0
Jurassic Life: T Rex Simulator v1.2 ApkBir vahşi Tyrannosaurus Rex gibi bir dinozorlar kayıp dünya ve canlı yaşama zamanda yolculuk! Her fırsatta tehlike ile dolu geniş bir tarih öncesi orman keşfetmek. , Bir aile yükseltmek gıda avlamak ve efsanevi pterodactyl, Triceratops, Velociraptor gibi dinozorların ve daha birçok karşı yaşam için savaş!
Jura Ömrü indirin: Tyrannosaurus Rex Dinosaur Simulator bugün çok sınırlı bir süre için% 50 KAPALI iken!

Oyun Özellikleri
+ T. REX SİMÜLATÖRÜ - düşmanca bir tarih öncesi ormanda hayatta kalmak için gidiyoruz eğer sağlık, açlık, susuzluk ve enerji korumak gerekir!
+ EPIC SAVAŞ - lezzetli bir aperatif yakalamak ve tehlikeli düşmanlar mücadele için güçlü çeneleri, vahşi kükreme, ve hızlı hız kullanın!
+ Bir aile kurmak - bağ ve avı yardım dinozorların çok kendi aile yükseltmek için bir eş bulun! Senin bebeklerin boyutu büyümeye dikkat ve savaşta size yardımcı!
+ SEVİYE KADAR T. REX - diğer dinozorları yenerek deneyim kazanın ve onların sağlık, saldırı hasarı artırmak için T. Rex aile yukarı seviyeye ve hatta yeni saldırıları kilidini!
+ DINO YAŞAM KILAVUZU - düşman dinozorlar hakkında bilgi için kullanışlı yaşam kılavuzuna bak, adanın haritası ve bir bonus fosil çöpçü avı!
+ BÜYÜK 3D ÇEVRE - Sizin T. Rex tehlikeli dinozorlar, yükselen ağaçlar, ve gizli hazineleri ile dolu büyük bir açık-dünya tropik adada dolaşmak için ücretsiz!
YENİ TOUCH-TABANLI KONTROLLERİ + - Yepyeni sezgisel kontroller daha önce hiç olmadığı gibi dinozor gezinmek izin! Yakınlaştırmak ve T. Rex'in perspektifinden çalmak veya eylem bir kuşbakışı görünüm elde etmek için çimdik!
+ HD GRAFİK - Çarpıcı High Definition grafik dinozorlar diyarına zamanda size geri milyonlarca yıl taşıyacak!
+ GLUTENSİZ VAAT - oyunumuz tüm ile her zaman hiçbir reklam veya ek alımları ile tam bir oyun alacaksınız!

Jura Ömrü indirin: Tyrannosaurus Rex Dinosaur Simülatörü Kertenkelelerin zorba Kralı, Tyrannosaurus Rex heyecanlı yaşam deneyimi!

Eğer T. Rex olarak yaşayan sevdim o zaman bizim diğer hayvan simülatörleri seveceksiniz! Bizim Kartal Simülatörü indirin ve gökyüzünde süzülürken veya Vahşi Simulator kontrol: Kurt ve çok kendi Wolfpack başlayın!
Travel back in time to a lost world of dinosaurs and live life as a ferocious Tyrannosaurus Rex! Explore a vast prehistoric jungle filled with danger at every turn. Raise a family, hunt down food, and battle for your life against legendary dinosaurs like the Pterodactyl, Triceratops, Velociraptor and many more!
Download the Jurassic Life: Tyrannosaurus Rex Dinosaur Simulator today while it's 50% OFF for a very limited time!

Game Features
+ T. REX SIMULATOR - You'll need to maintain your health, hunger, thirst and energy if you're going to survive in a hostile prehistoric jungle!
+ EPIC BATTLES - Use your powerful jaws, ferocious roar, and swift speed to catch a tasty snack and fight dangerous foes!
+ START A FAMILY - Find a mate to bond with and raise your very own family of dinosaurs to help you hunt! Watch your babies grow in size and assist you in combat!
+ LEVEL UP YOUR T. REX - Gain experience by defeating other dinosaurs and level up your T. Rex family to increase their health, attack damage, and even unlock new attacks!
+ DINO SURVIVAL GUIDE - Look to your handy survival guide for information on enemy dinosaurs, a map of the island, and a bonus fossil scavenger hunt!
+ HUGE 3D ENVIRONMENT - Your T. Rex is free to roam a massive open-world tropical island filled with dangerous dinosaurs, towering trees, and hidden treasures!
+ NEW TOUCH-BASED CONTROLS - Brand new intuitive controls let you navigate your dinosaur like never before! Pinch to zoom and play from your T. Rex's perspective or get a bird's eye view of the action!
+ HD GRAPHICS - Stunning High Definition graphics will transport you millions of years back in time to the land of dinosaurs!
+ GLUTEN-FREE PROMISE - With all of our games you will always get the full game with no ads or additional purchases!

Download the Jurassic Life: Tyrannosaurus Rex Dinosaur Simulator to experience the thrilling life of the Tyrant King of Lizards, the Tyrannosaurus Rex!

If you liked living as a T. Rex then you'll love our other animal simulators! Download our Eagle Simulator and soar through the skies or check out the Wildlife Simulator: Wolf and start your very own Wolfpack!
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top