0
Frozen Synapse Prime v1.0.166 Apk


Markov Geist kenti kontrol eden güçlü bir şirket devirmek için küçük bir isyancı lider hizip, Taktikler rolü üzerine atın. Fütüristik askerlerin bir elit grev ekibi Kontrol; shotgunners ve keskin nişancılar gelen, nihai sıra tabanlı strateji oyunu Grenadiers ve makine-topçularına. Senin birimlerine arsa yolları ve sorun siparişleri, planlarınızı sınamak ve her turda rakibin tahmin. Savaş, 3D, usul tahrip ve özelleştirilebilir savaş üzerinde çalış.
- 40 + zorlu görevler ile Zengin tek oyuncu kampanya.
- Klasik deathmatch yanı sıra, oyunlar, VIP koruma rehineleri kurtarmak, infiltratif ve üsleri kontrol, ya da puan öğeleri toplama içerir.

FS Prime satın almak için herkese teşekkürler! Bu bir geliştirici olarak bizim ilk Android başlık. Biz yoğun ve yumuşak sorunları bulmak için başlatılan oyun test ettik rağmen, yeni konular kaçınılmaz buluyor. Biz olabildiğince hızlı bir şekilde onlara çalışıyoruz ve en kısa sürede oyunu güncelleyecektir. Eğer oyun ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız geribildirim ayrılmadan önce bizimle temasa geçiniz.

İşte biz farkındayız konularda bir kafaları kadar:

Eğer bir "App Belgeli değil" mesajı karşılaşıyorsanız • Google destek oyna başvurun. Ne yazık ki biz yardımcı olabiliriz şey değil.
• Belirli modeller ve cihazlar (Xperia Z3, Xperia SP ve Nexus Oyuncu) ile Küçük Grafik sorunlar
• Bir Karakter Diyalog Mesaj (örneğin Belacqua konuşuyor gibi) mevcut döndükten sonra tepkisiz oyun yapar Oyunu bırakmak. (Şimdilik Çözüm: ayrılmadan önce istemleri Dismiss.)
• Eğitim - istendiğinde önce zaman çubuğunu kapatmak için Çıkar Düğmesine basıldığında oyun tepkisiz hale getirir. (Geçici şimdilik: istenene kadar zaman çubuğunu kapatmak için tuşuna basmayın.)

Eğer ilgili herhangi bir sorun ya da sorunuz varsa Dondurulmuş Synapse Başbakan http://support.double11.co.uk aracılığıyla bizimle temasa çekinmeyin

Oynamak için ve desteğiniz için teşekkür ederiz, biz bunu beğeneceğinizi umuyoruz!
Take on the role of Tactics, leading a small rebel faction to overthrow a powerful corporation controlling the city of Markov Geist. Control an elite strike team of futuristic soldiers; from shotgunners and snipers, to grenadiers and machine-gunners in the ultimate turn-based strategy game. Plot paths and issue orders to your units, test your plans and predict your opponent in each turn. Combat plays out on procedural, 3D, destructible and customizable battlefields.
- Rich single player campaign with 40+ challenging missions.
- In addition to classic deathmatch, games involve protecting VIPs, rescuing hostages, infiltrating and controlling bases, or collecting items to score points.

Thanks everyone for buying FS Prime! This is our first Android title as a developer. Although we’ve tested the game extensively and soft launched to find issues, new issues inevitably come up. We’re working on them as fast as we can and will update the game as soon as possible. If you’re having problems with the game please get in touch with us before leaving feedback.

Here is a heads up on the issues that we’re aware of:

• If you are encountering an “App not Licenced” message please contact Google Play support. Unfortunately it’s not something we can help with.
• Minor Graphical issues with specific models and devices (Xperia Z3, Xperia SP and Nexus Player)
• Leaving the Game when a Character Dialogue Message is present (such as Belacqua talking) makes the game unresponsive upon returning. (Workaround for now: Dismiss any prompts before leaving.)
• Tutorial – Pressing the Eject Button to close the time bar before being prompted makes game unresponsive. (Workaround for now: Do not press to close time bar until prompted.)

If you have any issues or queries regarding Frozen Synapse Prime please feel free to get in touch with us via http://support.double11.co.uk

Thanks for playing and for your support, we hope you enjoy it!
Nasıl kurulur? Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir? Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor. Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız. Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin. Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir? Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar. Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir. Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın. İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız. Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
How to install? Android [apk] How to install the game? If you download files from your computer you need to take your phone. If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone. Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting. Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone. After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end. Android Obb [Data] How to Install? Some Android games need to Obb file. Obb file generally upload as s .rar. If you download an obb has been upload and open the archive. Copy the file to "Android / obb/" folder. If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top