0
Xenowerk v1.3.6 Apk
Mutant istilasına karşı son umudu olun. Korkunç yanlış gitti bilimsel deney sonrasını girin.

Xenowerk ™ Pixelbite, Uzay Marshals yaratıcıları geliyor. Bir yeraltı bilim laboratuarında savaş becerilerini zorlu bir top-down aksiyon shooter. Uçuruma derin inerler ve kararmış seviyelerini keşfedebilirsiniz. Ana yol olarak bir el feneri ile donanmış, karanlıkta gizlenen neler olduğunu asla!


MİSYON
Hedefiniz bütün yuvalarını yok etmek ve yayılmasını önlemek için tüm mutantlar ortadan kaldırmaktır.
Xenowerk ™ artan zorluk ile keşfetmek için 70 seviyesi vardır. Oyun boyunca ilerliyor olarak, mutantlar ve temizlemek için alanları genişleyen giderek artan sayıda rastlamak edeceğiz.

CEPHANELİK
Ağır ateş gücü ve kalın zırh yolculuğunuzda hayatta kalmak için kritik öneme sahiptir. Silah ve zırh kadar güç öldürülen mutantlar gelen manyetikler toplayın.

ÖZEL YETKİLERİ
Xenowerk ™ size muhtaç olduğunuzda saldırıyı artırmak için özel güçleri bir dizi sunuyor. Mutantlar yok etmek daha etkin bir şekilde bir defada bir veya birkaç etkinleştirin.

ANAHTAR ÖZELLİKLER
· Yukarı-aşağı aksiyon macera
· Çift sopa dokunmatik kontroller
· Güzel render aydınlatma ve gölgeler
· Silah ve dişli Geniş
· Güncellenebilir silahlar
· Özel Güçler sizin oyun geliştirmek için
· Performansa dayalı değerlendirme sistemi
· Google Madalyalar & Liderler oyna
· İsteğe bağlı in-app kredi paketleri satın almak için

**************
Oyun OpenGL ES 3.0 desteği gerektirir
**************
ÖNEMLİ: Bu oyun doğru GUI öğeleri görüntülemek için en az 800x540 ekran çözünürlüğü gerektirir unutmayın. Daha düşük çözünürlüklerde oynanabilir olabilir ama resmen desteklenmiyor.
NOT: Xenowerk gelişmiş grafik özellikleri. Oyun performansını optimize etmek için oyunu başlatmadan önce başka herhangi bir çalışan uygulamaları kapatmak isteyebilirsiniz.
Be the last hope against the mutant infestation. Enter the aftermath of a scientific experiment gone horribly wrong.

Xenowerk™ comes from Pixelbite, the creators of Space Marshals. It is a top-down action shooter challenging your combat skills in an underground science lab. Descend deeper into the abyss and explore the tarnished levels. Armed with a flashlight as your main guidance, you’ll never know what’s lurking in the dark!


MISSION
Your objective is to destroy all the nests and eliminate all mutants to prevent them from spreading.
Xenowerk™ has 70 levels to explore with increasing difficulty. As progressing through the game you’ll come across a growing number of mutants and expanding areas to cleanse.

ARSENAL
Heavier firepower and thicker armor is critical to stay alive on your journey. Gather pickups from slain mutants to power up weapons and armor.

SPECIAL POWERS
Xenowerk™ features a set of special powers to boost your offensive when you’re in need. Activate one or several at a time for a more effective way to wipe out mutants.

KEY FEATURES
· Top-down action shooter
· Dual stick touch controls
· Beautifully rendered lighting and shadows
· Wide range of weapons and gear
· Upgradable weapons
· Special Powers to enhance your gameplay
· Performance based rating system
· Google Play Achievements & Leaderboards
· Optional in-app credit packages to purchase

**************
Game requires OpenGL ES 3.0 support
**************
IMPORTANT: Please note that this game requires a screen resolution of at least 800x540 to display GUI elements correctly. It may be playable at lower resolutions but it is not officially supported.
NOTE: Xenowerk features advanced graphics. To optimize game performance you may want to close down any other running applications before launching the game.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top