0
LEGO Batman Gotham'ın Ötesinde v1.03.1-4 ApkEn çok satan LEGO Batman olağanüstü aksiyon dolu maceralar ile geri geliyor! Batman olarak oyna ve hain Keskin Zekanın dünyayı yok etmesini önlemek için uzaya çıkıp DC Çizgi Film dünyasının karakterleri ile gücünü birleştir.
+100 OYNANABİLİR KARAKTER
Aralarında Solomon Grundy, Lamba kahramanları ve kabadayıları ve daha pek çoklarının bulunduğu Adalet Gücü, BÜYÜK LEGO Figürlerinin inanılmaz güç ve yeteneklere sahip 100'den fazla karakterini topla. Not: tüm karakter ve yetenekler ek satın alım yapmadan toplanabilir.

ÖZGÜN YETENEKLERE SAHİP KIYAFETLERİN KİLİDİNİ AÇ
Batman'in patlayıcı Yıkım Kıyafeti, Robin'in elit hacker Tekno Kıyafeti, Cyborg'un Hayalet Kıyafeti ve Joker'in oyun dolu Tuzak Kıyafeti gibi süper kıyafetlerle Kahramanların gücüne güç kat.

GOTHAM'IN ÖTESİNDE 45 GÖREV
Orijinal olarak uzayda ve Lamba dünyasında geçen ve Zamaron ve Odym'in de dahil olduğu bu hikayede maceralara atıl veya bildik Adalet Sarayında DC dünyası, Batcave ve Adalet Ligi İzleme Kulesini ziyaret et.

DAHA FAZLA KARAKTER
Batman Beyond, Dark Knight, Batman 66 gibi daha eğlenceli ve sevilen karakterleri içeren, pek yakında yapılacak güncellemeleri takip et.

DİNAMİK KONTROL STİLLERİ
Sana en uygun oyun stilini belirlemek için "Klasik" ve "Dokunmatik Ekran" arasında geçiş yap.
Best-selling LEGO Batman coming back with extraordinary action-packed adventure! Play as Batman and joins forces with nefarious characters of the DC Animated Film world go into space to destroy the world in order to prevent a sharp intelligence.
+100 Playable characters
Including Solomon Grundy, the lamp and the hoodlums and heroes to many of the Justice Power, with incredible powers and abilities of BIG LEGO Figures gathered more than 100 characters. Note: All character and ability can be collected without making additional purchases.

Unlock CLOTHES HAVE UNIQUE TALENT
Batman's explosive demolition Dress, Robin's elite hacker Techno Dress, Cyborg's Ghost Clothing and heroes with super strength to strength as the game full of clothes Trap Clothing Joker floor.

Gotham THAN 45 POSITIONS
Originally, the space in the world and the lamp and Zamaro and Odym we know is involved in or on adventures in this story, the DC world in the Palace of Justice, and Justice League Batcave Visit Watch Tower.

MORE CHARACTERS
Batman Beyond, The Dark Knight, with more fun and popular characters such as Batman 66, soon to be followed by updates.

DYNAMIC CONTROL STYLES
To determine the most appropriate style of play you "Classic" and "Touch Screen" switch between.

Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top