0
Z Steel Soldiers v1.128 Apk"Senin Z Kurşun: Çelik Soldiers roket için yeniden başlatılması gelecek yüzyılda klasik sert çekirdekli strateji oyunu hayranları yakıtlı.
'Z' kanlı sonrasında Z geliyor: Çelik Askerler. 21. yüzyılda güç olan grafik, canlı 3D manzara ve yaşam için oyun getiriyor sanat motoru bir devlet olan tüm favori stratejiler ve klasik sürüm oyun. Savaş için bir tat ve çarpık bir mizah duygusu ile robotların yeni nesil, Foto. Z: Çelik Askerler - sen o kadar iyi olmamıştı "!

Eğer Çelik Askerler biriminin kontrol altına almak zaman düz savaşın sıcağında bazı süper savaş makineleri almak gibi, daha iyi, çalışan yere vurmak istiyorum. Bu çatışma bittiğinde kuvvetler oluşturmak için başlayabilirsiniz. Şu anda daha iyi sadece kazmak istiyorum!

Savaşın her tiyatro fazla katlanmış ortaya, doğrusal olmayan arsa ile iç içe ve bu sıradan bir savaş, bir roller coaster daha döner, ve bu hiç de sıradan askerleri vardır edilir. Onlar roket yakıtı içmek ve sadece eğlence için kılıç dişli kar kurşunla kavgalar almak korkusuz askerleri vardır. Oldukça robotlar görmediğin bu berbat-up önce ...

Özellikler

* 6 benzersiz dünyalar yayılmış 30 Farklı, yemyeşil seviyeleri.
* Hava, toprak ve modern jet avcı kadar WW2 tabanlı araçlar arasında değişen deniz birimleri.
* Yoğun ve ilgi çekici oyun oynamak sağlayan görsel dolu mobil Art 3D Grafik, Devlet.
* Gerçek zamanlı çevre güçleri, yerel ve dünya hem de kuvvetler helikopterler aracılığıyla yükselen gelir olarak duman bile tüyleri ayrılır böyle detaylara çevreyi etkiler.
* 9 farklı robotlar benzersiz yetenekleri ile her biri.
* Devrimci hızlı kaynak tarzı oyun; Eğer daha hızlı ve daha fazla inşa edebilirsiniz bölgede, büyük kaynak 'bayrak' almaya ve daha fazla toprakları; all-out savaş - Gerçek amacı ile başa bırakarak!
* Zod evreni ve uzay dönekler onun bant kurtulmak için hiçbir şey duracaktır henüz en gelişmiş AI, ...
* Google Oyun Hizmetleri - 19 Başarılar - 60 Liderler


Tegra kullanıcıları için geliştirilmiş özellikler
Daha ilgi çekici oyun için özel özellikleri ile Tegra4 / K1 gücünü yararlanın ve arkadaşlarınızı etkilemek için, bunlar şunlardır:
* Savaş Cam
Su * Aynalı golleri
* Daha detaylı gölgeler
* Işık blum
* Hatta daha muhteşem patlamalar
* Bina ve araçlarda daha fazla detay.

Artı
Oyun denetleyicileri için optimize!
Bluetooth / USB klavyeler için opsiyonel destek, herhangi bir sert çekirdekli RTS hayranları için!

SİZİN PARLAK METAL ALIN veda İÇİN HAZIR OLUN
“Lead your Z: Steel Soldiers into the next century rebooted for the rocket fueled fans of the classic hard-core strategy game.
In the bloody aftermath of ‘Z’ comes Z: Steel Soldiers. All your favourite strategies and gameplay from the classic version, with graphics that have powered into the 21st century, vivid 3D landscapes, and a state of the art engine that brings your game to life. Meet the new breed of robots, with a taste for war and a warped sense of humour. Z: Steel Soldiers – you’ve never had it so good!”

When you take control of your Steel Soldiers unit, you’d better hit the ground running, as you take some superb war machinery straight into the heat of battle. You can start to build up your forces when this firefight is over. Right now you’d better just dig in!

Every theatre of the war is intertwined with the non-linear plot, revealing more twists and turns than a roller coaster, this is no ordinary battle, and these are no ordinary troops. They are fearless troops who drink rocket fuel and pick fights with saber-tooth snow slugs just for fun. You've never met robots quite this screwed-up before...

Features

* 30 Distinct, lush levels spread across 6 unique worlds.
* Air, ground and sea units ranging from WW2 based vehicles through to modern jet fighters.
* State of the Art 3D Graphics for mobile, packed full of visual providing intense and engaging game-play.
* Real-time environment forces, both local and world forces affect the environment to such detail that even plumes of smoke are split as helicopters come soaring through.
* 9 different robots each with unique abilities.
* Revolutionary fast-resource style gameplay; The more territories you take, the larger the resource ‘flag’ in that territory and the faster and more you can build; leaving you to deal with the real objective – all-out warfare!
* Our most advanced AI yet, that will stop at nothing to rid the universe of Zod and his band of space renegades...
* Google Game Services - 19 Achievements - 60 Leaderboards


Enhanced Features for Tegra users
Utilise the power of Tegra4/K1 with exclusive features for even more engaging gameplay and to impress your friends, they include :
* Battle Cam
* Specular highlights on water
* More detailed shadows
* Light blooms
* Even more spectacular explosions
* More details on buildings and vehicles.

Plus
Optimized for game controllers!
Optional support for Bluetooth/USB keyboards, for any hard-core RTS fans!

GET READY TO KISS YOUR SHINY METAL BUTT GOODBYE
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top