0
Pool Break Pro  3D Billiards v2.5.6 Apk

Havuz Arası Havuz, Bilardo, Bilardo, Crokinole ve Carrom oyunlar çeşitli varyasyonları içeren oyunların bir takımdır. tam ekran 3D grafik muhteşem ve fizik gerçekçi ve doğrudur. online bilgisayara karşı ya da diğer Android, iPhone veya iPad kullanıcıları karşı oynamak olsun, eylem düzgün ve hızlı tempolu olduğunu!
★★ SATIN ALMA ÖNCE, HAVUZ ARASI LITE YTL

Bazı gerçekçi havuz eylem için hazır mısınız? oyun ve hızlı tempolu aksiyon dolu bir ton ile, Havuz Arası de geceye oynarken en tecrübeli pro devam edecektir. Onun gerçekçi 3D grafikler ve doğrusal kolay sonraki hareket için kendinizi sıraya yapım kılavuzları çekim açısını değiştirmek, atış sıraya yardımcı ve atış arazi nereye gittiğini görmek vurdu.
Ayrıca bilgisayara karşı ya da pass-n-play modunda oynayabilir.

Havuz Arası Özellikleri:
★ Yaklaşık iki düzine oyunları bir app içine paketlenmiş
★ Çoklu Dil Destekli
★ İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca
★ Rusça, Japonca, Brezilya Portekizcesi)
★ Hollandaca, Lehçe, İspanyolca
★ Koreli (Güney), Basitleştirilmiş Çince
★ Çevrimiçi Çapraz Platform Multiplayer Oyun
★ Çevrimiçi sohbet
★ dört farklı zorluk seviyesi ile bilgisayara karşı oynayın
★ Geçiş-n-Play modu
★ Çok Gerçekçi Havuz, Bilardo ve Snooker Fizik
★ Pan Zoom ve Slow Motion modları
★ Ücretsiz Görünümü ve First Person Görünüm
★ Düzenli veya Altıgen Bilardo masaları
★ Eğrisi ve Masse çekim ve tam İngilizce verir
★ Sezgisel Kullanıcı Arabirimi
★ Birçok farklı dekorlar ve bilyalı tasarımları
★ Dahili Yardım Kılavuzları oynamak için nasıl açıklamak
★ Görünüm istatistik ve başarıları
Son zamanlarda oynanan oyunların ★ Tek tıkla başlangıç
eğlenceli ★ Saatleri

Hiç gerçek masaya bilardo ya da bilardo oynarken düşündüm varsa, Havuz Arası oyunlar çeşitli deneyin ve favori almak için mükemmel bir yoldur. Bir eğlence oyun olarak Havuz sonunu kullanın veya lig gece için becerilerini geliştirmek için onun ölü-on, gerçek hayat grafik ve geometri kullanır. yeri ve oyun ve havuz matkap oyunları ile bu çelikten sinirleri gerektiren zor çekim oyun verdiği ve uygulamak için mükemmel bir uygulama.

Yani bu uygulama ile ne alabilirim? meşgul tutmak için diskler ve yeterli işaret oyunlar ile oynanan iki popüler tahta oyunları da dahil olmak üzere bir düzine oyunlar üzerinde.

Havuz Arası Oyunlar ekleyin:
★ ABD 8-Ball Pool
★ UK 8-Ball Pool
★ 9 Top Bilardo
★ 10-Ball Pool
★ 3 Top Bilardo
★ 6-Ball Pool
★ 7-Ball Pool
★ 4-Top Bilardo
★ Bir Cep Havuzu
★ Düz veya 14.1 Sürekli Havuz
★ Rotasyon Havuz (61)
★ Üç yastık Bilardo
★ Tek yastık Bilardo
★ Havuz matkaplar
★ Yer-n-Shoot Havuz
★ Düzenli Snooker
★ Snooker 6-Reds
★ Snooker 10-Reds
★ Carrom (üç yönetim kurulu stilleri)
★ Crokinole masa oyunu

rekabet hissediyor musun? , Bilgisayara karşı daha yoğun bir rekabet pass-n-play özelliği ile baş eylem kafasını seçin veya diğer oyuncular ile bazı çapraz platform eylem için çevrimiçi. 4 farklı zorluk seviyesi arasından seçim için, hiçbir zaman deneyimli bir profesyonel bir acemi gidersiniz. Snookered alamadım! Şimdi Havuz Kes indirin bazı ciddi eğlence kadar rafa! Bu sizin mola!

Burada eylem bu uygulamayı bakın: http://www.youtube.com/watch?v=lqCtOO93-lI

----------------
(Galaxy Y gibi) bazı eski cihazların kullanıcıya NOT:
Bir oyun başladıktan sonra siyah bir ekran görüyorsanız, menü düğmesine basın ve Genel Ayarlar gidin. "True Color Rendering" yanı belirtilen Render Kalite "Low" veya "Basic" devre dışı bırakın. Sonra Oyundan çıkmak ve yeniden başlatın.
----------------

büyük ölçüde zamanla şekli ve lehçe bu oyunu yardımcı oldu yorumlarınız, geribildirim, öneri ve yapıcı eleştiri için teşekkür ederiz. çeşitli web sitelerinde kendiliğinden değerlendirmeleri attılar tüm yorumlara teşekkür ederiz.
Pool Break is a suite of games featuring several variations of Pool, Snooker, Billiards, Crokinole and Carrom games. The full screen 3D graphics are spectacular and the physics are realistic and accurate. Whether you play against the computer or against other Android, iPhone or iPad users online, the action is smooth and fast paced!
★★ BEFORE PURCHASING, TRY POOL BREAK LITE

Ready for some realistic pool action? With a ton of games and lots of fast paced action, Pool Break will keep the most seasoned pro playing well into the night. Its realistic 3D graphics and linear shot guides help you line up your shot, modify the shooting angle, and see where your shot is going to land, making it easy to line yourself up for your next move.
You may also play against computer or in pass-n-play mode.

Pool Break Features Include:
★ About two dozen games packed into one app
★ Multiple Languages Supported
★ English, French, German, Italian
★ Russian, Japanese, Brazilian Portuguese)
★ Dutch, Polish, Spanish
★ Korean (South), Simplified Chinese
★ Online Cross-Platform Multiplayer Gaming
★ Online chat
★ Play against the computer with four difficulty levels
★ Pass-n-Play mode
★ Very Realistic Pool, Billiard and Snooker Physics
★ Pan, Zoom and Slow Motion modes
★ Free View and First Person View
★ Regular or Hexagonal Pool tables
★ Allows Curve and Masse shots and full English
★ Intuitive User Interface
★ Many different sceneries and ball designs
★ Built-in Help Manuals explain how to play
★ View statistics and achievements
★ One-click start of recently played games
★ Hours of fun

If you've ever thought about playing billiards or snooker on a real table, Pool Break is the perfect way to try a variety of games and pick your favorite. Use Pool Break as a recreational game, or use its dead-on, real life graphics and geometry to help improve your skills for league night. With place and play and pool drill games, this is the perfect app for tweaking your game, and practicing those tricky shots that require nerves of steel.

So what do you get with this app? Over a dozen games, including two popular board games played with discs and enough cue-games to keep you busy.

Pool Break Games Include:
★ US 8-Ball Pool
★ UK 8-Ball Pool
★ 9-Ball Pool
★ 10-Ball Pool
★ 3-Ball Pool
★ 6-Ball Pool
★ 7-Ball Pool
★ 4-Ball Billiards
★ One Pocket Pool
★ Straight or 14.1 Continuous Pool
★ Rotation Pool (61)
★ Three-cushion Billiards
★ One-cushion Billiards
★ Pool Drills
★ Place-n-Shoot Pool
★ Regular Snooker
★ Snooker 6-Reds
★ Snooker 10-Reds
★ Carrom (three board styles)
★ Crokinole board game

Feeling competitive? Choose head to head action with the pass-n-play feature, even more intense competition against the computer, or go online for some cross-platform action with other players. With 4 different difficulty levels to choose from, you'll go from a novice to a seasoned professional in no time. Don't get Snookered! Download Pool Break now rack up some serious fun! It's your break!

See this app in action here: http://www.youtube.com/watch?v=lqCtOO93-lI

----------------
NOTE to user of some older devices (like the Galaxy Y):
If you are seeing a black screen after starting a game, please press the menu button and go to General Settings. Disable "True Color Rendering" as well as set Render Quality to "Low" or "Basic". Then exit the game and start again.
----------------

Thank you all for your comments, feedback, suggestions and constructive criticism that have greatly helped shape and polish this game over time. Thank you to all the reviewers that have posted spontaneous reviews on various websites.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top