0
Let's Create! Pottery v1.59 Apk"Bir sonraki en iyi şey" - Gamezebo
"Parlak bir zaman defolu mal" - Android Yaşam
"Yaratıcı kim o sizin için eğlenceli bir araç." - Appolicious
"Kesinlikle kontrol" - DroidGamers
"Create edelim: Çömlekçilik" ile yapım seramik daha basit ve eğlenceli olmamıştı! Gerçek bir sanatçı ol ve çömlek ürünlerinin "bir tür birini" oluşturmak ve arkadaşlarınızla paylaşın! , Tekerlek üzerinde kil atın tüm sanatsal yeteneklerini serbest ve kendi tasarım oluşturmak amacıyla kullanılabilir malzemelerin onlarca faydalanmak! Eğer sır ve ilk pot ateş bile çömlek günlük stres rahatlatmak ve iç huzuru bulmanın en iyi yolu olduğu gibi başarılı ve rahat hissedeceksiniz. Bir şaşırtıcı tedavi ve moral deneyim aileniz ve arkadaşlarınızla keyfini çıkarabilirsiniz!
"The next best thing"- Gamezebo
"A brilliant time-waster" - Life of Android
"Fun tool for those of you who are creative." - Appolicious
"Definitely worth checking out" - DroidGamers
With "Let's Create: Pottery" making ceramics has never been more simple and fun! Become a true artist and create "one of a kind" pottery items and share them with your friends! Throw the clay on the wheel, release all your artistic talents and take benefit of dozens of materials available in order to create your own design! Even when you glaze and fire your very first pot you will feel accomplished and relaxed as pottery is the best way to relieve your everyday stress and find your inner peace. An amazing, therapeutic and uplifting experience you can enjoy with your family and friends!
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top