0
Order and Chaos Duels v1.7.1 Apk


Çok sayıda macerada kötü güçlere karşı mücadele etmeni veya lider panosu hakimiyeti için gerçek oyuncularla savaşmanı sağlayan bu ÜCRETSİZ değiş tokuşlu, biriktirilebilir kart oyununda (TCG) Order & Chaos evrenini yeniden keşfet.
Tarihi şeytani ruh Zepar ve onun Yıkım'ı dünyayı sapkın ve kötü bir oyun alanına dönüştürmek için bir kez daha geri döndü.
Büyük kahramanın, Kart Düellocusu'nu oluştur ve dünyanın tek umudu ol!
✔ Order & Chaos oyunlarının sanat yönetim tarzını yansıtan biriktirilebilir 300 civarı harika kart (MMORPG & MOBA)
✔ Kartların sihirli özellikleri için izlemeye değer özel efektlerle dolu hızlı ve anlaşılır düellolar
✔ Geleneksel bir değiş tokuşlu kart oyunu'nun (TCG) işleyişiyle beraber derin bir strateji ve içerik
✔ Canlı, destansı, eşzamansız çok oyunculu dövüşler
✔ Haradon dünyasını kurtaracağın ve kötülüklerden koruyacağın görev ve maceralar
✔ Tek veya çok oyunculu PvP dövüşlerinde desteni en iyi şekilde kullan


Order & Chaos, sihirli fantastik bir dünyada geçen çevrimiçi, çok oyunculu dövüşler içeren ücretsiz bir değiş tokuşlu kart oyunudur (TCG). Bu ücretsiz çok oyunculu TCG sana desteni düzenlemeni, destenle dövüşmeni, çevrimiçi oyunlar oynamanı ve daha fazlasını yapma fırsatını verir.

Şimdi ücretsiz indir ve çok sayıda heyecanlı, çok oyunculu oyuna (PvP) adım at.
The struggle against the forces of evil in many adventures or leader board changed tokuşl providing this FREE to fight with real players for dominance in the collectable card game (TCG) Rediscover the Order & Chaos universe.
Date evil spirit Zep and its destruction is back once again to transform the world of deviant and a bad play area.
Great heroes, create your card Düellocusu and the only hope of the world!
✔ Order & Chaos game of art that reflects the management style can be deposited around 300 great card (MMORPG & MOBA)
fast and straightforward duel filled with special effects worth watching for the magic properties of ✔ Card
✔ a traditional exchange tokuşl card game (TCG) is a deep strategy with the operation and content
✔ Live, epic, asynchronous multiplayer fights
✔ Harado the world to save you and protect you from evil tasks and adventures
✔ Use single or multiplayer PvP combat support in the best way


Order & Chaos magic in the online fantasy world, is a free exchange tokuşl card game with multiplayer fights (TCG). This is a free multiplayer TCG edit, you stack the deck to fight, it gives the opportunity to play online games and more.

Now free download and many exciting multiplayer game (PvP) steps.

Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top