0

Draw a Stickman: EPIC 2 Apk


** 5 Webby Awards kazanan - Bir Çöp Adam Bayilik Beraberlik **
** Globe yaklaşık 100 milyon Times üzerinde oynanan **

Kalemini tut ve en yaratıcı henüz bir stickman macera DRAW için hazır olsun !!


Eğer gizem ve merak, sıradışı yaratıklar ve gizemli bulmacalar dolu büyülü bir hikaye kitabı arazi girerken Hayal gücü, anahtar! Kendi özgün stickman oluşturun ve sonra DRAW A Stickman hayat buluyor izlemek: 2 EPIC! Her sırrı kilidini Sorun kendinize, her çizim toplamak ve dünya ile yaratıcılığınızı paylaşın!


YAŞAM İÇİN ÇİZİMLER GETİRMEK!

Kendi benzersiz bakış açısıyla bir Stickman çizin ve sonra animasyonlu Kahraman gözlerinizin önünde hayata seyretmek gibi yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Senin Sketchbook sınırsız çizimler tasarruf ve arkadaşlarınızla paylaşarak, her fikri gerçeğe dönüşmesini olun!


YENİ ÖYKÜSÜ

Zaman içinde tehlikeli bir yolculuğa Gemiye binin! Senin Stickman Beraberlik ve bir arkadaş oluştur! Ama ... uyardı .disaster senin müttefiki düşen olun! Bu kahraman olmak için size kalmış! Eşiniz kurtarmak için bir arayış içinde EPIC 2 büyülü dünyasına yolunuzu Manevra!


SİZİN ÇİZİMLER MADDE

Oluşturun ve eskiz sınırsız çizimleri tasarruf edin! Macera boyunca onları kullanın!


PAY VE ARKADAŞLARI İLE ÇİZİMLER ALMAK

Yeni pay özelliği sayesinde, artık arkadaşlarınız için yarattıkları gönderebilirsiniz! Daha sonra kendi epik macera sizin çizimleri kullanmak mümkün olacak!


EPIC savaşlara

Mürekkepli-out goblinler, dil-bağlama kurbağalar, ateş püskürten ejderhalar ve BIG patronlara karşı karşıya! Tüm yeni hainlere mücadele ederken, ilginç zorluklar ve bulmaca çözmek için kendi stratejileri kullanması gerekir!


Sonsuz yaratıcılık sağlayan bu aksiyon dolu macera Jump!


Her renkli ortamı keşfetmek gibi, başarıyla yol boyunca her engeli aşabilmesi için kalem ve çizim araçları bir ürün yelpazesine seçin.


Yeni özellikler ve geliştirmeler size kalem çeşitli boyutları ile birlikte daha geniş bir renk paletinden seçim yapmanıza olanak sağlar. Yeni pay özelliği sayesinde, arkadaşlarınıza çizimler gönderin! Gizli Renk Arkadaşlar kilidini puzzle parçaları bulun ve Teller, Yumurta ve buz için yeni çizim kalem tadını çıkarın! Bu sizin tarafınızdan kişiselleştirilmiş gibi başka bir deneyim olduğunu!


Bir Çöp Adam DRAW: EPIC 2 sizi bekliyor oldum devamıdır ve hem hırslı oyuncular ve yaratıcı zihinleri ile eğlence saat sunmak için emin!

** Winner of 5 Webby Awards - Draw a Stickman Franchise **
** Played over 100 Million Times around the Globe **

Grab your pencil and get ready for the most creative DRAW A STICKMAN adventure yet!!


Imagination is the key, as you enter a magical storybook land full of mystery and wonder, unusual creatures and enigmatic puzzles! Create your own original stickman and then watch it come to life in DRAW A STICKMAN: EPIC 2! Challenge yourself to unlock every secret, collect every drawing and share your creativity with the world!


BRING YOUR DRAWINGS TO LIFE!

Unleash your creativity as you draw a Stickman from your own unique perspective, and then watch your animated Hero come to life before your eyes! Make every idea a reality by saving unlimited drawings in your Sketchbook, and sharing them with friends!


A NEW STORY

Embark on a perilous journey through time! Draw your Stickman and create a friend! But be warned….disaster falls upon your ally! It’s up to you to become the hero! Maneuver your way through the magical world of EPIC 2 in a quest to save your partner!


YOUR DRAWINGS MATTER

Create and save unlimited drawings in your sketchbook! Use them throughout your adventure!


SHARE AND RECEIVE DRAWINGS WITH FRIENDS

With the new share feature, you can now send your creations to your friends! They will then be able to use your drawings in their own epic adventures!


FIGHT EPIC BATTLES

Face off against inked-out goblins, tongue-lashing frogs, fire-breathing dragons, and BIG bosses! You must use your own strategies to solve intriguing challenges and puzzles, while battling all new villains!


Jump in to this action-packed adventure that allows for endless creativity!


As you explore each colorful environment, choose from an assortment of drawing pencils and tools to help you successfully overcome every obstacle along the way.


New features and enhancements allow you to choose from a larger color palette, along with a variety of pencil sizes. With the new share feature, send your drawings to your friends! Unlock hidden Color Buddies, locate puzzle pieces, and enjoy new drawing pencils for Wires, Eggs, and Ice! This is an experience like no other, personalized by you!


DRAW A STICKMAN: EPIC 2 is the sequel you’ve been waiting for and is sure to offer hours of entertainment to avid gamers and creative minds alike!

 


  

Nasıl kurulur?
How to install?
Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir?
 • Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor.
 • Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız.
 • Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin.
Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir?
 • Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar.
 • Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir.
 • Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın.
 • İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız.
 • Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Android [apk] How to install the game?
 • If you download files from your computer you need to take your phone.
 • If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone.
 • Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting.
 • Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone.
 • After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end.
Android Obb [Data] How to Install?
 • Some Android games need to Obb file.
 • Obb file generally upload as s .rar.
 • If you download an obb has been upload and open the archive.
 • Copy the file to "Android / obb/" folder.
 • If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top