0
Pocket Planets v1.0.5 ApkPocket Planets, Google Play Store’daki en kapsamlı 3D Güneş Sistemi simülatörüdür. Güneş, Gezegenler, Uydular, Asteroitler, Cüceler’in gerçek boyutlarda gösterimi ve gökyüzü nesneleri hakkında detaylı bilgi.
Bu uygulamayı çocuklarınız için eğitim yazılımı olarak kullanabilirsiniz. Başlangıç seviyesi veya ileri seviye gökbilimci olun, bu uygulama sizi bir teleskobun yaklaştırdığından daha çok gezegenlere yaklaştıracaktır. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde mükemmel çalışmaktadır.
Keşfet...
★Güneş, Güneş Sistemi’mizin ortasındaki ışıl ışıl yıldız
★Merkür, Güneş’imizin yörüngesindeki en hızlı gezegen
★Venüs, içindeki sera etkisi kurşunu eritebilecek bir yüzey ısısı üretir
★Dünya, mavi vaha ve içinde yaşam olan tek gezegen
★Mars, bir çok bilim kurgu filminin ve kitabının ilham kaynağı
★Jüpiter, çevremizdeki dev, gardiyan ve koruyucu.
★Satürn, eşsiz güzellikte and zerafette halkaları ile
★Uranüs, yörüngesinde bowling topu gibi yuvarlanan gezegen
★Neptün, en iyi görülebilen dış gezegen
★Plüto, cüce gezegelerin yeni kategorilerinden biri

Ancak tüm bunlar, bu simülatorün nesneleri değildir, çünkü şimdiye kadar Orcus, Varuna, Ceres, Pallas, Haumea ve tüm diğer asteroitleri ve cüce gezegenleri bilmiyorsunuz. Sedna bilim için hala bir kurgudur.

Hemen hemen 200 nesne içermektedir, bu nesnelerin durağan değil, yaşayan evrende oldukça canlı görüntüleri vardır. Güneş Sistemi’nin şimdiki zamanda, geçmiş zamanda ve gelecek zamanda tadını çıkartın.

inovatif zaman sürgüsü ile evreni hayata geçirin. Zamanın rotasını bulmasına izin verin, bunun hızı zaman sürgüsünün boyutlandırma faktörüne bağlıdır. Parmağınızla dokunun ve simülatör hayata geçsin.
Daha fazla heyecan verici görsel deneyim yaşamak için farklı kamera modları mevcuttur. Kamerayı gezegenin üstüne tutturun ya da uzayda belirli bir noktaya getirin; tercihinize göre ister dikey modda ya da yatay modda gök cisimlerinin uzayda geçişine izin verin.

Ve dahası da var. Dahili ansiklopedi size simülasyondaki her nesne hakkında Wikipedia’dan derlenmiş gerekli bilgileri verecektir.

Bu eşsiz görsel tecrübeyi kaçırmayın, bizim gezegenimizin ötesindeki muhteşem dünyayı keşfetmenin daha kolay bir yolu yok.
Eğer kendinizi “Uzayda Kaybolmuş” hissederseniz, endişelenmeyin, bu sadece bir simülasyon.

Özellikler:
★Çok düzgün kullanıcı arayüzü
★200’e yakın simülasyon nesnesi
★Gök cisimlerinin gerçek uzaklıkları ve boyutları
★Yenilikçi zaman sürgüsü ile ayarlanabilir simülatör saati
★Eşsiz görüntüleme tecrübesi icin esnek kamera sistemi
★Dikey ve yatay mod
★Bazıları orijinal kayıtlardan sağlanmış bir çok HD yapı (NASA Voyager, Cassini uzay aracı)
★Seçeneklerde bir çok opsiyon
★NASA horizon sistemine dayanan gök günlüğü verileri
★Yenilenmiş Kepler algoritmasi ile hesaplanmış yörüngeler
★Ansiklopedi fonksiyonu, Wikipedia’dan derlenmiş en önemli bilgiler

Tam versiyonu indirmeden önce lütfen Pocket Planets Lite’i indirerek, cihazınızla uyumlu olduğundan emin olun.

Sorularınız için lütfen e-posta adresimi kullanarak benimle iletişime geçin. Size bu şekilde yardımcı olabilirim, teşekkürler.
Pocket Planets is the most comprehensive 3D Solar System simulator in Google Play Store. Sun, planets, satellites, asteroids, and display detailed information about objects in the sky Dwarves actual size.
You can use this application as educational software for your children. Is the beginning level or advanced astronomers, it will be closer to you than the planet is closer to the telescope. smartphones and tablets is working perfectly.
Discover ...
★ Sun, the brilliant star in the middle of our solar system
★ Mercury is the fastest planet orbiting our Sun.
★ Venus produces a greenhouse effect in the surface temperature to melt lead
★ world, and blue oasis in the only planet with life
★ Mars, the inspiration of a science fiction movie and book
★ Jupiter, the giant of our environment, and protective guards.
★ Saturn, the unique beauty and elegance in the ring
★ Uranus orbit planets, such as rolling a bowling ball
★ Neptune, best visible outer planets
★ Pluto, one of the new category of dwarf planet

But all this is not the object of simulator, because until now, Orcus, Varuna, Ceres, Pallas, Haumea, and you do not know all the other asteroids and dwarf planets. Sedna is still a fiction to science.

Just contains almost 200 objects, these objects are not static, living universe are quite vivid images. Solar System present time, past time and enjoy the next time.

Spend time universe to life with innovative slider. Allow the finding time of the route, the speed is the time scaling factor depends on the slider. Tap with your finger and get in life simulator.
More exciting visual experience to live in a different camera modes are available. Attach the camera on the planet or set a specific point in space; Whether in portrait mode or in landscape mode according to your preference allow the passage of celestial bodies in space.

And there's more. Built encyclopedia will give you the necessary information is compiled from Wikipedia about each object in the simulation.

Do not miss this unique visual experience to explore the spectacular world beyond our planet's no easier way.
If you find yourself in "Lost in Space" If you feel, do not worry, this is just a simulation.

Features:
★ Very smooth user interface
★ nearly 200 simulation object
★ true distance and size of celestial bodies
★ Innovative simulator clock time can be set with the slider
★ unique viewing experience on the flexible camera system
★ portrait and landscape mode
Some of the original structure provided a lot ★ HD recording (NASA Voyager, the Cassini spacecraft)
A number of options in ★ Options
★ NAS horizon based on a system ephemeris data
★ renovated Kepler calculated trajectories algorithm
★ Encyclopedia function, the most important information is compiled from Wikipedia

Before downloading, please download the full version for Pocket Planets Lite, make sure it is compatible with your device.

For any questions please contact me using my e-mail address. I can help you in this way, thank you.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top