0
Zoner Mobile Security v1.3.0 Apk


Tablet versiyonu
Sadece Zoner Mobile Security bulunan özellikler:
* Reklamlar algılama
* Yedekleme ve Geri Yükleme - SMS ve Çağrı günlükleri (DEĞİL Android 4.4 Kitkat ve daha yeni)

Diğer özellikler:
* Hırsızlık Koruması (bulmak ve kayıp cihazı kontrol)
* Yüklü uygulama koruması
* Erişim-On ve on-demand tarama
* Telefon filtreleme (blok aramalar ve mesajlar)
* Çağrılar için Ebeveyn kilidi
* İzin görüntüleyici
* Görev Yöneticisi
* Otomatik ve manuel veritabanı güncellemeleri
* Ana ekran Widget
* Güvenli mesajlar

Zoner Mobile Security cihazınız için bir modern güvenlik ve anti-virüs çözümü. Bu telefon görüşmesi ve mesaj yanı sıra koruma virüs, dialer, truva atı, solucan, spyware, adware ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

Sen Zoner AntiVirus Testi gibi EICAR test dosyasını içeren uygulamalarını kullanarak antivirüs test edebilirsiniz.

Reklamlar algılama reklamlarını içeren yüklü uygulamalar hakkında bildirimler sağlar.

Yedekleme SMS ve Çağrı günlükleri ve cihazlar arasında taşıyabilirsiniz.

Hırsızlık Koruması uzaktan kontrol ve SMS mesajları aracılığıyla cihazınızı bulmak için sağlar. Eğer bir yerde kaybettiyseniz bir konum elde edebilirsiniz ya da insanlar bunu fark etmek için bir alarm sesi. bu size bildirilir çalındıysa, SIM değiştiğinde.

Uygulama koruma kontrolleri kötü amaçlı yazılım için tüm yeni yüklenen uygulamalar. Menüden herhangi bir eski yüklü uygulamaları tarayabilir.

On-access koruma herhangi indirilen dosyaları tarar ve takılı olduğunda tüm SD Kart isteğe bağlı.

Telefon filtreleme istenmeyen SMS / MMS blokajını sağlar ve aynı zamanda ücretli numaralarını kötü niyetli uygulamalardan korur. bir bonus olarak giden aramalar için bir ebeveyn kilidi sağlar.

Güvenli mesajlar SMS, e-posta, facebook, twitter, vb yoluyla gönderebileceğiniz mesajlar şifrelenir
Zoner AntiVirus okunmaz şeklinde Seçilen mesaj göndermek için güçlü şifreleme kullanır. o doğru anahtarı (parola) sahiptir sadece alıcının bu iletileri okuyabilirsiniz.
Tablet version
Features available only in Zoner Mobile Security:
* Ads detection
* Backup & Restore - SMS and Call logs (NOT Android 4.4 Kitkat and newer)

Other features:
* Theft Protection (find and control your missing device)
* Installed app protection
* On-access and on-demand scan
* Phone filtering (block calls and messages)
* Parental lock for calls
* Permission viewer
* Task Manager
* Automatic and manual database updates
* Home screen widget
* Secure messages

Zoner Mobile Security is a modern security and anti-virus solution for your device. It provides protection against viruses, dialers, trojans, worms, spyware, adware and other malware as well as phone call and message protection.

You can test the antivirus using applications containing the EICAR test file, like Zoner AntiVirus Test.

Ads detection provides you with notifications about installed apps that include ads.

Backup SMS and Call logs and move them between your devices.

Theft Protection enables you to remotely control and locate your device via SMS messages. If you have lost it somewhere you can get a location or sound an alarm for people to notice it. If it has been stolen you will be notified when SIM is changed.

App protection checks all newly installed applications for malware. You can scan any old installed applications from the menu.

On-access protection scans any downloaded files and optionally the whole SD Card when plugged in.

Phone filtering provides blocking of unwanted SMS/MMS and also protects you from malicious apps that call paid numbers. As a bonus it provides a parental lock for outgoing calls.

Secure messages are encrypted messages that you can send via SMS, email, facebook, twitter, etc.
Zoner AntiVirus uses strong encryption to send selected messages in unreadable form. The recipient can read those messages only when he has the right key (password).
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top