0
Smurfs' Village v1.5.7.1A ApkLÜTFEN DİKKAT: Smurfs 'Village oynamak ücretsizdir, ancak ek in-app içeriği için gerçek para şarj eder. Cihazınızın ayarlarını ayarlayarak içi içerik satın yeteneği kilitleyebilir.
------------------------

Bir Smurfy Bahar Fling için hazır mısınız?
- Grouchy Smurf Golden Egg Hunt Olay için renkli yumurta toplamak ve XP ve Bahar temalı yaratıkların kazanın.
- Yer Çiftçi Smurf en Veggie sizin Köyü'nde Kitap ve farklı ekinler hasat eşsiz Salata Şirin heykelleri kilidini smurfy ödülleri toplamak için.
- Kürklü ve tüylü arkadaşlar için hiç Pet Palace en epik harikası oluşturun.
- Yeni Paskalya yaratıkların ve süslemeler.
- Bir yeni seviye

------------------------
Gargamel Smurfs 'köy bulundu ve uzak ve geniş Şirinler dağınık. Şirinler ev aramak için Papa Smurf rehberliğinde ile, yeni bir köy inşa etmek size kalmış.

Orijinal mizah ve karikatür dayanarak, oyuncular sadece tek bir mantar ev ve arazi yalnız sürülmüş arsa ile oyun başlar. Oradan, işler hızla oyuncuların çalışan nehirler, ezilmiş yolları, ve daha span özel evler, rengarenk bitkileri, köprüler ile ayrıntılı bahçeleri kurmak için izin ilerleme.
------------------------

Özellikler:
- Yaratıcılık tek sınır sıfırdan komple bir Smurfs 'köy inşa olduğunu
- Şirin Baba, Şirine'den, Lazy Şirin, Bebek Şirin, Handy Şirin ve Jokey Şirin dahil olmak üzere favori Şirinler oyna
- Uygulama içi satın alma yoluyla satın alma Smurfberries bitkileri ve köy büyümesini hızlandırmak için!
- Açgözlü Smurf en Pişirme Oyunu, Oyun Karıştırma Papa Smurf en İksir gibi mini oyunlar oynayın, Ressam Smurf en Boyama Oyunu, Lazy Smurf en Fishin 'Oyunu ve yeni bir ücretsiz Handy Şirin minigame ve ek ikramiye kilidini
- Facebook ve Oyun Merkezi aracılığıyla Arkadaşlarınızla iletişim ve arkadaşlarınızın köylere hediye göndermek
- ... Çevrimdışı oyna internete bağlanmak zorunda kalmadan istediğiniz zaman köy yönetmek.
PLEASE NOTE: Smurfs' Village is free to play, but charges real money for additional in-app content. You may lock out the ability to purchase in-app content by adjusting your device’s settings.
------------------------

Ready for a Smurfy Spring Fling?
- Collect colorful eggs for Grouchy Smurf’s Golden Egg Hunt Event and earn XP and Spring-themed critters.
- Place Farmer Smurf’s Veggie Book in your Village and harvest different crops to collect smurfy rewards to unlock unique Salad Smurf statues.
- Build the most epic wonder ever for your furry and feathered friends, the Pet Palace.
- New Easter critters and decorations.
- One new level

------------------------
Gargamel found the Smurfs’ village and scattered the Smurfs far and wide. With Papa Smurf's guidance, it’s up to you to build a new village for the Smurfs to call home.

Based on the original cartoon and comic art, players begin the game with only a single mushroom house and a lone plowed plot of land. From there, things quickly progress, allowing players to build specialized houses, elaborate gardens with colorful crops, bridges to span running rivers, trodden paths, and more.
------------------------

Features:
- Creativity is your only limit, build a complete Smurfs' village from scratch
- Play with your favorite Smurfs including Papa Smurf, Smurfette, Lazy Smurf, Baby Smurf, Handy Smurf and Jokey Smurf
- Purchase Smurfberries via in-app purchase to speed up the growth of your crops and village!
- Play mini games like Greedy Smurf’s Baking Game, Papa Smurf’s Potion Mixing Game,Painter Smurf’s Painting Game, Lazy Smurf's Fishin' Game and a new free Handy Smurf minigame and unlock additional bonuses
- Connect with friends through Facebook and Game Center and send gifts to your friends' villages
- Play offline... manage your village anytime without having to connect to the internet. 
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top