0
Rugby Nations 15 v1.1.2 ApkEn çok satan ragbi deneyimlerinden mobil ve tablet cihazlar için patlayıcı yeni rugby oyunu PRO Go - Rugby Milletler 15! Şimdi oyuna sonsuza dek değiştirebilir özel CANLI OYUN ile!
Rugby Milletler 15 tüm süre beceri ve istatistikleri artırılması, sağ uluslararası ragbi yıldızlık kadar alt kademe kulüpleri spor saflarına aracılığıyla çaylak oyuncu alır tam özellikli kariyer modunda, yüklü olarak geliyor.
Phoenix ™ teknolojisi yetkileri daha gerçekçi bir ragbi oyun için yükseltilmiş Kutu Kick ve Cross Field Kick AI ile yeni savunma AI dahil piksel mükemmel 3D görseller, yükseltilmiş ses ve gelişmiş AI, optimize edilmiş. Sonbahar Enternasyonal, rugby 24/7 dünyasına tanıttığım için Rugby Milletler sosyal bütünleşme ile 50 dünya çapında ekipleri ve üst turnuvalar da dahil olmak üzere yeni zorluklar.

GELECEK RUGBY HEROES İÇİN KARİYER MODU
, Konumunuzu seçin çalarınızı özelleştirmek ve zanaat üzerinde çalışıyor olsun. Oyuncu beceri ve istatistikleri taşırken, ligler 3 katmanda ve tüm yol uluslar 30 kulüpleri mücadele.

CANLI OYUN İLE ŞU İÇİNDE OYUN
Küresel CANLI OYUN katılın ve dünyanın en üstüne takımınızı itin. Tüm büyük turnuva oyunu değiştirmek için gücü ile cihazınızda canlı oynayın. Her nokta ekibiniz, son ayakta ve bunların dünya çapındaki sıralamada için sayar. Büyük Skoru ve şöhret Top Etkileyen salonunda yerinizi kazanın.

GERÇEK RUGBY GAMEPLAY
Blitz dahil daha hızlı ve daha gerçekçi rugby deneyimi sunmak yeniden tasarlanmış konumlandırma Drift dinamik defansif stilleri, Yeni savunmacı AI. Geliştirilmiş Kutu Kick ve Saha Kick AI en iyi sonuçlar için oyun planı üzerinde karar icar yeni saldırgan bir strateji ekleyin. Rebalanced zorluk seviyesi rugby fanatizmi tüm düzeyleri için eğlenceli ve meydan ekleyin.

Heyecan hissediyorum!
100'den fazla oyuncu modelleri, hassas HD stadyumlar, gerçek ragbi ses, özel hareket yakalanan animasyonlar, yeni tweaked tekrarları ve Tabiat eklenen zorluklar rakipsiz maç günü deneyimi için makyaj. Canlı gerçek dünya ekip istatistikleri ile kolay navigasyon için yepyeni menü tasarımı.

Autumn Internationals İLE TURNUVA ÇILGINLIK
Sonbahar Enternasyonal gibi önemli olaylar ve yeni zorluklar, düz parmaklarınızın turnuva ateş getirmek.

SOSYAL İLE RUGBY TOPLUM GET!
Rugby golleri paylaşmak için Google Oyun Hizmetleri Başarılar, küresel liderler ve Twitter entegrasyonu ile sosyal alanda kendiniz için bir isim yapmak.

Desteğe ihtiyacı, sorularınız varsa ya da sadece rugby konuşmak ister misin?
Go PRO in the explosive new rugby game from best-selling rugby experience for mobile and tablet devices – Rugby Nations 15! Now with exclusive LIVE GAME, where you can change the game forever!
Rugby Nations 15 comes loaded with full-featured career mode, which takes your rookie player through the ranks of the sport from bottom tier clubs right through to international rugby stardom, all the while boosting your skills and stats.
Optimized Phoenix™ technology powers the pixel-perfect 3D visuals, upgraded audio and enhanced AI, including the new defensive AI with upgraded Box Kick and Cross Field Kick AI for a more realistic rugby gameplay. New challenges, including Autumn Internationals, 50 teams from around the world and top tournaments with Rugby Nations social integration for plugging into the world of rugby 24/7.

CAREER MODE FOR FUTURE RUGBY HEROES
Choose your position, customize your player and get working on your craft. Tackle 3 tiers of leagues and 30 clubs all the way to internationals, while boosting your player skills and stats.

PLAY IN THE MOMENT WITH LIVE GAME
Join in the global LIVE GAME and push your team to the top of the world. Play all major tournaments live on your device with the power to change the game. Every point counts for your team, final standing and their worldwide ranking. Score big and earn your place in the Top Influencers hall of fame.

REAL RUGBY GAMEPLAY
New defensive AI with dynamic defensive styles, including Blitz and Drift with redesigned positioning deliver faster and more realistic rugby experience. Improved Box Kick and Field Kick AI add to the new offensive strategy letting you decide on the game plan for optimal results. Rebalanced difficulty levels add fun and challenge for all levels of rugby fandom.

FEEL THE EXCITEMENT!
Over 100 player models, precise HD stadiums, real rugby audio, exclusive motion-captured animations, newly tweaked replays and added challenges from Mother Nature make up for an unbeatable match day experience. Brand new menu design for easy navigation with live real-world team stats.

TOURNAMENT FRENZY WITH AUTUMN INTERNATIONALS
Key events and new challenges, including Autumn Internationals bring tournament fever straight to your fingertips.

GET SOCIAL WITH RUGBY COMMUNITY!
Make a name for yourself in the social space with Google Game Services Achievements, global leaderboards and Twitter integration for sharing rugby highlights.

Need support, have questions or just want to talk rugby?
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top