0
RESCUE Heroes in Action v1.1.3 Apk


RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm, popüler RESCUE: Heroes in Action’ın ilk genişleme paketidir. RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm, ana oyuna yeni hikaye, 10 görev, yeni acil durum araçları, 4 yeni ve eşsiz karakteri ve daha fazlasını oyuna ekliyor.
Şiddetli sahil fırtınası Nina şehri hazırlıksız yakaladı ve afet merkezi tüm vatandaşları yaklaşan selden kurtarmaya ve daha kötüsünü engellemeye çalışıyor. İnsanların güveneceği bir kahramana ihtiyacı var! Bu zorlu sınamaya hazır mısın? RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm eklentisi uygulama içi satın alımla satın alınabilir.
--------------------
Medyada RESCUE: Heroes in Action:

"Oyun bir sürü eğlence, heyecan ve aksiyon sunuyor. İçinizdeki itfaiyeciyi göstermek istiyorsanız RESCUE: Heroes in Action sizin için en doğru olan Android oyunu." www.androidmag.de

"With RESCUE: Heroes in Action ile rondomedia, zorlu strateji ve simülasyon oyunlarının mobil cihazlarda da eğlenceli olabileceğini kanıtlıyor." http://topbesteapps.de

"Bu türü sevenler bu oyunda eğlenceyi kesinlikle bulacak!" http://www.appgefahren.de/

“Harika simülasyon yeteneğine sahip muhteşem çapraz platformlu bir strateji oyunu!" http://www.pocketpc.ch/

"Eğlenceli ve zorlu bir deneyim." http://www.148apps.com

"'RESCUE: Heroes in Action' oyunu gerçekçi ve heyecanlı itfaiyecilik senaryoları sunuyor.“ http://androidcommunity.com/


Gerçekçi, gerilimlerle dolu ve kararının, genellikle yaşam ve ölüm arasındaki çizgiyi çizebildiği gerilimle dolu görevlere itfaiye birimlerinle dal. "Hareket hâlindeki Kahraman" gerçekte ne demek öğren.

Siren sesleri şehrinin sokaklarını doldurup yanıp sönen mavi ışık evlerin önündeki pencerelere yansıdığında, isle kararmış botların asfalt üzerindeki kargaşası kulaklarında çınlayıp "Suyu ver!" emri ağızdan çıktığında her çocuk ve yetişkin bilir ki; İTFAİYE DEPARTMANI alevlere karşı verilen savaşta galip olmak için oradadır.

Mobil cihazlar için yeniden geliştirilen bu keyifli yeni simülasyonda büyük bir şehrin itfaiye departmanının heyecanlı günlük etkinlerini yaşa.

BUGÜN KAÇ YAŞAMI KURTARACAKSIN?
"RESCUE: Heroes in Action"da, soruların en büyüğünü her gün kendine sormak zorunda kalacaksın. Nefes kesici kurtarma görevlerinin tam kontrolünü eline al, ekibini göreve hazır ve işini iyi yapan itfaiyecilerden kur ve taşıt filonu devamlı genişlet.

Belki o zaman soruların en büyüğünü "HER BİRİ" diye yanıtlayabilirsin. "Hareket hâlindeki Kahraman" olmak için gerekenlere sahip misin? Öğrenmenin yalnızca tek bir yolu var.

Features:
Piyasada: RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm eklenti paketi
Ana oyuna yeni hikaye, 10 görev, yeni acil durum araçları, 4 yeni ve eşsiz karakteri ve daha fazlasını oyuna ekliyor.
Öğrenmesi kolay itfaiye oyunu
İtfaiyecilerinin üniformalarını ve taşıtları bir dizi ülkelere özel renk, desen ve işaretle kişiselleştir
Bir uçağın acilen inmesi, gaz patlaması, araba kazası ve petrol rafinerisinde meydana gelen bir yangın gibi pek çok gerçekçi ve büyük bir şehirde geçen itfaiye senaryoları
İtfaiyeciler ve itfaiye kamyonları için yenilikçi kontrol sistemi
Satış rekorları kıran bilgisayar oyunu "RESCUE: Everyday Heroes"un yapımcılarından, simülasyon ve stratejinin çekici karışımı
Daha büyük tanklar, iyileştirilmiş su ile söndürme gücü, arttırılmış motor performansı, daha uzun hortum, daha dayanıklı elbiseler ve daha fazla yangın söndürme kapasitesi gibi yükseltmelerin kilidini açarak ekibinin verimliliğinin artmasına yardım et.
Ekibindeki herkesin ayrı bir yaşam öyküsü var
RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm, popular RESCUE: Heroes in Action is the first expansion pack. RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm, a new story to the main game, 10 missions, new emergency vehicles, 4 new and unique character and adds more to the game.
Severe coastal storm Nina city center and disaster caught trying to prevent citizens from all impending flood recovery and worse. Confidence that people need a hero! Are you ready for this tough test? RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm buy add-on applications can be purchased with domestic acquisition.
--------------------
Media RESCUE: Heroes in Action:

"A lot of game entertainment, offers excitement and action. If you want to show your inner firefighters RESCUE: Heroes in Action Android game the right one for you." In www.androidmag.

"With RESCUE: Heroes in Action with rondomedia proves the challenging strategy and simulation game on mobile devices might be fun." In http://topbesteapps.

"Such lovers will surely find the fun in this game!" http://www.appgefahren.de/

"Wonderful spectacular cross-platform strategy simulation game has the ability to" http://www.pocketpc.ch/

"A fun and challenging experience." I http://www.148apps.co

"RESCUE: Heroes in Action 'game offers a realistic and exciting firefighting scenarios." Http://androidcommunity.com/


Realistically, full of tension and the decision is usually your living and branch office firefighting units to full voltage can draw the line between life and death. "Heroes in motion" actually learned what that means.

When the siren sounds of the city reflected in the window of the house in front of the flashing blue light fill the streets, soot blackened boots on the asphalt of the confusion in the ears çınlayıp "Give me water!" When orders come in oral knows every child and adult; The fire department is there to be victorious in the battle against the flames.

Live in a big city's hectic daily active of the fire department in this delightful re-new simulation developed for mobile devices.

TODAY MANY WILL SAVE LIVES?
"RESCUE: Heroes in Action", the largest of the questions you will have to ask himself every day. The breathtaking rescue mission to get complete control in hand, ready to set up of the task team and firefighters who work well and constantly expanding its vehicle fleet.

Maybe then the biggest of the question "EACH" you can reply. "Heroes in motion" Do you have what it takes to be? There is only one way of learning.

Features:
• The Market: RESCUE: Heroes in Action: Rising Storm add-on pack
• A new story to the main game, 10 missions, new emergency vehicles, 4 new and unique character and adds more to the game.
• Easy to learn firefighting game
• Firefighters uniforms and vehicles of a number of countries, special colors, designs and personalize flag
• urgently stroke of a plane, gas explosions, car accidents, and many realistic scenarios and in a big city such as the fire department of a fire that occurred at an oil refinery
• Innovative control system for firefighters and fire trucks
• blockbuster PC game "RESCUE: Everyday Heroes" of the flour producer, an attractive mix of simulation and strategy
• Larger tanks, fighting power with improved water, improved engine performance, longer hose more resistant clothing and more fire fighting capacity helped increase the efficiency of the team unlock upgrades like.
• There is a separate life story of everyone on the team
Nasıl kurulur?
How to install?
Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir?
 • Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor.
 • Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız.
 • Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin.
Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir?
 • Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar.
 • Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir.
 • Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın.
 • İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız.
 • Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Android [apk] How to install the game?
 • If you download files from your computer you need to take your phone.
 • If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone.
 • Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting.
 • Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone.
 • After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end.
Android Obb [Data] How to Install?
 • Some Android games need to Obb file.
 • Obb file generally upload as s .rar.
 • If you download an obb has been upload and open the archive.
 • Copy the file to "Android / obb/" folder.
 • If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top