0
Full Pipe Adventure Apk
Bulmaca macera oyunları için nostaljik bir duygu? Tamamlayıcı beyin teaser ve arcade oyunları bir dizi ile bir zihin bükme macera arayışı için tam Boru aşağı atlamak.
Bir zamanlar biz oldukça Dude çağırır garip bir karakter onun yatağın altında bir kapak buldu. Ve sıradan bir sabah gibi görünüyordu hayatında tuhaf bulmaca macera döndü. Bu noktanın gerçek hayranları için bu kesinlikle düşünülemez beyin teaser Dude takip ve macera oyunları tıklayın. Ilginç sakinlerinin bir döküm gizli ama kesinlikle gerçek ve keşfedilmemiş dünyasını keşfedin.

Bu macera arayışı Özellikleri:

* Klasik video oyun sunulan yeni özellikleri ile mobil getirdi
* 50 benzersiz karakter - Baş-ayak, tek gözlü, kulak-kanatlı ve uzun boyunlu, ama yine de çok sevimli ve naif.
* Düşünce ve mizah iyi bir anlaşma ile orta çekirdekli oyunları tercih edenler için harika ve şok edici bir video oyunu.
* Gizli tehditlere ve saf sevinç anları ile bu karanlık dünyada 6+ saat.
* Macera oyunu atmosferi yaratmak 38 muhteşem yerler.
* 8 orijinal swiping ve dokunarak arcade oyun
* Gelişmiş İpucu sistem en zor oyun katlanmış aracılığıyla yapalım.

Günümüzde macera arayışı akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde ikinci hayat olsun zamanıdır. Tam Boru o hit noktalarından biridir ve iyi bir amaca uyan macera oyunları tıklatın. Diğer dokunmatik dostu oyunlar özenli gibi, bu macera arayışı oyuncuların dokunarak, kaydırarak, tırmanma, atlama ve herhangi başka bir eğlenceli bir bulmaca macera oyunu beklediğiniz tam hızıyla verir. Aynı zamanda tam Boru mobil versiyonu ileri adım-adım ipuçları sistemi dahil olmak üzere donanımlar bir dizi sahiptir bu nedenle duruyor. Akıllı bulmaca sizin mantık becerilerini en iyi şekilde sıkmak yapmak ve kutunun dışında düşünmek için teşvik ederken, bu akıllı oyun örneklerde size meydan okuma keyfini ve asla çıkmaz sizi bırakır sağlar.

Eğer üst seviye noktası için uzun ve macera oyunları tıklayın Yani, bu komik macera arayışı kaçırmayın. Borular, kapakları, gizli geçitler ve tuzaklarla dolu çılgın bir yeraltı evreni keşfedin. Bul ve malzeme uygulamak, derilerin aramak ve çeşitli başarılar kazanmak. En iyi macera oyunları biri bu yeni taksit entegre Full Boru izlenecek yararlanın.
Feeling nostalgic for puzzle adventure games? Jump down Full Pipe for a mind-bending adventure quest with a range of complementary brain-teaser and arcade games.
Once upon a time an odd character we’d rather call Dude found a hatch beneath his bed. And what seemed like an ordinary morning turned the strangest puzzle adventure in his life. Follow Dude in this this absolutely inconceivable brain-teaser for true fans of point and click adventure games. Discover a secret yet absolutely real and unexplored world with a cast of quirky dwellers.

Features of this adventure quest:

* classic video game brought to mobile with new features introduced
* 50 unique characters – head-feet, single-eyed, ear-winged and long-necked, but still so cute and naive.
* A wonderful and shocking video game for those who prefer mid-core games with a good deal of thought and humor.
* 6+ hours in this obscure world with hidden threats and moments of pure joy.
* 38 gorgeous locations that create the atmosphere of adventure game.
* 8 original swiping and tapping arcade games
* Advanced hint system to let make it through the most tricky game twists.

Nowadays is the time when adventure quest get second life on smartphones and tablets. Full Pipe is one of those hit point and click adventure games which well fits the purpose. Like other elaborated touch-friendly games, this adventure quest gives players the full swing of tapping, swiping, climbing, jumping and whatever else you expect from a fun puzzle adventure game. It also stands to reason that mobile version of Full Pipe features a range of enhancements, including advanced step-by-step hints system. While smart puzzles will make you squeeze the best of your logic skills and encourages you to think outside the box, this smart game walkthrough lets you enjoy the challenge and never leaves you in dead end.

So, if you long for top-notch point and click adventure games, don’t miss this comic adventure quest. Explore a crazy underground universe full of pipes, hatches, secret passages and traps. Find and apply stuff, search for hides and earn various achievements. Take advantage of the integrated Full Pipe walkthrough in this new instalment to one of the best adventure games.
Nasıl kurulur?
How to install?
Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir?
 • Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor.
 • Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız.
 • Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin.
Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir?
 • Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar.
 • Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir.
 • Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın.
 • İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız.
 • Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Android [apk] How to install the game?
 • If you download files from your computer you need to take your phone.
 • If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone.
 • Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting.
 • Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone.
 • After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end.
Android Obb [Data] How to Install?
 • Some Android games need to Obb file.
 • Obb file generally upload as s .rar.
 • If you download an obb has been upload and open the archive.
 • Copy the file to "Android / obb/" folder.
 • If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top