0
Fruit Ninja v2.3.0 ApkDilim meyve, bomba dilim yok - Eğer bağımlılık Fruit Ninja eylem ile başlamak için bilmeniz gereken tek şey!
Oradan, yeteneklerinizi genişletmek için Classic, Zen ve fan favori Arcade modu nüansları keşfetmek. Yüksek bir skor için Dilim, maksimum etki için powerups ve özel muz kullanın ve çok kesitli Nar deli gidin.

Tüm kesiciler ve Dojos artık oyun benzersiz bir etkiye sahiptir. On-meyve Büyük Dalga ister misiniz? Bulutlar Zıplayan bir meyve damla asla? Epik kombinasyonları için kasırga dönen? Mix ve tüm güçleri ile dişli, deney maç ve sizin için neyin işe yaradığını bulabilirsiniz!

Meyve Ninja oynamak, böylece kılıç unsheath ve tüm başladı oyunda yenilikleri görmek için daha iyi bir zaman olmamıştı.

Bu hala sadece bir başlangıç ​​- herkes bize katılmak için biz sabırsızlanıyorum!


ÖNEMLİ DUYURU

Bu oyun isteğe in-app satın alma içerir. Cihazınızın ayarlar menüsünde bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.
Slice fruit, don’t slice bombs – that is all you need to know to get started with the addictive Fruit Ninja action!
From there, explore the nuances of Classic, Zen and the fan favorite Arcade mode to expand your skills. Slice for a high score, use powerups and special bananas to maximum effect, and go crazy on the multi-slice Pomegranate.

All Blades and Dojos now have a unique effect on gameplay. Want a ten-fruit Great Wave? Bouncing clouds to never drop a fruit? Swirling tornados for epic combos? Mix and match your gear, experiment with all the powers and find what works for you!

There has never been a better time to play Fruit Ninja, so unsheath your sword and see what’s new in the game that started it all.

This is still just the beginning – we can’t wait for everyone to join us!


IMPORTANT NOTICE

This game contains optional in-app purchases. You can disable this feature in the settings menu of your device.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top