0
Unpossible v1.2.1 Apk


Unpossible yeteneklerinizi, refleksleri ve hatta hafıza test edecek. Bu gülümseme yapacak. Muhtemelen sen çığlık yapacaktır. Sık sık ölecek ve her zaman senin suçun olacak. Engelleri öğrenmek için mücadele ... onlar zaten nasıl mücadele biliyorum. Acımasız. Heyecan verici. Unpossible!
NVIDIA TegraZone özellikli. NVIDIA SHIELD Tablet için geliştirilmiş. Tam denetleyici desteği ve SHIELD Taşınabilir ve SHIELD Tablet büyük oynuyor.

"Haftanın Pick" - Starbucks
"Editörün Seçimi - Unpossible kendi türünün harika bir örnektir ve bir zorunluluktur-satın olduğunu." - 148 Apps
"Haftanın Oyunu" - TouchArcade
"Unpossible sonraki seğirme oyun takıntısı olacak ... unpossible Oynama toplam acele olduğunu." - TouchArcade
"Whoahh. Wooooaaaahhh!" - Jared Nelson, TouchArcade
"Bir tehditkâr sert seğirme koşucu, Unpossible tarz bir derece parlak, son derece keyifli bir ektir" - Cep Oyunu
"Süper Highly Recommended - 5 yıldız" - Chatroom
"Wenn man anfängt zu überlegen, şapka adam schon längst verloren" - AppGefahren.de

Unpossible touch, tilt ve dış denetleyiciler için seçenekleri ile kontrolleri öğrenmesi kolay ile oynanır. Denetimleri yolumdan olsun her bir kontrol şeması tasarlanmıştır. Oyunda ile bir hissedeceksiniz.

Dodge bu bilimkurgu-dünyada parlayan engellerin sonsuz bir dizi. Zor seviyeleri kilidini 60 saniye boyunca hayatta - kadarıyla her düzeyde gibi alın. Sadece imkansız değil neden Unpossible var, bakın!

Oyun seviyeleri:
Basitlik: Unpossible dünyaya Süper cana giriş. Burada becerilerinizi geliştirin. Sadelik Son 60 saniye Nafile ve Günlük beyhude kilidini.

Nafile: çoğu kişi onların zaman geçirecekler. Daha hızlı Sadelik daha Nafile sizin zayıflık bulmak ve bunu fethetmek yapacaktır. Ultra ve Ultra Günlük kilidini açmak için beyhude 60 saniye için Survive.

Ultra Bu Ultra Unpossible var. Bu unpossible zirvesidir. engeller spin önce öğrendim dizileri bilgisiz olması gerekir. Siz ruhunuza tüm yol meydan olacak. Ultra hardcore. Hatta Masocore. Sadece güçlü Ultra aracılığıyla yapacak.

Günlük oyun seviyeleri:
Günlük Sadelik, Günlük Nafile ve Ultra Günlük. Eğer aynı seviyede uygulamaya isterseniz, bu seviyeler sizin için. Seviyeleri dışında, adaşı bir tam gün aynı kalmak gibi bu seviyeler aynı zorluk vardır. Orada günlük düzeyleri için özel başarıları da - öğrenmek için onlara her gün yendi!

Özel modu:
Cruise: Bu zen seviyesidir. Sen ölemezsin. Beğendiğiniz ya da canlı-aksiyon sanat eseri yapmak için bir duvara cihazınızı asmak istiyorum eğer döner Pratik. Bu chill.
Unpossible will test your skills, your reflexes, and even your memory. It will make you smile. It will probably make you scream. You will die often and it will always be your fault. Fight to learn the obstacles…they already know how to fight you. Relentless. Thrilling. Unpossible!
Featured on NVIDIA TegraZone. Enhanced for NVIDIA SHIELD Tablet. Full controller support and plays great on SHIELD Portable and SHIELD Tablet.

"Pick of the Week" - Starbucks
"Editors Choice - Unpossible is a wonderful example of its genre and is a must-buy." - 148 Apps
"Game of the Week" - TouchArcade
"Unpossible will be your next twitch game obsession...Playing Unpossible is a total rush." - TouchArcade
"Woah. Wooooaaaahhh!" - Jared Nelson, TouchArcade
"A menacingly tough twitch runner, Unpossible is a highly polished, highly enjoyable addition to the genre" - Pocket Gamer
"Super Highly Recommended! - 5 stars" - The Chatroom
"Wenn man anfängt zu überlegen, hat man schon längst verloren" - AppGefahren.de

Unpossible is played with easy to learn controls with options for touch, tilt and external controllers. Each control scheme is designed so the controls get out of your way. You'll feel at one with the game.

Dodge an endless series of glowing obstacles in this futuristic sci-fi world. Get as far as you can in each level -- survive for 60 seconds to unlock harder levels. See why it's not just impossible, it's Unpossible!

Gameplay levels:
Simplicity: Super approachable introduction to the Unpossible world. Hone your skills here. Last 60 seconds in Simplicity to unlock Futile and Daily Futile.

Futile: Where most people will spend their time. Faster than Simplicity, Futile will find your weakness and make you conquer it. Survive for 60 seconds in Futile to unlock Ultra and Daily Ultra.

Ultra: It's Ultra Unpossible. This is the pinnacle of Unpossible. The obstacles spin, the sequences you learned before will need to be unlearned. You will be challenged all the way to your soul. Ultra is hardcore. Masocore even. Only the strongest will make it through Ultra.

Daily gameplay levels:
Daily Simplicity, Daily Futile and Daily Ultra. If you like to practice the same level, these levels are for you. These levels are the same difficulty as their namesakes except the levels stay the same for a full day. There are also special achievements for the daily levels - beat them every day to find out!

Special mode:
Cruise: This is the zen level. You can’t die. Practice your turns if you’d like or hang your device on a wall to make a live-action art piece. It’s chill.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top