0
SkySafari 4 Pro Astronomy v4.4.3 Apk


Skysafari 4 Pro, herhangi bir astronomi uygulaması, dönemin en büyük veritabanına sahiptir. Şimdiye kadar keşfedilen her kuyruklu yıldız ve asteroid dahil - Bu 18 büyüklük aşağı 740.000 galaksilerin üzerinde hem Hubble Kılavuzu Star kataloglarından 25 milyon yıldız, ve 630.000 üzerinde güneş sistemi nesneleri de dahil olmak üzere Skysafari 4 Plus verilerin, 1.2 GB üzerinde ekler. Geçmişte ya da gelecekte bir milyon yıl kadar - ya da ötesinde - Her yerde güneş sisteminin görünümü taklit eder.
Skysafari 4 Pro 8x ile NASA'nın son Ay ve Mars haritalar, başka herhangi bir Skysafari sürümü çözünürlük içerir. Bu profesyoneller tarafından yazılmış takımyıldızları, yıldızlı, ve gezegenlerin 1500 ansiklopedik açıklamalar ile, bir astronomik ansiklopedi var. Bu NASA uzay 800 görüntüler içeriyor, Hubble Uzay Teleskobu ve dünyanın önde gelen astro-fotoğrafçılar - şimdi nefes kesen yüksek tanımlı Android tablet üzerinde!

Bütün bu SkySafari Pro 4 yerleşiktir - İnternet bağlantısı için gerek yok. Skysafari 4 Pro astronomik bir izleme deneyimi devrim ve on kat daha fazla maliyet masaüstü astronomi yazılımı değiştirecektir. Eğer astronomi konusunda ciddi iseniz, bu kaçırmak göze alamaz bir anlaşma.

Pro cebinize sığan en güçlü planetaryum yapar. Bu sizin parmaklarınızın ucunda milyonlarca yıldız ve tüm gezegenlerin koyar. Bu Android cihazınızın dahili pusula ve ivmeölçer kullanarak gökyüzünde nesneleri bulmanızı sağlar. Bu takımyıldızları, yıldızların ve gezegenlerin ansiklopedik açıklamalarını içerir. dünya üzerinde her yerden interaktif yıldız grafik kullanın! uzaklıkta şehir ışıkları yürümek gerek yok - yıldız grafik size onların tam noktalar yıldızların ve gezegenlerin hepsi gösterir.

İşte sürüm 4 yeni olan budur:

* Yumuşak ve daha doğru hareket izleme için pusula kodunun tam yeniden yazma.
* Google Maps entegrasyonu: yerleşik Haritalar görünümünde konumunuzu seçin.
* Tam görüntüleme bilgi ve muhteşem grafikleri ile, meteor yağmurları Animasyonlu.
* Yeni ufuk manzaraları: Yerba Buena San Francisco şehir, Uluru (Ayers Rock) Avustralya Bahçe ve Hawaii'nin Big Island Mauna Kea üst. Veya kendi ekleyin!
* Nesnelerin yüzlerce yeni ve güncelleştirilmiş tanımları.
* Tamamen kapsam kontrol paneli yeniden icat. kapsamı bağlı ve kullanışlı olması için yeterince büyük olduğunda Aşağı / Sağ / Sol kontrolleri sadece görünür / Yukarı.
* Arama altında listeleri isim, sayı, büyüklük, RA, Aralık ve diğer birçok özellikleri ile artık sıralanabilir Nesneleri.
* Yeni Gelişmiş Arama seçenekleri kendi adına başka özelliklerini kullanarak nesneleri bulalım. Örneğin, parlak vb belirli bir büyüklükte, daha belirli bir takımyıldızı içinde belirli bir türdeki tüm nesneleri bulabilirsiniz
* Yeni Advanced Time ayarları en yakın ikinci, geçmişte ya da gelecekte yıllık bir tarih ve saat binlerce girmesine izin veya Julian tarihleri ​​kullanarak
* Yeni Teleskop Ekipmanları ayarları tüm teleskop cihazların listesini girmesine izin. otomatik olarak alan-view görüntülemek için eyepieces ve teleskoplar farklı kombinasyonlar seçin. ayrı bir kamera ve otomatik guider FOV ayarlayın. Tüm FOV göstergeler gökyüzü haritasında etiketli olabilir.
* Şimdi doğrudan nesne Bilgi görünümünden nesnelerin gözlemlerini günlük ya da bir defada herhangi bir nesnenin tüm gözlemlerinizi gösterir.
gökyüzündeki en parlak ve en iyi bilinen değişkenleri içeren * Yeni Değişen Yıldızlar listesi.
* Küçük uyduları, asteroitler, kuyrukluyıldızlar, uydular yüzlerce açıklamaları eklendi; ve birçok görüntüler.
* Nesne Bilgiler Tüm tam ekran görüntüleri artık iPad için yüksek çözünürlüklü sürümlerini içerir.
milyon 25 toplam (yukarı SkySafari 3 Pro 15 milyon) - * Veritabanı şimdi büyüklüğü 15 Kılavuzu Star Katalog 2.x yıldızlı içeriyor.
* Veritabanı şimdi Değişken Yıldız ve Washington Çift Yıldız katalogları tam Genel Katalog içerir.
* Onlarca fazla tweaks, hata düzeltmeleri ve eklemeler burada listelemek için oda yoksa!
SkySafari 4 Pro has the largest database of any astronomy app, period. It adds over 1.2 GB of data to SkySafari 4 Plus, including 25 million stars from both Hubble Guide Star catalogs, over 740,000 galaxies down to 18th magnitude, and over 630,000 solar system objects - including every comet and asteroid ever discovered. It simulates the view from anywhere in the solar system - or beyond - up to a million years in the past or future.
SkySafari 4 Pro includes NASA's latest Moon and Mars maps, with 8x the resolution of any other SkySafari version. It's an astronomical encyclopedia, with over 1500 encyclopedic descriptions of the constellations, stars, and planets written by professionals. It includes 800 images from NASA space missions, the Hubble Space Telescope, and the world's foremost astro-photographers - now in breathtaking high definition on your Android tablet!

All this is built into SkySafari 4 Pro - no need for internet connection. SkySafari 4 Pro will revolutionize your astronomical viewing experience, and replace desktop astronomy software costing ten times more. If you're serious about astronomy, it's a deal you can't afford to miss.

Pro makes the most powerful planetarium that fits in your pocket. It puts millions of stars and all the planets at your fingertips. It lets you find objects in the sky using your Android device's built-in compass and accelerometer. It contains encyclopedic descriptions of the constellations, stars and planets. Use the interactive star chart from anywhere on the globe! No need to walk away from the city lights - the star chart shows you all of the stars and planets at their exact spots.

Here's what's new in version 4:

* Complete rewrite of compass code for smoother and more accurate motion tracking.
* Google Maps integration: choose your location from a built-in Maps view.
* Animated meteor showers, with complete viewing information and spectacular graphics.
* New horizon panoramas: Yerba Buena Gardens in downtown San Francisco, Uluru (Ayers Rock) Australia, and the top of Mauna Kea on Hawaii's Big Island. Or add your own!
* New and updated descriptions for hundreds of objects.
* Completely reinvented scope control panel. Up/Down/Left/Right controls only appear when the scope is connected, and big enough to be useable.
* Objects lists under Search are now sortable by name, number, magnitude, RA, Dec, and many other properties.
* New Advanced Search options let you find objects using properties other than their name. For example, you can find all objects of a certain type, within a certain constellation, brighter than a certain magnitude, etc.
* New Advanced Time settings let you enter a date & time thousands of years in the past or future, to the nearest second, or using Julian dates
* New Telescope Equipment settings let you enter a list of all your telescope equipment. Select different combinations of eyepieces and telescopes to display field-of-view automatically. Set up a separate camera and auto-guider FOV. All FOV indicators can be labelled in the sky chart.
* Now log observations of objects directly from the Object Info view, or show all your observations of any object at once.
* New Variable Stars list, containing the brightest and best-known variables in the sky.
* Added descriptions for hundreds of small moons, asteroids, comets, satellites; and many images.
* All full screen images in Object Info now include hi-res versions for the iPad.
* Database now contains Guide Star Catalog 2.x stars to magnitude 15 - total 25 million (up from 15 million in SkySafari 3 Pro).
* Database now includes the complete General Catalog of Variable Stars and Washington Double Star catalogs.
* Dozens more tweaks, bug fixes, and additions we don't have room to list here!
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top