0
Cosmonautica v1.1.6 Apk 5 "Ekran, Quad-Core CPU, 1GB Ram: *** En az aygıtları kullanmanızı öneririz
** Support@chasing-carrots.com: ** Biz hala sorunlarınız varsa biz onları çözebilirsiniz böylece cihazınız ve android sürümü hakkında bilgi bize bir mail damla lütfen başlatma sorunlarını sabit

Eğer hata veya çöker karşılaşırsanız support@chasing-carrots.com bize posta yoluyla bunun bir açıklamasını göndermek ve bize bir mesaj bırakın lütfen. Teşekkürler!


Atmak! Eğer uzayda bazı komik maceralar için hazır mısınız?

Bir yıkanmış-up uzay cruiser yatılı başlayın ve şöhret ve servet için ava bir kalkınan kaptan olarak kaderini yerine getirmek. Cosmonautica benzersiz bir deneyim yaratmak için uzay ticareti ve mürettebat simülasyon unsurları birleştirir. Eğer mürettebatın iyi bak Sadece eğer başarılı olmak mümkün olacak.

Eğer iyi tüccar, kaçakçı, korsan ya da uzay taksi olmak için gerekenlere sahip misiniz? Seçim senin!

Özellikler:

* Simüle Galaxy - Cosmonautica korsan saldırıları, çeşitli maceralar ve eşsiz mürettebat ile diğerleri arasında size meydan ayrıntılı ve eğlenceli bir ticaret simülasyonu oyun sunuyor. Dinamik ve procedurally üretilen galaksi keşfetmek. Her oyun farklı olduğunu!

* Ekip Yönetimi - bir ayaktakımı ekip oluşturmak için sekiz olağanüstü ve sevimli mürettebat için kaydolun evrenin en iyi ve en parlak. Senin mürettebatın özen ve potansiyellerini tam olarak ulaşmak için onları teşvik. Onlar birlikte iyi uyum ve tatmin Yalnızca, sizin uzay gemisi dışarı optimum elde edebiliyoruz.

* Ayrıntılı Ticaret Simülasyon - güneş sistemleri keşfetmek dost uzay tüccarlar ile, bazı nadir ve yasadışı şeyler de dahil olmak üzere malların bir kuş sürüsü, Ticaret. Galaksi keşfetmek ve birçok güneş sistemleri üzerinden galaksiler arası ticaret takip - kendi özellikleri ile her.

* Lively Öykü ve Dünya - Bir kabın sırrı ve yönetim kurulu AI gizemli geçmişini açıklayacak bir kampanya atılmak ise benzersiz karakter Foto N1L. Ya da sadece sandbox modunda galaksinin serbestçe dolaşmak.

* One-of-a-Kind Gemiler - Gemi tipleri arasından seçim yapın yükseltilebilir odaları ile gemi donatmak ve daha bireysellik için geminin görünümünü özelleştirmek.

* Heyecan verici Uzay savaşları - kurnaz manevralar ve karşılaşmalar sırasında taktik eylemlerle düşman gemilerine karşı uzay çatışmaları talep Komutanlığı. Doğrudan saldırmak ya da hacker yeteneğini kullanarak düşmanlarınızı alt edin. Ya da huzurlu rotayı almak ve diplomasi seçin.

* Çapraz Platform Oynat - Cosmonautica PC üzerinde aynı oyunu oynamaya ve tablet ya da diğer uygun cihazlar ile gitmek götürün sağlayacak olan oyun kaydetmek çapraz platform desteği.
We recommend using devices with at least: 5" Display, Quad-Core CPU, 1GB Ram ***
** We fixed the startup issues, if you still have problems please drop us a mail with information about your device and android version so we can resolve them: support@chasing-carrots.com **

If you encounter bugs or crashes please send us a description of it by mail to support@chasing-carrots.com and leave us a message. Thanks!


Cast off! Are you ready for some hilarious adventures in outer space?

Start by boarding a washed-up space cruiser and fulfill your destiny as an aspiring captain on the hunt for fame and fortune. Cosmonautica combines elements of space trading and crew simulation to create a unique experience. Only if you take good care of your crew you will be able to succeed.

Do you have what it takes to become the best trader, smuggler, pirate or even space taxi? It’s your choice!

Features:

* Simulated Galaxy - Cosmonautica offers a detailed and amusing trading simulation gameplay that challenges you among others with pirate attacks, diverse quests and unique crew members. Explore a dynamic and procedurally generated galaxy. Every game is different!

* Crew Management - Sign up to eight exceptional and lovable crew members to create a ragtag team of the universe’s best and brightest. Take care of your crew and promote them to reach their full potential. Only if they fit together well and are satisfied, you are able to get the optimum out of your space ship.

* Elaborate Trading Simulation - Trade a bevy of goods, including some rare and illegal stuff, with fellow space merchants while exploring the solar systems. Explore the galaxy and pursue intergalactic trading over many solar systems - each with its own traits.

* Lively Story & World - Meet unique characters while you embark on a campaign to unveil the secret of a container and the mysterious past of your board A.I. N1L. Or just roam freely through the galaxy in sandbox mode.

* One-of-a-Kind Ships - Choose from a range of ship types, equip your vessel with upgradeable rooms and customize your ship's appearance for even more individuality.

* Exciting Space Battles - Command demanding space clashes against enemy ships with crafty maneuvers and tactical actions during encounters. Directly attack or outsmart your enemies by using your hacker’s ability. Or pick the peaceful route and choose diplomacy.

* Cross-Platform Play - Cosmonautica supports cross-platform save games, which will allow you to play the same game on PC and take it on the go with your tablet or other suited devices.
Nasıl kurulur?
How to install?
Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir?
 • Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor.
 • Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız.
 • Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin.
Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir?
 • Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar.
 • Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir.
 • Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın.
 • İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız.
 • Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Android [apk] How to install the game?
 • If you download files from your computer you need to take your phone.
 • If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone.
 • Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting.
 • Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone.
 • After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end.
Android Obb [Data] How to Install?
 • Some Android games need to Obb file.
 • Obb file generally upload as s .rar.
 • If you download an obb has been upload and open the archive.
 • Copy the file to "Android / obb/" folder.
 • If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top