0
Injustice Gods Among Us v2.3.2 Apk


DC süper kahramanlar ve kötü adamlar bir epik liste oluşturun ve savaş için hazır olsun! HAKSIZLIK: ABD ARASINDA TANRILAR karakterlerin, hamle, güçler ve dişli bir liste oluşturmak ve dokunmatik tabanlı 3-on-3 eylem savaşta arenaya bir free-to-play tahsil kart oyunudur.
MÜCADELE
3-on-3 eylem savaşta düşman savaş mobil cihazınızın dokunmatik ekran mekaniği kullanın. Tokatlamak ve tarak gerçekleştirmek ve özel saldırıları ve oyunun konsol versiyonu düz alınan süper hamle koparmak için güç oluşturmak için dokunun.

SEVİYE
, Güçlerini artırmak, senin hareket kümesi oluşturmak için karakterleri ve vites yükseltmek ve rakiplerinizi yenmek. Sürekli oyun tarzınızı uygun ve DC süper kahraman ve villian combatants.z bir dizi ileri almak gibi en iyi takım koymak için kart koleksiyonu gelişmeye

Online multiplayer
Online Multiplayer savaşları gerçek rakipler almak. liderler ve müthiş ödüller ile dolu turnuvalarda dünya çapında oyunculara karşı yarışın. beceri ve ekibinizin sanatçısını bilemek için önceki saldırı ve savunma savaşları tekrarlarını izliyorum. zafer için takım önderlik!

MASİF KADRO
Toplamak ve en sevdiğiniz DC Comics simgeler olarak oynamak: Superman, Batman, Wonder Woman, Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Kıyamet, ve diğerleri. Bu ikonik karakterlerin her biri alternatif sürümü ile yetki ve hamle yeni bir dizi, ve yepyeni bir mücadele olsun!

İNANILMAZ GRAFİK
her süper kahraman ve kötü adam için özel animasyonlar ile telefonunuzda veya tabletinizde en iyi-in-class grafikleri, Sağlıyor. Arkham Asylum, Batcave, Watchtower ve tam 3D render DC Comics diğer ikonik yerlerinden, savaş almak.


HAKSIZLIK: ABD ARASINDA TANRILAR oynamak ücretsizdir, ancak gerçek para için satın alınabilir öğeleri içerir dikkat edin.
Build an epic roster of DC super heroes and villains and get ready for battle! INJUSTICE: GODS AMONG US is a free-to-play collectible card game where you build a roster of characters, moves, powers, and gear and enter the arena in touch-based 3-on-3 action combat.
FIGHT
Use the touch screen mechanics of your mobile device to battle your enemies in 3-on-3 action combat. Swipe and tap to perform combos and build your power to pull off special attacks and super moves taken straight from the console version of the game.

LEVEL UP
Build your move set, increase your powers, upgrade your characters and gear, and beat your competition. Constantly evolve your card collection to fit your style of play and put your best team forward as you take on a series of DC super hero and villian combatants.z

ONLINE MULTIPLAYER
Take on real opponents in Online Multiplayer Battles. Compete against players worldwide on the leaderboards, and in tournaments filled with awesome rewards. Watch replays of your previous offensive and defensive battles to hone your skills and your team lineup. Lead your team to victory!

MASSIVE ROSTER
Collect and play as your favorite DC Comics icons: Superman, Batman, Wonder Woman, The Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Doomsday, and many others. With each alternate version of these iconic characters you get a new set of powers and moves, and a whole new fight!

AMAZING GRAPHICS
Delivers best-in-class graphics on your phone or tablet, with custom animations for every single super hero and villain. Take the battle to Arkham Asylum, the Batcave, The Watchtower, and other iconic locales from DC Comics, fully rendered in 3D.


Please Note: INJUSTICE: GODS AMONG US is free to play, but it contains items that can be purchased for real money.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top