0
Standpoint v1.4 Apk


Bir Gamepad ile en iyi oynatır
Bir labirent görünümüne siliniyor; Bir boşluk kontrol, ancak sizi tutar. Tamamen başka hiçbir yerde sen olabilir ile kaybetti.

Standpoint oyuncu dünyasının yönünü değiştirmek için yeteneğine sahip bir birinci şahıs bulmaca Platformer. Yas aşamalarını aşmak için, sırları bulmaca çözme ve toplama, labirent benzeri bir ortam keşfedin. Ve dünyaya anlatıcının şifreli ipuçları bazı derin duyguları gizlemek yok, kendinize sorun?

Potansiyel her duvarda kat ile engelleri yaklaşım çeşitli şekillerde yararlanmak. Basit bir çukura lazerler tehlikeli bir koridor çevirin. Eğer tünellerle kayması gibi engellerin doğmak. Hatta sizin yararınıza ölüm kullanın. Ne zaman yukarı uçmak ya da düşecek, her an aşağı olabilir?

Temel Özellikler:

Bulunduğunuz ortam değişiklikleri duyguları yansıtacak şekilde *, keder aşamaları fiziksel belirtileri keşfedin
Düşünce yepyeni bir yol gerekir * Ponder bulmaca
Sizin hareketlerine tepki olarak * Dinamik müziği yaşayın
* Zaman deneme Lider fethetmek için oyun elemanlarının yararlanın.
Plays best with a Gamepad
A labyrinth fades into view; a space you control but that holds you. Completely lost with nowhere else you could be.

Standpoint is a first-person puzzle platformer where the player possesses the ability to change the orientation of the world. Explore the labyrinth-like environment, solving puzzles and collecting secrets, in order to overcome the stages of Grief. And ask yourself, do the narrator's cryptic clues to the world hide some deeper sentiment?

With every wall potentially the floor, take advantage of the variety of ways to approach obstacles. Turn a perilous corridor of lasers into a simple pit. Break through barriers as you drift through the tunnels. Even use death to your advantage. When up can become down at any moment, will you fly or fall?

Key Features:

*Explore physical manifestations of the stages of grief, as your environment changes to reflect the emotions
*Ponder puzzles which need a whole new way of thinking
*Experience the dynamic soundtrack as it reacts to your movements
*Take advantage of game elements to conquer the time-trial Leaderboards.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top