0
Snowboard Party v1.1.1 Apk


Snowboard Parti mobil cihazınıza snowboard heyecanını getiriyor! Aşırı hızda yamaçlarından aşağı binmek ve 21 tamamen özgün adrenalin dolu yerlerde çılgın hile yapmak için bazı büyük hava yakalamak için hazır olun. , Gemide atlamak yeni hamle öğrenmek ve hasta tarak arazi ve yüksek puanlar rafa senin snowboard becerilerini geliştirmek!
 
Arkadaşlarınızın tüm dünyada çevrimiçi leaderboard'ları kullanarak yeni online multiplayer modu veya meydan biniciler kullanarak oynayın. 105 üzerinde seviye hedefleri, 32 başarıları tamamlayın deneyim kazanmak ve en sevdiğiniz snowboardcusu daha iyi performans ve daha yüksek puan elde etmek niteliklerini yükseltme. Kıyafet özelleştirme ve size rekabette ekstra avantaj sağlamak için kurulu yükseltin.

YÜKSEK TANIMI
Snowboard Parti özel en iyi snowboard deneyimi sunmak için mobil donanım için optimize edilmiş yeni nesil 3D grafik içerir.

FREESTYLE
Freestyle tüm hileler hakkında! binici sickest hile yapmak gibi raylar, atlar, kutular, günlükleri, kayalar ve sayısız diğer nesneler gibi doğal ve insan yapımı özellikleri kullanır!

BÜYÜK HAVA
Büyük gidin veya eve gitmek! Büyük hava yarışmaları, yüksek hızda yamaçtan giderken biniciler büyük atlar hile yapmak yarışmaları vardır.

Halfpipe
Dünyanın en büyük halfpipes bazı aşağı giderken hileler geniş bir yelpazede gerçekleştirin. Bir satırda birden zincir hileler daha fazla puan kazanmak ve daha iyi bir skor elde etmek.

MULTIPLAYER
Bir snowboard savaş arkadaşlarınıza meydan ve en baddest hileler kara kim görelim! Paylaşma ve Twitter'da arkadaşlarınızla sonuçları övünmek.

MASİF SEÇİMİ
15 snowboard arasında seçin ve en sevdiğiniz vites seçme tercihinize bunların her özelleştirebilirsiniz. Farklı boyutlarda ve tasarımlar arasında değişen kurullarının devasa bir koleksiyon size sürücünün beceri ve yeteneklerini tamamlamak için izin vardır.

SNOWBOARD İÇİN ÖĞRENİN
50 benzersiz hileler üzerinde master ve kombinasyonları yüzlerce. Eğer gitmek gibi başladı ve ilerleme almak için öğretici izleyin. Çılgın tarak Yürütme ve bazı etkileyici yüksek puanlar kadar rafa deneyim kazanmak ve kendiniz için bir isim yapmak için dizileri kandırmak.

OYUN KONTROL
Mevcut en oyun denetleyicileri ile uyumlu.

UYARLANABİLEN KONTROLLERİ
Yeni tamamen özelleştirilebilir kontrol sistemi kendi düğmesi düzeni yapılandırmak için. Sağ veya sol elle kontrol modunu kullanın, önceden bir kontrol seçmek veya kendi oluşturmak. Istediğiniz gibi analog çubuk veya ivmeölçer seçeneğini kullanın.

ÖZELLİKLERİ İLE YÜKLÜ
• son nesil cihazlarını destekler ve yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilmiş.
• Online multiplayer modu online olarak arkadaşlarınızla ya da diğer biniciler karşı oynamak.
Yeni tamamen özelleştirilebilir kontrol sistemi •. Her şeyi ayarlayabilirsiniz!
• üzerinde 50 benzersiz hileler öğrenin ve kombinasyonları yüzlerce oluşturun.
• Masif yerleri Rockies, Alpler ve Japonya'da bulunan 21 dersler dahil binmek.
• tarzda kıyafet özelleştirin!
• Eğer sürücünün istatistikleri artırmak için tahta yükseltin.
• deneyim kazanmak ve en sevdiğiniz Snowboarder niteliklerini yükseltmek için sık sık oynayın.
• Twitter'da arkadaşlarınızla sonuçlarını paylaşın.
• Android tabanlı telefonlar ve tabletler ile uyumlu.
• Intel x86 mobil cihazlar için optimize edilmiştir.
• Closer, Jack karşı, Amaç olmadan Minds, Sayın Taboo Timmons, Yok Blitz, Paul Spencer ve Maxines, Armut, Pinz ve biz Açık sözlü şarkılar içeren Genişletilmiş müziği. Darbe Records izniyle / White Knight Müzik Grubu, Inc
• deneyim puanı veya-app alımları ile özel öğeleri satın almak için yeteneği.
• Aşağıdaki dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Japonca, Korece, Portekizce ve Çince.
Snowboard Party brings the thrill of snowboarding to your mobile device! Get ready to ride down the slopes at extreme speed and catch some big air to perform the craziest tricks in 21 completely unique adrenaline-filled locations. Jump on your board, learn new moves and improve your snowboarding skills to land sick combos and rack high scores!

Play with your friends using the new online multiplayer mode or challenge riders from all over the world using the online leaderboards. Complete over 105 level objectives, 32 achievements, gain experience and upgrade your favorite snowboarder attributes to perform better and achieve higher scores. Customize your outfit and upgrade your board to give you an extra edge over the competition.

HIGH DEFINITION
Snowboard Party includes next generation 3D graphics specially optimized for your mobile hardware to provide you with the best snowboarding experience.

FREESTYLE
Freestyle is all about the tricks! The rider uses natural and man-made features such as rails, jumps, boxes, logs, rocks and innumerable other objects to perform the sickest tricks!

BIG AIR
Go big or go home! Big air competitions are contests where riders perform tricks on massive jumps while going down the slope at high speed.

HALFPIPE
Perform a wide range of tricks while going down some of the world’s biggest halfpipes. Chain multiple tricks in a row to gain more points and achieve a better score.

MULTIPLAYER
Challenge your friends to a snowboard battle and let’s see who can land the baddest tricks! Share and brag your results with your friends on Twitter.

MASSIVE SELECTION
Select between 15 snowboarders and customize each of them to your preference choosing your favorite gear. A massive collection of boards ranging from different sizes and designs are available allowing you to complement your rider’s skills and abilities.

LEARN TO SNOWBOARD
Over 50 unique tricks to master and hundreds of combinations. Follow the tutorial to get started and progress as you go. Execute the craziest combos and trick sequences to rack up some impressive high scores, gain experience and make a name for yourself.

GAME CONTROLLER
Compatible with most game controllers available.

CUSTOMIZABLE CONTROLS
New fully customizable control system to configure your own button layout. Use the right or left handed control mode, select a control preset or create your own. Use the analog stick or accelerometer option as you wish.

LOADED WITH FEATURES
• Supports all the latest generation devices and optimized for high resolution displays.
• Online multiplayer mode to play against your friends or other riders online.
• New fully customizable control system. You can adjust everything!
• Learn over 50 unique tricks and create hundreds of combinations.
• Massive locations to ride including 21 courses located in the Rockies, Alps and Japan.
• Customize your outfit in style!
• Upgrade your board to improve your rider’s stats.
• Play often to gain experience and upgrade your favorite snowboarder’s attributes.
• Share your results with your friends on Twitter.
• Compatible with Android-based phones and tablets.
• Optimized for Intel x86 mobile devices.
• Extended soundtrack featuring songs from Closer, Jack Counteract, Minds Without Purpose, Mr. TaBoo Timmons, No Blitz, Paul Spencer and the Maxines, Pear, The Pinz and We Outspoken. Courtesy of Pulse Records/White Knight Music Group, Inc.
• Ability to purchase experience points or special items using in-app purchases.
• Available in the following languages: English, French, German, Italian, Spanish, Russian, Japanese, Korean, Portuguese and Chinese.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top