0
Bike Rivals v1.5.1 ApkAnahtarını çevirin marş tekme, gaz çekin ve hayatının bisiklete binmek zorluyoruz.
Bisiklet Rakipler Miniclip yeni ve heyecan verici fizik tabanlı motocross oyunu.

Inanılmaz bisiklet fizik ve hızlı tempolu oyun keyfini çıkarırken, tüm düzeylerde 3 yıldız almak için en yoğun rekabet ve hızlı binici olun. Ama bu sadece her düzeyde bitirme konusunda ... bu hızlı zaman alma hakkında var! Saat yendi ve arkadaşlarınıza karşı karşılaştırmak nasıl görmek için en iyi deneyin.

Düzeylerinin önemli bölümlerinde size bir üstünlük sağlıyor, geriye eğilmek veya iletmek için cihazı eğerken basit kontroller ile, hızlandırmak için ekran ve fren kenarlarında dokunun. Bu oyun çok zorlu yapmak onların sayısız dinamik elemanları ile, Deneme Bölgesi ve Apocalypse dünyaları meydan okuyan ölümü üzerine atın.

Bazı nitro artırır almak için Wheelies, backflips ve frontflips gibi hileler gerçekleştirin veya seviyeleri boyunca onları almak. Bunları akıllıca kullanın ve daha iyi yarış kez alırsınız!


ANAHTAR ÖZELLİKLERİ:

- İnanılmaz gerçekçi fizik
- Eğim ve dokunmatik kontroller
- Birçok meydan okuyan seviyeleri ve daha yakında
- Harika bir oyun deneyimi için farklı fiziği ile birçok bisiklet
- Müthiş ve ilginç karakterleri
- In-oyun başarılar
Turn the key, kick the starter, pull the throttle and push the envelope on the bike ride of your life.
Bike Rivals is a new and exciting physics based motocross game from Miniclip.

Be the most intense, competitive and quickest rider in order to get the 3 stars on all the levels, while enjoying the amazing bike physics and fast-paced gameplay. But this isn’t just about finishing each level...it’s about getting the fastest time! Try your best to beat the clock and see how you compare against your friends.

With simple controls, tap on the edges of the screen to accelerate and brake, while tilting the device to lean backwards or forward, giving you an edge in key sections of the levels. Take on the death defying worlds of Trial Zone and Apocalypse, with their numerous dynamic elements that make this game very challenging.

Perform tricks like wheelies, backflips and frontflips to get some nitro boosts, or pick them up throughout the levels. Use them wisely, and you’ll get even better race times!


KEY FEATURES:

- Amazing realistic physics
- Tilt and touch controls
- Many defying levels and more coming soon
- Many bikes with different physics for a great gameplay experience
- Awesome and quirky characters
- In-game achievements
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top