0
FootLOL Crazy Football v1.0.1 ApkHepimiz futbol seviyorum - ama ne kadar kötü kazanmak istiyorsun? FootLOL Eğer rakip takım kırıp ve oyuncuları korumak için mayın, kalkanlar, yabancılar, inek, silah ve daha birçok hileler kullanmanızı sağlar. Arkadaşınızın ya da AI rakibe karşı oynamak.
Bir yönetici olarak, yeni gezegenlerde Unleashed önce, birkaç eğitim maç üzerinden takımınızı alacağım. Eğer gitmek gibi, sen, yeni araçlar kilidini oyuncuların performansını artırmak ve onları giymek için yeni kitleri ve şapka kilidini açmak gerekir.

Muhalifler sık ​​sık bu yüzden net arkasında topu vurma gibi basit değil yapmak aynı hileler var. Her seviye için şartları yerine getirmek gerekir - kaybetme ya da yenilgiden geri yolunuzu mücadele anlamına gelebilir ki! Neyse ki, bağımlılık eylem, sevimli karakterler ve iyi, çünkü bir futbol oyununda gördüğüm en iyi arsenal Arsenal çağırmak için her maç çok yakın olun.

Eğer FootLOL turnuva modu bittikten sonra, bilgisayara karşı oynamak veya çok oyunculu sürükleyici online gidebilirsiniz. Kazandıklarınızı hile en iyisi oyuncu, FootLOL komik eski bir oyundur!

• Saha çeşitli türleri ile dört gezegen, her
• Multiplayer
• Komik Futbol kaos
• Son derece özelleştirilebilir karakterler ve takımlar
• Altmış düzeyleri
• Çılgın yetenekleri ve araçları
We all love football – but how badly do you want to win? FootLOL lets you use mines, shields, aliens, cows, guns and many more cheats to decimate the opposing team and protect your players. Play against your friend or a AI opponent.
As a manager, you’ll take your team through a few training matches, before being unleashed on new planets. As you go, you’ll unlock new gadgets, improve your players’ performance, and unlock new kits and hats for them to wear.

Opponents often have the same tricks you do so it’s not as simple as knocking the ball in the back of the net. You’ll need to fulfil the conditions for each level – which might mean losing, or fighting your way back from defeat! Thankfully, the addictive action, cute characters and the best arsenal seen in a football game since, well, Arsenal make every match too close to call.

Once you’ve finished FootLOL’s tournament mode, you can play against the computer or go online for gripping multiplayer. With the player who’s best at cheating winning, FootLOL is a funny old game!

• Four planets, each with several types of pitch
• Multiplayer
• Hilarious football chaos
• Highly customizable characters and teams
• Sixty levels
• Crazy abilities and tools
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top