0
Mission Impossible RogueNation v1.0.2 Apk


Senin görevin, bunu kabul etmek seçmelisiniz ...
Güvenli yerleri sızmak ve yüksek profilli hedefleri ortadan kaldırmak, ölümcül saldırıları gerçekleştirmek ve dünya genelinde Syndicate yüzleşmek.
Bu mesaj kendini imha edecek ...

Dünya genelinde sendika TAKİP
, Haydut üslerini yok, düşman ajanları çıkartın en önemli ya da sessizce / gizlice dünya çapında yerlerde hedefi tamamlamak tek yüksek profilli hedef ortadan kaldırmak!
KOMPLE İMKANSIZ MISYONLAR
Eğer Syndicate durdurmak ve IMF yardım olarak görev hedefleri tamamlayın. Uzun mesafeden hedefleri dışında hissesini, kafa kafaya, iyi yerleştirilmiş atışla saldırı düşman üsleri onları aşağı çekmek ya da kimliğinizi ödün vermeden düşman hatlarını sızmak

Gelişmiş silah ve GEAR EQUIP
Keskin nişancı tüfekleriyle, saldırı tüfekleri, ağır silahlar ve daha sonra onları yükseltme gauss tüfekleri gibi silahlara yükleyin. Roketatar gibi sıra son dişli kapmak unutmayın, bıçak, med kitleri, zırh ve daha fazlasını atma!

DÜŞMANI üslerini yok ve sizin savunmak
Assault diğer oyuncuların HQ, kaynaklarını çalmak ve saldırıya karşı IMF HQ savunmak! Uçağı bile en inatçı saldırganların püskürtmek için gibi yükseltmeleri ile savunma güçlendirin.

KAYIT VE FORM AJANSLARI
Diğer oyuncular ile IMF ajansı Form ve ortak bir hedefe doğru birlikte çalışmak. Ajansı yukarı seviyeye ve tüm üyeler için daha iyi ödülleri almak için kaynak birleştirin!

High-end, sürükleyici tablet oyun!

Mission Impossible: Rogue Milleti TM & © 2015 Paramount Pictures. Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm hakları saklıdır 2015 Glu Mobile Inc. © Rogue Milleti, oyun tasarımı ve yazılım: Impossible Mission.
GLU ve "g-Man" logosu ticari markaları veya Amerika Birleşik Devletleri'nde ve / veya diğer ülkelerde Glu Mobile Inc. tescilli ticari markalarıdır.
Soru ya da destek için: Biz, bize destek sitesi http://www.glu.com/support ziyaret ediniz yardımcı olmak için buradayız.
Unity 4.5.4 ile düzenlendi. 2005-2015 Birlik Teknolojileri © Bu programın bölümleri.
Upsight by.
Daha fazla üçüncü kişi lisans bilgisi http://www.glu.com/atttributions bulunabilir
© 2015 Skydance Productions, LLC. Her hakkı saklıdır.

Mission Impossible: Rogue Milleti oynamak ücretsizdir, ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Bu uygulama kullanmanız Kullanım Glu Mobile'ın Şartları tabidir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Glu Mobile'ın Gizlilik Politikasına tabidir. Her iki politikalar www.glu.com mevcuttur. Ek koşullar da uygulanabilir.
Your mission, should you choose to accept it…
Infiltrate secure locations and eliminate high-profile targets, perform lethal strikes and confront the Syndicate across the globe.
This message will self-destruct…

TRACK THE SYNDICATE ACROSS THE GLOBE
Take out enemy agents, destroy rogue bases, eliminate the single high-profile target that matters most or silently/stealthily complete the objective in locations around the globe!
COMPLETE IMPOSSIBLE MISSIONS
Complete the mission objectives as you stop the Syndicate and assist the IMF. Stake out targets from long range, take them down with well-placed shots, assault enemy bases head-on or infiltrate enemy lines without compromising your identity

EQUIP ADVANCED WEAPONRY & GEAR
Load up on weapons like sniper rifles, assault rifles, heavy guns and gauss rifles then upgrade them. Don’t forget to grab the latest gear as well like rocket launchers, throwing knives, med kits, armor, and more!

DESTROY ENEMY BASES AND DEFEND YOURS
Assault other players’ HQ, steal their resources, and defend your IMF HQ against attack! Fortify your defenses with upgrades like drones to repel even the most stubborn attackers.

JOIN AND FORM AGENCIES
Form an IMF agency with other players and work together towards a common goal. Combine your resources to level up the agency and receive better rewards for all members!

High-end, immersive tablet gameplay!

Mission Impossible: Rogue Nation TM & ©2015 Paramount Pictures. All Rights Reserved.
Mission Impossible: Rogue Nation, game design and software, © 2015 Glu Mobile Inc. All rights reserved.
GLU and the “g-Man” logo are the trademarks or registered trademarks of Glu Mobile Inc. in the United States and/or in other jurisdictions.
For questions or support: we are here to help, please visit our support site http://www.glu.com/support to contact us.
Created with Unity 4.5.4. Portions of this program © 2005-2015 Unity Technologies.
Powered by Upsight.
Further third party license information may be found at http://www.glu.com/atttributions
©2015 Skydance Productions, LLC. All rights reserved.

Mission Impossible: Rogue Nation is free to play, but you can choose to pay real money for some extra items.

Use of this application is governed by Glu Mobile’s Terms of Use. Collection and use of personal data are subject to Glu Mobile’s Privacy Policy. Both policies are available at www.glu.com. Additional terms may also apply.
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top