0
Drag Racing Classic v1.6.29 Apk


Drag Racing, klasik nitro Android için yarış oyunu yakıtlı olduğunu! Irk, Dinle, Yükseltme ve dünyanın en sıcak otomobil üreticilerinin gerçek lisanslı arabaları 50+ özelleştirin.
Leaderboards tırmanın ve Hall of Fame adınızı ölümsüzleştirmek! Pro Ligi'nde 10 kişilik yarışları, 1 yarışı 1 rakibinizin araba, ya da gerçek zamanlı olarak katılmak online diğer oyunculara meydan

CARS BİRÇOK:
Bir sürükleme şeridinde limit itti 1000+ HP egzotikler görme hayal mi? Eğer ikonik Skyline GT-R, bir klasik 69 'Mustang, ya da üstün sürüş makinesi gibi yepyeni bir BMW M4 almak istiyorsunuz? , Hayalinizdeki araba satın performans yükseltmeleri yüklemek ve 1/4 veya 1/2 mile yarışlarda yeteneklerinizi göstermek


SINIRSIZ DERİNLİK:
Eğer düz bir çizgide yarış kolay olduğunu düşünüyor musunuz? Senin sınıfta kalırken güç ve kavrama arasındaki doğru dengeyi bulmaya çalışın. Dinle araç ve zafer için yol hızlandırmak daha fazla eğlence için azot oksit ekle, ama çok erken düğmesine basmayın! Derin gidin ve araba ve yarış kategorilerinde 10 seviyeleri ile değerli milisaniye kapalı tıraş vites oranları ayarlayın.


REKABET multiplayer:
Kendi yarış yeterince eğlenceli olabilir, ancak nihai meydan "Online" bölümünde ise edebilir. Gerçek zamanlı yarışmalarda seferde 9 oyunculara karşı kendi arabalarını ya da yarış sürerken kafa kafaya arkadaşlarınız veya rasgele yarışçılar karşı gitmek, onları dövmek. , Ezgileri alışverişi strateji tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir ekip katılın.
Drag Racing is the classic nitro fuelled racing game for Android! Race, Tune, Upgrade and Customize 50+ real licensed cars from the world’s hottest car manufacturers.
Climb the leaderboards and immortalize your name in the Hall of Fame! Challenge other players online: race 1 on 1, drive your opponent’s car, or participate in real-time 10-player races in Pro League

LOTS OF CARS:
Do you dream about seeing 1000+ HP exotics pushed to the limit on a drag strip? Would you pick an iconic Skyline GT-R, a classic 69' Mustang, or a brand new BMW M4 as your ultimate driving machine? Buy your dream car, install performance upgrades and show your skills in 1/4 or 1/2 mile races


UNLIMITED DEPTH:
Do you think racing in a straight line is easy? Try to find the right balance between power and grip while staying in your class. Tune your car and accelerate your way to victory, Add nitrous oxide for more fun, but don't hit the button too early! Go deeper and adjust gear ratios to shave off precious milliseconds through 10 levels of cars and race categories.


COMPETITIVE MULTIPLAYER:
Racing on your own may be fun enough, but the ultimate challenge is in the "Online" section. Go head-to-head against your friends or random racers, beat them while driving their own cars, or race against 9 players at once in real-time competitions. Join a team to exchange tunes, discuss strategy and share your achievements.

Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top