0
Turbo Grannies v 2.0.0 ApkHuzurevi müthiş sıkıcı!
Turbo Anneanne tepeler kadar eski olabilir, ama o yavaş huzurevinde kapalı her gün harcama ayakta veremeyiz. İt's deadening ve Turbo Anneanne ölüme sıkılır! O tüm eylem ve o deneyim için kullanılan heyecan özlüyor - uzun zaman önce ...

O bir gün vardı neden ... ve olduğunu; Turbo Anneanne onun hareketlilik scooter alır ve huzurevinde dışarı h *** alır!

Turbo Anneanne şimdi ne yavaş ev dışında mı? Nereye gitmek için? O - Tanrı'ya şükür - bir karar vardır (tek başına ...), ne yönde çekmek için?

Hadi ücretsiz Turbo Büyükanne!


ANDROIDTAPP.COM
Anneanne kazasında izlemek ve bir kalça kırmak - oyun saf eğlenceli, oldukça meydan, çok komik ... Ben sadece iyi duyarsız ve onu söyleyeceğim sunar! Ben ilk oyun oynadı, ben neredeyse 45 dakika bir yere koymak istemedim ... ve batarya ölene kadar sadece oldu. Dürüst olmak gerekirse, Turbo Grannies Angry Birds veya eşit muhtemelen daha eğlenceli.
5 4,6 ÇIKIŞ

QWERTYHUB.COM
Turbo Grannies o mizah, mükemmel bir tarz, harika grafikler, komik sesler büyük bir anlam vardır, çok eğlenceli olduğunu ve onları denemek ve benim puanı geçme izlemek için başkasına kapalı teslim ettik ilk oyunudur.
5 OF 4 OUT

SMOKINAPPS.COM
grafikler harika görünüyorsun ve çok özen verilmiştir. Oyun oldukça kusursuz, kontroller iyi yanıt verirler. Sonuçta, bu sadece onu asmak almak için biraz sabır iyi, çekici oyun ihtiyaç var.
5 OF 4 OUT

Orada paslı küçük, Turbo Anneanne? Eğer öyleyse, o en kolay yolu, Dağ parça alabilir. Dağ pistte olacak off-road yolda epeyce kötü atlar sürüş bazılarıdır. Tamamlamak için parça daha iyi bir ralli aracı var she'd ...

Gitmek için istekli, Turbo Anneanne? Sonra Suburbia parça almalı, onu almak için en iyi yol bu - onun hızlı araç üzerinde ...

Bir meydan okuma, Turbo Büyükanne için? Bu gerçekten cesur Anneanne ise o ancak Çöl parça için tercih olmalıdır. Çöl parça aslında tamamlandı eğer huzurevinde personel onunla yakalamak olacağı çok şüphelidir böylece zor, gerçekten zor bir çapraz pist - hiç ...

Bu oyunun en iyi şekilde için, telefonları gibi dokunmatik ekran ve jiroskop gibi gelişmiş özellikleri, kullanımı.
Turbo Büyükanneye yardımcı olmak; arkanıza yaslanıp ve tepeler tırmanmak ve akselerometre teknolojisini kullanarak hava yoluyla sinek gibi serin hareketlilik scooter ileri.
The nursing home is awfully boring!
Turbo Granny may be as old as the hills, but she can´t stand spending every day indoors at the slow nursing home. It´s deadening & Turbo Granny is bored to death! She misses all the action and excitement that she used to experience - a long time ago…

… and that is why she one day has had it; Turbo Granny takes her mobility scooter and gets the h*** out the nursing home!

Turbo Granny is out of the slow home, now what? Where to go? She - thank God - has a decision to make (by herself…), what direction to take?

Let´s free Turbo Granny!


ANDROIDTAPP.COM
The game is pure fun, presents quite the challenge, very hilarious to… well I’ll just be insensitive and say it — watch Granny crash and break a hip! When I first played the game, I did not put it down for nearly 45 minutes… and that was only until the battery died. Honestly, Turbo Grannies is probably more fun than Angry Birds or its equal.
4,6 OUT OF 5

QWERTYHUB.COM
Turbo Grannies is a lot of fun, it has a great sense of humor, great style, great graphics, hilarious sounds, and is the first game I’ve handed off to someone else to watch them try and beat my score.
4 OUT OF 5

SMOKINAPPS.COM
The graphics look great and much attention has been given to detail. Gameplay is pretty flawless, controls respond well. All in all, it’s a good, attractive game, you just need a bit of patience to get the hang of it.
4 OUT OF 5

Little rusty there, Turbo Granny? If so, she could take the easiest way, the Mountain track. At the Mountain track there will be some off-road driving with quite a few nasty jumps on the way. In order to complete the track she´d better have a rally vehicle…

Eager to go, Turbo Granny? Then she should take the Suburbia track, it´s the best route for her to take - on her speedy vehicle…

Up for a challenge, Turbo Granny? If it is a truly courageous Granny she should however opt for the Desert track. The Desert track is a really difficult cross track, in fact it is so difficult that if completed it is very doubtful that the nursing home staff will catch up with her - ever…

To make the most of this game, use your phones advanced features, such as touchscreen and gyroscope.
To help Turbo Granny; lean back and forward on your cool mobility scooter as you climb the hills and fly through the air using accelerometer technology.


Read more on www.turbogrannies.com
Watch trailer on www.youtube.com/watch?v=FBHMKk1YNEM
More games from Imperial Game Studio on www.imperialgamestudio.com

This game is produced by Imperial Game Studio. Proud developers of Turbo Grannies, Bumbee, Alien Fishtank Frenzy, Golf Battle 3D & Zombie Rider.
Nasıl kurulur?
How to install?
Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir?
 • Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor.
 • Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız.
 • Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin.
Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir?
 • Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar.
 • Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir.
 • Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın.
 • İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız.
 • Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Android [apk] How to install the game?
 • If you download files from your computer you need to take your phone.
 • If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone.
 • Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting.
 • Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone.
 • After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end.
Android Obb [Data] How to Install?
 • Some Android games need to Obb file.
 • Obb file generally upload as s .rar.
 • If you download an obb has been upload and open the archive.
 • Copy the file to "Android / obb/" folder.
 • If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top