0
Mini Motor Racing v1.8.2 Apk


Senin motorları başlayın! şimdiye kadar gördüğüm en canlı, süper şarjlı yarış oyunu burada!

Mini Motor Yarışı modern teknoloji ile birlikte, bir favori uzaktan kumandalı araba hesaplaşmaya gibi oynuyor nitro-artıracak motorları! WiFi üzerinden arkadaşlarınızla dört kadar karşı multiplayer oynamak! Büyük ödüller için kampanya yarışmalarında yarışı! Daha fazla kazanmak için beceri ve araba yükseltin! Hepsi burada Mini Motor Racing öyle.

Android Tapp ve "herhangi bir oyun platformu üzerinde deneyim olarak ödüllendirme olarak" Mini Motor Racing çağırır "Android alabilirsiniz yarış gibi parlak." Appys.com Mini Motor Yarışı mutlak bir patlama olduğunu "ekliyor ... bir derece eğlenceli bir oto uygulaması bu yarış aslar hızlı bir düzeltme için kullanmak ya da kendileri saatlerce oyalama yönlendirilmesi için izin verebilirsiniz. "

Özellikler:

* RESMİ MEYVE NINJA LANSMANI İKRAMİYE. Meyve kargaşa meraklıları için özel temalı parçaları ve araba içerir!

* CARS SİZİN SEÇİM. Tamamen yükseltilebilir araba yarış, kendi benzersiz kullanım ve tarzı ile her! O olmak ister spor, Hatch, Big-teçhizat, Okul Otobüs Pick-up, Hot Rod ... liste uzayıp gidiyor!

* WIN IRKLARI, WIN ARABALAR! Oyun boyunca yarışları kazanın ve çevresinde resmi Fruit Ninja arabası dahil tatlı sürmek direksiyonuna kendinizi bulacaksınız!

* ÇOK YARIŞ TÜRLERİ. Hava koşulları değişen 20 parça, gece ve gündüz, Yarış

* MULTIPLAYER. WiFi üzerinden kadar 4 oyuncu

* HIZLI CİHAZLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ. Daha göz kamaştırıcı tüm bu ekstra güç görsel şeker alma avantajı!

Bütün bu ve hiçbir montaj gerekli!
Start your engines! The most vibrant, super-charged racing game you’ve ever seen is here!

Mini Motor Racing plays like a favorite remote-controlled car showdown, combined with modern tech to nitro-boost your engines! Play multiplayer against up to four of your friends via WiFi! Race in campaign competitions for big rewards! Upgrade your skills and cars to win more! It’s all here in Mini Motor Racing.

Android Tapp calls Mini Motor Racing “as rewarding as any gaming experience on the platform” and “as brilliant as racing can get on Android.” Appys.com adds “Mini Motor Racing is an absolute blast … a hugely entertaining auto app that race aces can use for a quick fix or allow themselves to be driven to distraction for hours on end.”

Features:

* OFFICIAL FRUIT NINJA LAUNCH BONUSES. Includes special themed tracks and cars for fruit mayhem enthusiasts!

* YOUR CHOICE OF CARS. Race in fully upgradeable cars, each with their own unique handling and style! Whether it be Sports, Hatch, Big-rig, Pick-up, School Bus, Hot Rod…the list goes on!

* WIN RACES, WIN CARS! Win races throughout the game and you’ll find yourself behind the wheel of the sweetest rides around including the official Fruit Ninja buggy!

* MANY RACE TYPES. Race on over 20 tracks, day and night, in varying weather conditions

* MULTIPLAYER. Up to 4 players via WiFi

* ENHANCED FOR FAST DEVICES. More eye-popping visual candy taking advantage of all that extra power!

All this, and no assembly required!
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top