device. SoundWire lets you listen to the free version of Spotify on your phone.

SoundWire has low latency (audio delay), which means it can even be used to listen to the soundtrack of a movie or YouTube video while you watch (**Note you must adjust the buffer size in app settings for low latency). There are other uses too... SoundWire can work as a baby monitor or listening device with a computer such as a netbook that has a built-in microphone. Hook up turntables to your computer's line input and stream a live DJ set to another part of the house over WiFi, or anywhere else over 3G/4G.

Features
- Live audio capture and streaming to multiple clients
- Excellent sound quality (44.1 / 48 kHz stereo 16-bit, PCM or Opus compression)
- True low latency (unlike AirPlay, Airfoil)
- Easy to use
- Compression option greatly reduces network usage
- Stream music from PC to PC running x86 virtualized app (Linux/Windows)
- Save everything you hear to a file (MP3 or WAV)

Before using SoundWire on your Android device you must install and run the SoundWire Server application on the Windows/Linux PC or laptop which is your source of music, web audio streaming, or other sounds. Raspberry Pi is also supported. Download the server at http://georgielabs.net

For more information see the getting started guide at http://georgielabs.net/SoundWireHelp.html

Android TV: SoundWire will work on most Android TV devices, but does not yet meet all of Google's criteria for TV Play Store listing so needs to be sideloaded. After that it will update normally through Google Play.

If you have any problems please see the troubleshooting tips at the above link. For example if you get choppy audio try restarting your wireless router, then try the other troubleshooting suggestions in the guide. If you get a message saying the app is not licensed and this message is incorrect then please check your internet connection and try again.

You may want to use a remote control app together with SoundWire. Some good choices include: Timote (Spotify remote), Remote for iTunes, Android VNC, Unified Remote.

Please rate the app and comment on Google Play to let us know what you think of SoundWire. If you have a question or bug report send email to soundwire@georgielabs.net. If reporting a problem please give your phone's Android version and make/model.

Permissions
- Network communication: Communicates with the server program on your PC.
- Phone calls: Mutes audio when you receive or make a call. Without this permission music would continue to play, interfering with your call.
- Prevent phone from sleeping: Keeps app running while connected (playing music) or attempting to connect. May be disabled in settings.
- Record audio/Microphone: This is needed to make the equalizer work properly with native audio.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top