0
F1™ Challenge v1.0.35 Apk


Açıklamayı tekrar İngilizce diline çevir Çevir
F1 ™ CHALLENGE ALIN!
Üzerinde 90 yarış olayları tamamlamak ve 2012 FIA FORMULA F1 Challenge ONE DÜNYA ŞAMPİYONASI ™ dan heyecanlı anları yeniden - bir resmi lisanslı FORMULA 1 ™ video oyunu.
90 + SORUNLAR
2012 sezonunda itibaren önemli anlarından esinlenerek hızlı-ateş zorluklar star sürücüler, artı tam zamanlı çalışmalarda, yarış olaylar, parça ve daha 12 araba ile kısa GRAND PRIX ™ zorluklar üzerine almak!

SLICK FORMULA ONE ™ HIZ
K.E.R.S. yönlendirmek ve kullanmak için öğesine dokunun boost - hakkı için basit kontroller ve solak oyuncu ve gelişmiş bir yukarıdan aşağıya görünüm halindeyken hızlı FORMULA 1 eğlence sunuyor.

TÜM STARS, TÜM ARABALAR
Temsil 2012 sezonunda her sürücü ve ekibi ile Scuderia Ferrari'nin Fernando Alonso, Red Bull Racing takımından Sebastian Vettel, Vodafone McLaren Mercedes 'Jenson Button ve Lotus F1 Team Kimi Räikkönen dahil yıldız sürücüleri almak.

Hamle yapmak
Rakiplerinizi avlamak savunmak veya KERS ile saldırı için Slipstreaming kullanın ve resmi FORMULA ONE devreleri üzerinde yarış hattında zafer süpürün.

FORMULA ONE GERÇEKLER AÇMA
Unlock ve arabalar, takımlar, parça, sürücüler ve daha fazlası hakkında FORMULA ONE gerçekler bir oyun koleksiyonuna erişmek!

RESMİ LİSANSLI FORMULA 1 video oyunu
Codemasters, multi-milyon satan, ödüllü FORMULA 1 video oyunları ve yayıncılar, F1 Challenge resmen Formula Bir Dünya Şampiyonası Limited tarafından lisanslı.

ÖNEMLİ:
- Optimum performans için biz oynamadan önce cihazınızı ve diğer uygulamaları kapatın yeniden öneririz
- Gizlilik Politikası mevcuttur: http://terms.codemasters.com/ # privacy

TAKE THE F1™ CHALLENGE!
Complete over 90 racing events and recreate thrilling moments from the 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ in F1 Challenge – an officially licensed FORMULA 1™ videogame.
90+ CHALLENGES
Take on star drivers in quick-fire challenges inspired by pivotal moments from the 2012 season, plus complete time trials, race events, short GRAND PRIX™ challenges with 12 cars on track and more!

SLICK FORMULA ONE™ SPEED
Touch to steer and tap to use K.E.R.S. boost - simple controls for right and left-handed players plus an enhanced top-down view delivers fast FORMULA 1 fun on the go.

ALL THE STARS, ALL THE CARS
Take on star drivers including Scuderia Ferrari’s Fernando Alonso, Red Bull Racing’s Sebastian Vettel, Vodafone McLaren Mercedes’ Jenson Button and Lotus F1 Team’s Kimi Räikkönen with every driver and team from the 2012 season represented.

MAKE YOUR MOVE
Use slipstreaming to hunt down your opponents, defend or attack with K.E.R.S. and sweep to victory in the racing line on official FORMULA ONE circuits.

UNLOCK FORMULA ONE FACTS
Unlock and access an in-game collection of FORMULA ONE facts about cars, teams, tracks, drivers and more!

OFFICIAL LICENSED FORMULA 1 VIDEOGAME
From Codemasters, the publishers of multi-million selling, award-winning FORMULA 1 videogames, F1 Challenge is officially licensed by Formula One World Championship Limited.

IMPORTANT:
- For optimal performance we recommend you restart your device and close other applications before playing
- Privacy Policy is available at: http://terms.codemasters.com/#privacy
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top