0
The Tiny Bang Story v1.0.23 ApkTiny Planet Hoşgeldiniz, muhteşem bir steampunk ilham dünyada ne yazık ki son asteroit grev harap. Senin görevin bu güzel İdil yeniden ve eski ihtişamını geri yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için size, gizli nesneleri avlamak bulmaca çözmek ve şeytani zeka fethetmek gerekir.
Tiny Bang Story beş ayrı bölümlerde bu oyun için yeni oluşturulan büyüleyici müziği ile kombine kendi sevgiyle elle çizilmiş bir konuma, her karşısında ayarlanır, sürükleyici bir ve kalabalık hoş bir deneyim kadar ekler. Oyun kullanıcıları hiçbir metin ile sezgisel görevleri yanındaki tamamlanması gereken ne çalışmak ve bu eşsiz macerada kendi yolunu oluşturmak, gezegenin etrafında kendi yolunu bulacaktır.

Yani, arkanıza yaslanın üzerine düşünme kap koymak ve Tiny Bang Story Tiny Planet sakinleri yardım etmeye hazır olsun.


Oyun özellikleri:
• En iyi 10 PC indir Bigfish ve Gamehouse çarptı
• Beş ayrı bölüm ve 30 zorlu zeka
• Dünya ilham Muhteşem steampunk elle çizilmiş tamamen
• Sezgisel kontroller ile oyun Emici
• 10 büyüleyici müzikal temalar

GÖRÜŞLER:
• "Görme, bu oyun çarpıcı." - Androidpolice.com

• "Ben ... gidip hemen Oyun yüklendikten öneriyor" - androidheadlines.com

• "Bu her kuruşa ve size eğlenceli saatler verecektir." - Talkandroid.com

• "The Tiny Bang Story mükemmel çarpıcı elle çizilmiş arka planında, orijinal mini oyunlar, güzel grafikler ve yumuşatma müziği toplar." - AppEggs.com gelen Editörün Seçimi

• "Eğer bu oyunu henüz denenmiş ve bir tablet sahibi olmadıysanız,. Sen kaçırmış oldum bilmiyorum ŞİMDİ getir." Altın Madalya - PlayAndroid.com

• 5/5 "Ben ... gidip hemen Oyun yüklendikten öneriyor" - Android Başlıkları

İlk çalıştırma, cihazınıza bağlı olarak bu oyun ek 50-100Mb yükleme gerektirir unutmayın. Ek veri ücrete tabi olabilir.

Internet bağlantısı doğrulama için oyunu başlatmak ilk üç kez gereklidir.

Welcome to Tiny Planet, a gorgeous steampunk inspired world sadly devastated by a recent asteroid strike. Your mission is to help rebuild this beautiful idyll and restore it to its former glory. To do so you'll need to hunt hidden objects, solve puzzles and conquer devilish brain teasers.
The Tiny Bang Story is set across five distinct chapters each with their own lovingly hand-drawn location, which combined with the enchanting music created just for this game, adds up to an immersive and crowd-pleasing experience. With no text in the game users will intuitively find their way around the planet, work out what tasks need to be completed next and forge their own path through this unique adventure.

So sit back, put your thinking cap on and get ready to help the inhabitants of Tiny Planet in The Tiny Bang Story.

Game features:
• Top 10 PC download hit on BigFish and Gamehouse
• Five distinct chapters and over 30 challenging brain teasers
• A gorgeous steampunk inspired world drawn entirely by hand
• Absorbing gameplay with intuitive controls
• 10 enchanting musical themes

TESTIMONIALS:
• "Visually, this game is stunning." - androidpolice.com

• "I recommend you go and install the game right away..." - androidheadlines.com

• "It's worth every penny, and it will give you hours of fun." - talkandroid.com

• "The Tiny Bang Story perfectly collects stunning hand drawn backdrops, original mini games, gorgeous graphics and smoothing soundtrack." – Editor's Pick from AppEggs.com

• "If you haven’t tried this game yet and own a tablet, go get it NOW. You don’t know what you’ve missed out on." Gold Medal – PlayAndroid.com

• “I recommend you go and install the game right away...” 5/5 – Android Headlines

Please note that this game requires an additional 50-100Mb download when first run, depending on your device. Additional data charges may apply.

An Internet connection is required for verification the first three times you launch the game. 
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top