0
Imperium Galactica 2 v1.41 ApkV1.25 +: ("?") Çift yardım dokunarak tam oyun kılavuzu göz simgesi oyun!
V1.2 +: uzmanlar için, seçenekler / oyun altında, yeni "Görünüm Rotasyonu" modunu kontrol edin!
Dijital Gerçeklik klasik tanımlayan bir tarz sunuyor ...

Oyun altın çağını yaşayın! Şimdi ellerinde Imperium al!

---

Oyun, orijinal imparatorluk bina alanı RTS altın çağdan bir klasik reintroducing, Imperium Galactica 2 sırt ve yeni yüksek çözünürlüklü dokular ve canlı renkler ile her zamankinden daha iyi bakıyor. Imperium Galactica 2 birden fazla oynanabilir türler ile geniş ve eşsiz bir Sci-fi evreni bulunmaktadır. Senin elinde imparatorluk almak ve geleceğe yol gösterir. Düşmanları zayıflatmak ve kendinizi veya araştırmalarını güçlendirmek ve size karşı olur kim ezmek için evrendeki en güçlü askeri güç oluşturmak için entrika ve casusluk kullanın. Massive savaşlar, evren kapsayan imparatorluklar, 3 oynanabilir kampanyaları ve özel senaryolar üzerinden sayısız olanaklar her zaman geri gelmek için bir şey var sigortalamak. , Kontrolü ele alın evreni fethetmek, ve Imperium için ... nihai egemenliği için bir tür yol.

Anahtar özellikler:
* Onun en iyi Deep Gerçek zamanlı strateji
* Ödüllü oyun
* Orijinal türün biri 4x oyunları tanımlayan
* Galaksiler
* Kolonizasyon ya da fetih yoluyla İmparatorluğu'nun genişletin
* Exploit diğer türler
* Bütün muhalefeti yok etmek
* Büyük uzay Armadas
Hem uzayda ve zeminde * Savaşlar
* Derin ekonomi ve nüfus yönetimi
Araştırılabilir yükseltmeleri * Ton
* Özelleştirilebilir gemiler ve tanklar
* Zorlu senaryoları
* Galaktik ittifaklar
* Düşmanlarına gözetlemek ve neye ihtiyacınız çalmak
* 3 benzersiz kampanyalar
* Oynanabilir İngilizce / Macarca / İspanyolca / Fransızca / İtalyanca / Almanca (* filmler sadece ilk sürümü İngilizce olan!)

---
En iyi 7'' + cihazlar üzerinde yaşadı. Küçük yakışıklı, daha kolay kontrol için bir kalemi kullanarak düşünün lütfen.
V1.25+: browse the full game manual by double tapping the help ("?") icon in-game!
V1.2+: please check out the new "View Rotation" mode, under options/game, for experts!
Digital Reality presents a genre defining classic…

Relive the golden age of gaming! Take the Imperium in your hands now!

---

Reintroducing a classic from the golden era of gaming, the original empire building space RTS, Imperium Galactica 2 is back and looking better than ever with new high-res textures and vivid colors. Imperium Galactica 2 features an expansive and unique Sci-fi universe with multiple playable species. Take your empire in your hands and guide it into the future. Use intrigue and spying to weaken your enemies and strengthen yourself or research and build the most powerful military force in the universe to crush whoever would oppose you. Massive battles, universe spanning empires, 3 playable campaigns and countless possibilities through custom scenarios insure you always have something to come back to. Take control, conquer the universe, and lead your species to ultimate domination… for the Imperium.

Key features:
* Deep Real-time strategy at its best
* Award winning game
* One of the original genre defining 4x games
* Explore the galaxies
* Expand your empire through colonization or conquest
* Exploit other species
* Exterminate all opposition
* Huge space armadas
* Battles in both space and on ground
* Deep economy and population management
* Tons of researchable upgrades
* Customizable ships and tanks
* Challenging scenarios
* Galactic alliances
* Spy on your enemies and steal what you need
* 3 unique campaigns
* Playable in English/Hungarian/Spanish/French/Italian/German (*movies are in English only in the initial version!)

---
Best experienced on 7''+ devices. On smaller handsets, please consider using a stylus for easier control.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top