0
Tetrobot and Co. v1.1.2 ApkTetrobot and Co. onların zihnini bir egzersiz vermek isteyen oyuncular için bulmaca severler bir ekip tarafından oluşturulan saf bir bulmaca oyunudur. Tetrobot adlı dişliler ve devreler içinde mikroskobik Psychobot Kılavuzu: Maddenin blokları emici ve çevrelerindeki atarak, her şeyi çözebilirsiniz!
Nedeniyle erişilebilir doğa Tetrobot ve Co tüm oynamak için bir oyundur. Ama sen en gelişmiş bulmaca tamamlamak istiyorsanız zihninizi keskin tutmak gerekir.

=======

"Bir diabolically akıllı seviye tasarımı sürekli kendini yenileyen söyledi." 8/10 - Gamekult

"Tetrobot & Co. ile oynamak için benzersiz bir oyun oldu. Her seviye ile fikrimi meydan olarak büyüleyici tarzı beni rahat tuttu "4.5 / 5 -. Broken Kartuşu

"Hatta 50 seviyeleri sonra, bulmaca hala taze ve asla yorucu görünüyor." 4/5 - Slant

=======

MADDE KEY IS

Ahşap, Taş, Kum, Demir, Cam, Buz, Bulut: seviyelerini keşfetmek için akıllıca maddenin blokları ve bunların belirli özelliklerini kullanın.

BİLİM İLE OYNAMAK

Borular, lazerler, fanlar ve diğer elektronik cihazlar nasıl çalıştığını öğrenin ve nasıl ateş ve elektrik ile balçık kimyasal özelliklerini değiştirmek için.

Bulmaca, DEĞİL KONTROLLERİ ON FOCUS

Kolayca tek bir parmak ile tüm oyun oynayabilirsiniz.

GOLDEN BOT

Eğer robotlar tamir ve daha seviyeleri kilidini yolda bulduğunuz tüm Bellek blokları toplayın.

SİZİN İÇİN EARS ŞEKERLER

Morusque tarafından bestelenen Tetrobot ve Co.'nun orijinal film müziği keyfini çıkarın.
Tetrobot and Co. is a pure puzzle game, created by a team of puzzle lovers for players looking to give their mind a workout. Guide the microscopic Psychobot inside Tetrobot’s gears and circuits: by absorbing blocks of matter and throwing them around, you can fix everything!
Due to its accessible nature Tetrobot and Co. is a game for all to play. But you'll need to keep your mind sharp if you want to complete its most advanced puzzles.

=======

“A diabolically clever level design that constantly renews itself.” 8/10 - Gamekult

“Tetrobot & Co. was a unique game to play through. Its charming style kept me relaxed as I challenged my mind with each level.” 4.5/5 - Broken Cartridge

“Even after 50 levels, the puzzles still seem fresh and never tiresome." 4/5 - Slant

=======

MATTER IS THE KEY

Wood, Stone, Sand, Iron, Glass, Ice, Cloud: use the blocks of matter and their specific properties wisely to explore the levels.

PLAY WITH SCIENCE

Learn how pipes, lasers, fans and other electronic devices work, and how to alter the chemical properties of slime with fire and electricity.

FOCUS ON THE PUZZLES, NOT THE CONTROLS

You can easily play the whole game with only one finger.

GOLDEN BOT

Collect all Memory blocks that you find on the way to repair the robots and unlock more levels.

CANDIES FOR YOUR EARS

Enjoy Tetrobot and Co.'s original soundtrack composed by Morusque.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top